24.09.2020
Головна » 2015 » Апрель » 25 » Анти-папа Іван Павло 1
11:46
Анти-папа Іван Павло 1

anti-pope-JPI-00 Patrick Odou

Сьогодні я торкнусь того, що Іван Павло 1 зробив додатково для Соборної Революції в часі його короткого понтифікату.

"Папа" Павло 6 помер 6 серпня 1978, закінчивши своє 15-річне руйнівне правління. Вірні Католики, які були свідками масивної прогрессистської інфільтрації в Церкву, занепад моралі і десакралізації літургії, молилися за сильного і святого Папу, який би направив Ковчег Петра подалі від підводних каменів. Їхні надії не виправдалися коли вони лише почули ім'я, обране новим понтифіком: Іван Павло 1.

Це ім'я було першим подвійним ім'ям для Папи Римського в історії Церкви, яке поєднало імена двох Соборних "пап"; Івана 23 і Павла 6. Сигнал, надісланий таким вибором був чітким: Соборна Революція, що почалася через Івана 23 і Павла 6 буде продовжуватися.

Іван Павло 1 відмовився від тіари на першій папській «інавгурації».

Як єпископ, Альбіно Лучіани брав участь у всіх засіданнях Другого Ватиканського Собору. Під час свого 33-денного правління, Іван Павло 1 не дозволить скасувати жодної зі шкідливих змін його соборних попередників; замість цього він буде вводити нові зміни самостійно. Він був тим, хто припинив носити папську тіару.

На початку свого понтифікату Іван Павло 1 відмовився від тисячолітньої папської коронації, замінивши її на те, що зараз відомо як папська інавгурація. В результаті, він отримав палліум замість традиційної тіари. Це було радикальним кроком у бік десакралізації і руйнування Папської монархії. З новою церемонією інавгурації, "папа" виглядає більш як президент, ніж монарх, а три наступні "папи" - Іван Павло 2, Бенедикт 16 і Франческо - також продовжуватимуть бути "інавгурованими".

Іван Павло 1 був першим сучасним "папою", який заговорив в однині, з використанням "я" замість величного "ми", хоча офіційні записи його промов часто переписувались його помічниками у більш формальному стилі, які вписували "ми" до прес-релізів та L'Osservatore Romano. Ці поправки постфактум були скасовані Іваном Павлом 2, який повністю був прихильником "Я " у його промовах і документах.

У промові під час Angelus 17 вересня 1978, Іван Павло 1 вихваляв відомого масона і сатаніста, Giosue Carducci (27 липня 1835 - 16 лютого 1907), чиєю найвідомішою працею є Гімн Сатані або Ода Сатані. Кардуччі був одним з головних фігур в Resorgimento, які призвели до крадіжки Папської області, переслідування Церкви та Папи Пія IX, і знищення Християнської цивілізації в Італії. Не зважаючи на це, Іван Павло 1 вказав на Кардуччі як на модель для професорів Італійських університетів ...

У його промові під час Angelus 10 вересня 1978, Іван Павло 1 сказав: Бог наш Отець і навіть більше, Він наша Мати (Fumus Satanae, стор. 31). Тут ми маємо "папу", сприяючого доктрині Вічної Жіночості, і суттєвого вчення прогресивізму, яким інфікувалась Церква від 2-го Ватиканського Собору. Для більшого розуміння цього гностичного вчення про Вічну Жіночість, будь ласка, прочитайте нову книгу Atila Guimarгes, Fumus Satanae (Дим Сатани) , т. 8 серії Елі, Елі, Лама Сабатхані?

Таким чином, навіть у такому дуже короткотривалому царюванні Івана Павла 1, ми бачимо, що Соборна Революція просувалась далі.

Джерело: www.traditioninaction.org

Переклав о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1368 | Додав: