19.09.2020
Головна » 2015 » Январь » 25 » 2 Ватикан і магічні символи
22:17
2 Ватикан і магічні символи

Під час відвідин Філіпін, 15-19 січня 2015 року, Хорхе Берголіо ("папа" Франческо) публічно вживав магічний жест "коза" разом з "кардиналом-примасом" Філіпін, Луісом Тагле. Але він не є першим "папою" 2 Ватикану, який вживає цей магічний жест. До нього це вже робив Йосиф Ратзінгер ("папа" Бенедикт 16).

What-is-their-faith-00

Кароль Войтила ("папа" Іван Павло 2) особисто благословив ірландського рок-музиканата Боно, який також публічно демонстрував цей жест під час концертів.

Крім цього Хорхе Берголіо дуже радо вітав "сестру" Крістіну, учасницю шоу Голос Італії 2014, яку також бачимо в момент, коли вона робить магічний жест "кози".

JP2-Bono-magic-00

У третій декаді ХХ століття і першій декаді ХХІ століття головним пропагандистом магічного жесту "коза" був американьский роковий співак Ронні Джеймс Падавона (Діо), етнічний італієць. Як він сам казав, бабця навчила його "відганяти" нечисту силу знаком "кози". Хоча за хрещенням "Діо" є католиком (в роки свого дитинства навіть співав у церковному хорі), у своїй творчості він оспівував магічні культи, використовуючи при цьому також і кельтський хрест. Особливо темі магії він присвятив цілий альбом в рік, коли Католицька Церква відзначала 2000 років Християнства.

"Діо", як один з "VIP" адептів 2 Ватикану, який мав вплив на десятки мільйонів душ, відкрито пропагував магію, що було цілковито в дусі 2 Ватикану. Цього чоловіка можна навіть вважати "пророком" 2 Ватикану. Він помер, але його "справа" живе, і її продовжувачами є не тількі рядові, але й перші особи 2 Ватикану.

Ці факти є черговими доказами того, що після смерті останнього Папи Пія ХІІ у жовтні 1958 року, Святий Престол був окупований людьми, які до цього часу ведуть неприховану жорстоку війну проти Католицької Церкви. Ці люди є публічними єретиками, які на підставі Канонічного Права є відлученими від Католицької Церкви, і той, хто в будь який спосіб перебуває з ними у сопричасті також підпадає під кару Великої Екскомуніки.

За матеріалами:
www.traditio.com
January 21, 2015 - St. Agnes, Virgin & Martyr

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1021 | Додав: