18.02.2019
Головна » 2013 » Квітень » 20 » Традиційні Католики у світі
15:25
Традиційні Католики у світі

World_Mass_Map.jpg

Один франко-мовний сайт опублікував міжнародний директорій парафій в яких служиться Традиційна Римська Меса Non-una cum, тобто де в Каноні не поминають анти-пап 2 Ватикану. В середині жовтих "сонечок" є цифри, які вказують на кількість парафій, каплиць, або місійних центрів в різних країнах.

Найбільша кількість таких Традиційних Католицьких парафій знаходиться у Сполучених Штатах, Мексиці, Аргентині, Європі і також в Австралії. Проте, там де довший час панівними були або й надалі є атеїзм, іслам та язичництво, таких парафій майже або зовсім немає. Згідно з цією картою загальна кількість Традиційних Католицьких парафій Латинського Обряду є близько 140 на цілу планету.

США - 78, Аргентина - 11, Мексика - 25, Австралія - 4, Франція - 20, Канада - 4, Італія - 17. В інших позначених на мапі країнах є 1 або 2 парафії.

Сюди можна долучити (невідомо скільки) парафій Братства Св. Пія Х, в яких священики також не згадують анти-пап. Саме через те, що роблять вони це тайно, неможливо вирахувати їхню кількість.

Можна додати точки, де є окремі вірні, які живуть на великій відстані від вказаних парафій. Або вони не можуть дістатись до цих Традиційних центрів, або священики не можуть доїхати до них.

Також слід зазначити, що тут не вказані точки в Україні де служиться Традиційна Католицька Літургія Візантійського Обряду без поминання анти-пап.

Особливом способом могли би бути позначені місця, де живуть окремі тайні прихильники чи симпатики Традиційного Католицтва Латинського і Візантийського Обряду, але які офіційно відвідують новусордовські парафії 2 Ватикану. Таких людей є також чимало. Переважно вони бояться відкрито сповідувати Віру через страх перед гоніннями, які дійсно бувають дуже жорстокими. Але рано чи пізно визначатись все ж таки доведеться.

За певними критеріями визначено, що близько 200 людей в Китаї цікавляться Традиційним Католицтвом. Проте, чи вони є Традиційні Католики чи симпатики, наразі невідомо.

Також такі люди є в Ісландії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Латвії, Молдові, Казахстані, Південній Кореї, Японії, Малаійзії, Індії, Південній Африці, Чілі. Кількість невідома.

Хоча, представлена до вашої уваги мапа не може предендувати на повну об'єктивність, проте менш-більш реальну картину, як і певні тенденції можна бачити.

Коли Його Преосвященству Єпископу Данієлу Долану надіслали цю діаграму, він її уважно переглянув, і в Бюлетені написав: Досить цікаво дивитись на велику картину! Також, досить страшно бачити, як мало правдивих Месс залишилось на планеті (близько 140), і як багато величезних територій на планеті поза Сполученими Штатами і Європою абсолютно нічого не мають. Як благословені ми мати хоча б одну Мессу!

Переглянути діаграму у збільшеному розмірі в форматі PDF можна тут: www.sgg.org

Не бійтесь сповідувати Традиційне Католицтво. І пам'ятайте, це абсолютно неможливо, перебуваючи в системі 2 Ватикану, тому що він є не-католицькою Новус Ордо Релігією.

Підготував о. Керлі
20.04.2013

Категорія: Розважання | Переглядів: 824 | Додав: