13.11.2018
Головна » 2017 » Травень » 7 » 2 Ватикан вшанував Італійського комуніста
17:21
2 Ватикан вшанував Італійського комуніста

27 квітня 2017 р., L'Osservatore Romano, "реформований" щоденник 2 Ватикану виділив багато місця для відзначення 80-ї річниці смерті італійського комуніста Антоніо Ґрамші з його портретом на першій сторінці. На п'ятій сторінці розміщені коментарі цього комуніста щодо Церкви, яку він вважав однією з інституцій суспільства, і яку люди можуть замінити на марксизм, коли відчують в цьому "духовну" потребу.

Вшанувавши Лютера та інших протестантських єретиків, директора гомосексуального фільму Пасоліні і революційного художника Пікассо, цього разу 2 Ватикан на сторінках L'Osservatore Romano віддав належне комуністичному "інтеллектуалу".

2-Vatican-Gramsci-communist

Антоніо Ґрамші (22 січня 1891, Алес, о. Сардинія - 27 квітня 1937, Рим) - італійський революціонер, теоретик марксизму, засновник і керівник Італійської комуністичної партії.

У 1922-1923 роках Ґрамші був делегатом від ІКП у Виконкомі Комінтерну і жив в Радянському Союзі. 25 листопада 1922 р. він зустрівся з Володимиром Леніним. Живучі в Радянському Союзі, одружився з Юлією Шухт (1896-1980), донькою революціонера А. Шухта (1860-1933), близького друга Леніна. Юлія Шухт народила від Ґрамші двох синів. У травні 1924 р. повернувся до Італії, де заснував щоденник компартії l'Unità.

У 1926 р. був заарештований за революційну діяльність і висланий на острів Устіка, де просидів до 1937 р. Більшу частину провів у в'язниці Турі, коло Барі. Під час перебування у в'язниці здоров'я Ґрамші значно погіршилось, і невдовзі по звілненню він помер від крововиливу в мозок. Його тіло було кремовано. За деякий час, після падіння фашистського режиму - згідно з його волею - його порох було перепоховано на Римському некатолицькому цвинтарі (il Cimitero acattolico di Romа).

Одним з головних напрямків атеїстичної думки Ґрамші була теорія гегемонії марксизму. Ретельно аналізуючи марксизм, який для нього був "філософією практики", в написаних ним працях, він підкреслював нерозривний зв'язок між теоретичними постулатами і реальною діяльністю. Згідно з його задумом робітничий клас і комуністична партія повинні вести боротьбу не тільки за політичну владу, але й за гегемонію, т.т. за політичну, економічну і військову зверхність над іншими інститутами громадянського суспільства, в тому числі і над Церквою.

Згідно з Ґрамші, марксизм може витіснити релігію тоді, коли він відповідає "духовним" потребам людей, і роблячі так, люди повинні думати про марксизм як вираз свого власного досвіду. Інакше кажучі, для Ґрамші марксизм є вищим за релігію "духовним" щаблем, на який може перейти кожний бажаючий згідно з власним відчуттям.

Отже, відкрито вшановуючи теоретика марксизму і засновника Італійської компартії, Антоніо Ґрамші, який пропагував заміщення Релігії марксизмом, 2 Ватикан, на чолі якого наразі стоіть апостат Хорхе Берголіо (анти-папа Франциск), показує його справжню атеїстичну сутність.

Тому, Католикам під карою автоматичної екскомуніки за апостасію, заборонено будь яке духовне спілкування з "духовенством" 2 Ватикану - антипапами, "єпископами" і "священиками", тому що вони, як бачимо, є пропагандистами відвертого атеїзму. Кожний, хто духовно єднається з ними, також стає апостатом і автоматично відпадає від Католицької Церкви Христової.

Джерело: www.traditioninaction.org

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 298 | Додав: