01.10.2020
Головна » 2013 » Май » 18 » Анти-Франциск і монофізити
14:36
Анти-Франциск і монофізити

Як відомо, Монофізитство було визнане єретичним вченням і осуджене на Халкідонському Соборі 451 р. - IV Вселенському. Євтихій, засновник Монофізитства навчав, що Христос має тільки одну природу - Божу. Звідси і формула їхньої єресі: mono = один; physis = природа, що повністю суперечить Символу Віри. Згідно цій єретичній доктрині Бог має "смертну" природу, і значить Диявол, який був здатен "вбити" Бога, є сильніший за Бога. І ось цю єресь Католицька Церква осудила на IV Вселенському Соборі.

Послідовники монофізитської єресі зосереджені в основному в Єгипті, і називають себе "православними коптами". Окрім засудженої Вселенським Собором доктринальної помилки вони також практикують деякі обрядові єресі, наприклад: обрізання, татуювання у формі хреста на зап'ясті.

Anti_Francis_monophisytes_1.jpg 10 травня 2013 р. анти-папа Франциск прийняв велику делегацію монофізитського духовенства, чим фактично продемонстрував визнання ним монофізитської єресі, раніше осудженої Католицькою Церквою 1562 роки тому на IV Вселенському Соборі.

Всупереч однозначній забороні Католицької Церкви публічно молитись з єретиками, анти-Франциск, грубо порушуючи цю заборону, просто у Ватикані провів спільний молебень з Монофізитами. Фактично, цим він показав, що він не визнає ані заборони, ані IV Вселенського Собору. Якщо хтось не розуміє, що це насправді означає, іншими словами це означає, що він взагалі не визнає Католицької Церкви. І знову, він це робить демонстративно перед теле і фотокамерами, знаючи, що це дійство буде транслюватись по всьому світу, що свідчить про його намірення й надалі насаджувати не-християнську Новус Ордо релігію.

На фото серед Монофізитів бачимо також "кардинала" Коха, главу 2 Ватиканської комісії "християнської єдності", який демонструє єдність у вірі з монофізитами, і який, наприклад, заявляє, що Юдеї беруть участь у Божому спасінні навіть якщо вони не вірять в Ісуса Христа як Месію Ізраїля і Сина Божого. Тобто, цей мужчина здатен одночасно сповідувати різні доктрини, не має значення, чи вони чимось схожі, чи абсолютно протилежні. А те що сповідує він, також сповідує анти-папа.

Звідси випливає логічне запитання: у що всеж таки вірить анти-папа, його "кардинали" і його "церква"?

Якщо йому і його 2 Ватиканським чинам все одно з ким молитись і яку віру сповідувати, це можна розуміти лише так - вони в жодному разі не представляють Католицьку Церкву; вони представляють Новус Ордо систему, яка вже понад 50 років окупує Ватикан і переслідує одну єдину мету - усіма способами нещадно нищити Християнство. Це і є їхня віра.

І знову ви можете запитати: а як вони нищать Християнство молячись з єретиками-іновірцями, або заявляючи, що усі релігії проповідують одне й те саме?

Як вже було сказано, вони діють всупереч попередній вірі Церкви, таким чином зрікаючись Церкви, чинячи наругу над Її сповідниками і мучениками, і виставляючи Її у викривленому образі. Здійснюючи подібні молебні, чи роблячи заяви про рівність усіх без виключення релігій у справі спасіння людської душі, вони пропагують релігійний індифферентизм, який є останнім кроком до атеїзму, "досягнення" і наслідки якого так жорстоко гнітять міліарди людей на планеті, серед яких є і український народ. Хіба цього замало?

За матеріалами: ru.euronews.com

о. Керлі
18.05.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1317 | Додав: