12.12.2018
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » 2 Ватикан ностальгує за Бітлз
13:22
2 Ватикан ностальгує за Бітлз

15 вересня 2016 р. Ватиканський журнал L’Osservatore Romano оприлюднив огляд документального фільму Рона Ховарда "Вісім днів на тиждень - роки турів", який фокусується на ранішніх роках Британського культового гурту, The Beatles.

Огляд поданий у вигляді ностальгії за The Beatles. Журнал не засуджує відверте проповідування аморальности молодими чоловіками з Ліверпулю, а радше рефлексує над їхніми "неймовірними" персоналіями і їхнім "даром" для музики.

З історичної перспективи, Ліверпульська четвірка зробила величезний внесок в "культурну революцію", яка каменувала Західну Цівілізацію в саме серце. Ера хіппі, "вільної любові" і анархії у 60-ті роки ХХ сторіччя не була б можливою без участі цієї четвірки. Учасники The Beatles використовували сцену для вихваляння сексу, наркотиків і для закликів до революційого бунту проти Божих Заповідей.

Їхні пісні стали одними з багатьох дверей, через які проблеми сучасного суспільства увійшли в це суспільство і зруйнували його: розлучення, діти народжені поза шлюбом, тяжкі наркотики які руйнують розум, самозадоволення і т.п.

2 Ватикан не вперше вихваляє The Beatles в своєму журналі L'Osservatore Romano. 13.02.2010 там був опублікуваний список десяти кращіх альбомів, які можна слухати, не боячись згрішити, опинившись на безлюдному острові. У цьому списку згадується альбом Revolver гурту The Beatles, про який музичні критики писали щось інше:

Во всех песнях, написанных преимущественно Джоном Ленноном, критиками отмечается наркотическая подоплёка. Отмечается, что некоторые композиции альбома Revolver могли быть созданы под впечатлением от приёма наркотиков, таких как марихуана или ЛСД В песне «Dr. Robert», к примеру, наблюдается первое откровенное упоминание о наркотиках, которое осталось незамеченным во время релиза альбома. Текст песни «Tomorrow Never Knows» Джон Леннон написал после прочтения им книги «Психоделический эксперимент» Тимоти Лири, Ричарда Олперта и Ральфа Мецнера, основанной на тексте «Тибетской книги мёртвых». На написание «She Said, She Said» Леннона вдохновил разговор с киноактёром Питером Фондой, состоявшийся во время ЛСД-трипа в августе 1965 года, когда The Beatles посещали США в рамках концертного тура. Сам Пол Маккартни позже признался, что написанная им «Got to Get You into My Life» была «одой марихуане» (Википедия).

Ще один цікавий факт з біографії Бітлз. 12 червня 1965 року The Beatles були нагороджені Орденом Британської Імперії: урочиста церемонія вручення відбулась за участю королеви Єлізавети ІІ в Букінгемському Палаці у жовтні того ж року. Пізніше музиканти зізнались, що перед церемонією вручення викурили в туалеті по папіросі з маріхуаною, яку пронесли, сховавши під шкарпетками.

Проте 2 Ватикан, коментуючи в L’Osservatore Romano документальний фільм про Бітлз, уникає навіть найменьшої критики на адресу людей, які десятки мільйонів душ скерували на дорогу, що веде до Пекла. Жодної згадки про те, що вони, вживаючи наркотики самі, спонукали інших до цього ж самого, практикували індуський окультизм, і в безумних гордощах казали, що вони є популярнішими за Ісуса Христа. Скільки душ опинились у Пеклі через те, що брали участь в сексуальних і наркотичних оргіях, які пропагувались співаками з Ліверпулю. 2 Ватикан не каже про це ані слова.

Vatican-II-nostalgia-Beatles-00
На середньому фото The Beatles в компанії індуського "гуру",
на нижньому - тримають перевернуті хрести.

Підсумовуючи, можна сказати, що немає нічого дивного в тому, що 2 Ватикан через свій друкований орган L’Osservatore Romano вихваляє людей, які такою величезною мірою спричинились до руйнування Християнської Віри і Моралі у другій половині ХХ століття, ставши винними у вічній загибелі десятків мільйонів зваблених ними душ. Не дивно, тому що мегасекта 2 Ватикану, яка виникла у 1962-1965 роках під час "2 Ватиканського собору", власне займається тим, чим займались "проповідники" з гурту The Beatles - руйнує Християнську Віру і Мораль, натомість пропонуючи псевдорелігію вседозволеності і бунту проти Бога.

За: www.traditioninaction.org

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 285 | Додав: