13.11.2018
Головна » 2017 » Квітень » 23 » 'Шейх' Хорхе Берголіо
20:43
'Шейх' Хорхе Берголіо

"Шейх" Хорхе Берголіо

19 березня 2017 р. Хорхе Берголіо ("папа Франциск") прийняв групу представників різних релігій з Іраку. Один з групи подарував "папі" копію корану, яку той прийняв з повагою, начебто Католицьку Біблію.

Bergoglio-receives-koran-00.jpg

Така сердечність Хорхе Берголіо при прийнятті ним книги, яка містить багато помилок у віровченні і відвертих єресей, говорить про те, що він дає приклад релігійної байдужості і сигнал для послідовників новусордовської псевдорелігії наслідувати його приклад.

Коран зокрема називає Ісуса Христа не Богом, а лише одним з багатьох пророків, не визнає Воскресіння Христа, дозволяє полігамію і постійні розлучення, закликає до "священої війни" проти "невірних", якими є усі, хто не визнає Мухаммада "пророком".

Цим публічним прийняттям корану "папа Франциск" фактично не визнає Біблію, сам перебуває в апостасії і закликає до цього його послідовників.

Одразу після прийняття корану, Хорхе Берголіо прийняв мантію "шейха", тобто вчителя ісламської псевдорелігії.

Bergoglio-receives-koran-01

На останньому фото Хорхе Берголіо в мечеті в Стамбулі (29 листопада 2014 р.) уважно слухає муфтія, який цитує для нього коран.

Якщо хтось досі не зрозумів слово Пресвятої Богородиці під час об'явлення в Ля Салетті (19 вересня 1846 р.) - "Рим втратить Віру і стане престолом Антихриста" - він має наочний конкретний приклад як це відбувається на практиці.

Джерело: www.traditioninaction.org

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 265 | Додав: