29.09.2020
Головна » 2013 » Май » 12 » Анти-хрест
14:47
Анти-хрест

False_cross_2.jpg Можливо ви, якщо не дивувались, то хоча б намагались зрозуміти, чи дати якесь пояснення, чому "хрест", який тримає в руках анти-папа, виглядає якось дивно. Дивлячись на Кароля Войтилу, який стріляв очима, виглядуючи з поза цієї чудернацької палки, ви щонайменше запитували, що ж це за палиця, яка чимось нагадує хрест? Може така форма вказує на надзвичайне смирення або упокорення, чи може на глибину страждань, які пережив наш Спаситель на Голгофі? Чи може Церква вже колись мала таке зображення раніше? Що ж воно таке насправді?

Насправді, це є пропаганда експрессіонізму, літературно-мистецького напрямку авангардизму, що сформувався в Германії на початку ХХ століття. Спочатку цей модерністичний напрямок мав своїх прихильників у Франції, Австрії, Польщі, німецькомовній Швейцарії.

Основним принципом експрессіонізму є відображення спотвореного суб'єктивного світобачення через гіперболізоване авторське «Я» і акцентування на власних емоціях, які, як правило, викривляють об'єктивну дійсність. В широкому значенні, експрессіоністичним називають мистецтво, незалежно від часу появи, яке ставить за мету не стільки відображення дійсності, скільки відображення емоційних переживань автора за допомогою різних підмін понять, перекручень, спотворень, геперболізацій або упрощень.

False_cross_1.jpg Таким чином, головним завданням експрессіонізму є увести глядача від реального світу аби завести його у світ іллюзій, і змусити сприймати цей іллюзійний світ, як дійсність. Софістів можна вважати одними з перших експрессіоністів. Ну, і, можливо ви вже здогадались - першим експрессіоністом був Диявол.

Ця форма "хреста" вперше з'явилась у 1919 році завдяки бельгійському художнику-експрессіоністу, Альберту Сервесу (1883-1966). Сервес зробив 14 вугільних картинок на білому папері, які мали зображувати Хресну Дорогу, для монастиря у Луітхагені. Він намалював фігури у вигляді скелетів обтягнутих шкірою, але особливо він познущався з фігури Христа у 12-й стації. Він зобразив Христа, який ніби демонструює темний і беспросвітний відчай, подібний до відчаю Іуди, без надії на Боже Милосердя.

False_cross_3.jpg Більшість думають, що анти-папа Іван Павло 2, був першим, хто почав активно демонструвати цей анти-хрест. Але насправді першим з цією потворою з'явився на публіці анти-папа Павло 6. У 1963 році, Лелло Скорцеллі, італійський скульптор-експрессіоніст, виготовив "хрест" у стилі Сервеса на замовлення анти-папи Павла 6. Анти-папа торжествено з'явився з цим "хрестом" 8 грудня 1965 року на офіційному закритті "2 Ватиканського собору". Цим жестом він показав, що 2 Ватикан ставить "хрест" на Католицькій Вірі, офіційно проголошуючи "хрестовий" похід щойно утвореної Новус Ордо релігії проти Католицької Церкви.

Треба знати, що цей стиль Сервеса є жахливим прикладом мрачного експрессіонізму, в якому була намальована "хресна дорога" (1919), і що ця "хресна дорога" була осуджена Церквою 30 березня 1921 р. на підставі Канону 1399, п. 12. Осудження "Via Crucis" Сервеса вийшло від Святого Престолу з прямою апробацією Святішого Отця Папи Бенедикта XV. Осудження стосувалось не тільки специфічної роботи Альберта Сервеса, але цілої школи експрессіонізму, як такої, що є противною Католицькій Вірі і Традиції.

DECRETUM DAMNANTUR SACRAE IMAGINES CUIUSDAM NOVAE SCHOLAE PICTORICAE.
Emi ac Rmi Domini Cardinales in rebus fidei et morum Inquisitores Generales, in ordinario consessu habito feria iv, die 23 februarii 1921, publice declarandum censuerunt: Imagines sacras cuiusdam novae scholae pictoricae, quarum specimen exhibetur in opusculo cui titulus: La Passion de Notre-Seigneur Jésus-Christus par Cyril Verschaeve (ornée de compositions d'Albert Servaes. Bruxelles et Paris. Librairie Natio- nale d'art et d'histoire G. van Oest et Ci e Editeurs, 1920), ad praescriptum canonis 1399, n. 12, prohiberi ipso iure, ideoque statim removendas esse ab Ecclesiis, Oratoriis, etc., in quibus forte expositae inveniantur. Et insequenti feria v, die 24 eiusdem mensis et anni, Sanctissimus D. N. Benedictus divina Providentia Papa XV, in solita audientia R. P. D. Assessori S. Officii impertita, relatam sibi Emorum Patrum resolutionem approbavit, mandans ad quos spectat ut eam servent et servare faciant. Datum Romae, ex aedibus S. Officii, die 30 martii 1921. A. Castellano, Supremae S. C. S. Off. Notarius.


Не зважаючи на це, як ви самі бачите, анти-папи 2 Ватикану, грубо ігноруючи канонічне осудження експрессіонізму Апостольською Столицею, демонстративно показують їхню належність до осудженої Католицькою Церквою системи. Фактично, вони не тільки ігнорують осудження, проголошене Церквою, але й роблять витвір експрессіонізму символом "понтифікатів" Павла 6, Івана Павла 1, Івана Павла 2, Бенедикта 16 і тепер Франциска.

Кожен, хто дивиться на цей спотворений "хрест", може угледіти щось диявольське у цьому "хресті". Тому не дивно, що Церква засудила митця, який створив річ фактично за інспірацією злого духа.

Проте, зараз ми бачимо сумний знак часу: всупереч осудженню, виданому Папою Бенедиктом XV, осуджений неканонічний "хрест" став одним з головних символів 2 Ватикану. Починаючи від анти-папи Івана Павла 2, цей символ присутній на кожному розарії, який розповсюджується анти-папами 2 Ватикану. І величезна кількість послідовників 2 Ватикану прийняли цього монстра, який став для них іллюзійною "дійсністю". Скільки сотень мільйонів колишніх Католиків втратили віру, прийнявши цю пародію на Хрест?

Головною метою першого митця-експрессіоніста - Диявола є викривлення справжнього образа Хреста Христового без якого віра стає пустою, недійсною і безблагодатною.

Отже, цей спотворений і безблагодатний "хрест" є ще одним доказом того, що Новус Ордо релігія 2 Ватикану з його "папами" є не-Католицькою структурою, до якої Католики не мають права належати жодним способом.

За матеріалами: www.traditioninaction.org

о. Керлі
11.05.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1433 | Додав: