24.09.2020
Головна » 2014 » Июль » 14 » 'Папа' Франческо і кока
23:04
'Папа' Франческо і кока

Індіанці Куечуас в Аргентині мають традицію жування і куріння листя коки для психотропної стимуляції. Під впливом наркотичної речовини вони вірять що листя коки є божественим і, відповідно, вони адорують рослинам коки як "богу".

9 червня 2014, Хорхе Берголіо ("папа" Франческо) прийняв делегацію Аргентинських Індіанців в Апостольському Палаці. Вони презентували йому декілька пакетів листя коки і речовин, виготовлених з цього листя, які вони використовують для поганських ритуалів.

Берголіо благословив усі ці пакети і, таким чином, задекларував одобрення поганських ритуалів під час яких вживаются речовини, виготовлені з листя коки.

Bergoglio-Coca-01

Окрім цього акту заохочення до вживання коки і практикування поганського культу з боку Хорхе Берголіо, ця подія заслуговує на увагу з тієї причини, що делегацію Індіанців очолювала Milagro Sala, президент Аргентинської організації Tupac Amaru, яка будує доми для соціально і економічно маргіналізованих людей. Ніби не погана справа, якби не один нюанс - одним з героїв цього руху є Ча Гівара, комуністичний терорист, другий після Індіанського кримінального авторитета Tupac Amaru, ім'я якого носить організація, що привезла до Ватикану коку для благословення.

Bergoglio-Coca-02

Ця організація тримається відвертої гомосексуальної орієнтації.

Станом на 4 червня 2014, вони передали більше ніж 100 будинків для ЛГБТ "спільноти".

Вони були промоутерами 'Gay Pride Parade' 29 червня 2014 в Сан Сальвадорі, де організація Tupac Amaru має штаб-квартиру.

Тому, на знак підтримки гомосексуалізму і інших сексуальних збочень Milagro Sala під час "аудієнції" мала елемент одягу в кольорах райдуги. І, як бачимо, "папа" Франческо радо її вітав, дуже добре розуміючи, що кольори райдуги в цому випадку означають.

А що це означає для нас і для світу?

Це означає, що Апостольский Престол все ще окупований самозванцями, які пропагують поганські культи, гомосексуалізм, а відтепер відкрите вживання коки, з якої виготовляють в тому числі і кокаін, тим самим акцентуючи на неприйнятті ними вчення Католицької Церкви в області віри і моралі.

Для тих, хто називають себе католиками, і поминають цих окупантів, як законних церковних ієрархів, це означає, що такі "католики" разом з цими "ієрархами" беруть активну участь у пропаганді поганських культів, наркотиків і гомосексуалізму. Тобто, кожний раз, коли ви під час богослуження поминаєте "папу" Франческа і підпорядкованих йому єпископів, ви разом з ними стаєте співучасниками антихристиянської пропаганди, спрямованої на подальше відтягування душ від Католицького побожного способу життя, і скеровування їх у зворотньому від Раю напрямку.

Джерело: www.traditioninaction.org

P.S. Дещо про коку (Erythroxylum coca і Erythoxylum novograntense).

1884 — Зигмунд Фрейд підтримує вживання кокаіну.
1912 — Кокаін потряпляє до Опіумної Конвенції.
1913 — в Перу підписується Гаагська конвенція, з якої починається відмова від використання коки, яка була підтримана перуанськими психіатрами.
1953 — Комітет ВОЗ приймає рішення, що тисячелітнє жування коки треба вважати токсикоманією.
1961 — Всесвітня Конвенція про наркотичні речовини постановляє викорінювати коку.

Фармакологічно активний компонент коки - алкалоїд кокаін, якого є 0,2 % у свіжому листі. Окрім кокаіну, листя коки містить багато інших непсихоактивних алкалоїдів. Деякі з таких непсихоактивних алкалоїдів використовуються як додаток до Кока-коли. Кока також містить вітаміни і мікроелементи.

При жуванні листя коки, воно діє як психоактивний стимулятор, пригнічуючі почуття голоду, спраги і втоми.

Невідомо, чи був принесений кокаін Аргентинськими Індіанцями до Ватикану.

Проте, якщо на столі перед Берголіо не було виробленого з коки кокаіну, залишаються два несумісні з Католицькою доктриною моменти, а саме, заохочення до практикування нехристиянського поганського культу і гомосексуалізму.

Підготував о. Керлі
14.07.2014

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 845 | Додав: