18.02.2019
Головна » 2016 » Листопад » 12 » Антипапа Франциск 'канонізував' Лютера
11:56
Антипапа Франциск 'канонізував' Лютера

Як повідомляє www.traditioninaction.org 13 жовтня 2016 р. антипапа Франциск жодним словом не обмовився про Об'явлення Пресвятої Богородиці 1917 року у Фатимі. Натомість того самого дня він зробив прийняття для майже 1000 лютеран у Ватикані, в залі Павла 6.

За його наказом на сцені була встановлена статуя єретика Мартіна Лютера і за його розпорядженням учасники зібрання одягнули шалики жовтого і синього кольору: "католики" мали жовтий колір, лютерани - синій. Сам Берголіо одягнув на себе шалики обох кольорів, зв'язавши їх у вузол, символізуючі союз між церквою 2 Ватикану і Лютеранською релігією. Цікаво, що на статую Лютера, який підняв кривавий бунт проти Католицької Церкви, начепили жовтий, "католицький" шалик.

Bergoglio-canonisation-Luther-13-10-2016-00

Під час цієї події Берголіо з радістю прийняв від лютеран копію 95 тез, з яких єресеєрарх розпочав антихристиянську революцію. Згадуючи Лютера, у присутності його статуї, Берголіо зокрема сказав:

Найбільші реформатори церкви є святими, іншими словами, це такі чоловіки і жінки, які слідують за словом Господа і практикують його. Це є та стежка, якою ми маємо йти, це є те, що реформує церкву і вони є великими реформаторами. Вони можуть бути не теологами, вони можуть не мати студій, вони можуть бути смиренними, але душа цих людей занурена в євангелію, вона сповнена ним і вони є тими, хто успішно реформує церкву. Як в лютеранській так і в католицькій церквах є святі, чоловіки і жінки зі святим серцем, яке слідує за євангелією: вони є реформаторами церкви.

Хіба ці слова, сказані Берголіом в контексті церемонії на честь Лютера, не є "канонізацією" єресеєрарха?

Bergoglio-canonisation-Luther-13-10-2016-01

Невдовзі після "канонізації" Лютера, а саме 31 жовтня 2016 р. в Мальме, у Швеції, антипапа Франциск разом з проабортивною, просодомітською, проконтрацептивною Лютеранською церквою Швеції вшанував "протестантську реформацію", яка фактично була кривавою революцією, яку запустив єретик Лютер, і яка переросла в громадянську війну в Германії, під час якої загинуло близько п'ятьдесят тисяч людей, країна була розділена на частини за релігійним принципом, і людей, які жили в тому чи іншому князівстві під страхом смерті або позбавлення усіх прав і майна змушували приймати "віру" Лютера. В результаті цієї революції з 20.000.000 Католиків по усій Європі 14.000.000 змусили прийняти "протестантську віру", а більша частина Католицьких храмів і монастирів були розграбовані "сподвижниками" Лютера і передані у користування "протестантським пасторам". 500-ліття цього варварства і святкував Берголіо разом з нащадками варварів у Швеції.

Під час спільного "служіння" в катедрі Лунда, Берголіо перебував в оточенні лютеранських "кліриків", як чоловіків, так і жінок, таким чином виказуючи солідарність з ними і з Мартіном Юнге, генеральним секретарем Лютеранської всесвітньої федерації, який зокрема сказав:

Нехай Бог знайде нас, будуючих мости, для того щоб ми могли наблизитись один до одного, будуючих доми, де ми можемо зустрічатись один з одним , і столи де ми можемо ділитись хлібом і вином, присутністю Христа, який ніколи нас не полишав, і який кличе нас залишатись в ньому, щоб світ міг увірувати.

Якщо б навіть не було чогось іншого, що можна було б інкрімінувати церкві 2 Ватикану, хіба ці дві церемонії на честь духовного і крімінального злочинця не є достатнім доказом того, що Берголіо і ціла структура, яку він очолює, перебуває в повній апостазії від Католицької Віри?

Незаконні дії Берголіо по "канонізації" єретика Лютера повністю протирічать законним діям Папи Лева Х, який Буллою Exsurge Domine від 15 червня 1520 р. спочатку засудив заблудження Лютера, а потім Буллою Decet Romanum Pontificem від 3 січня 1521 р. підтвердив осудження і екскомунікував самого Мартіна Лютера, і разом з ним, усіх його послідовників.

Спочатку Буллою Exsurge Domine Папа Лев Х засудив 41 з 95 тез Лютера, закликав його до каяття і приписав у визначений термін повернутись в лоно Католицької Церкви. Після того, як Лютер відмовився каятись і публічно спалив Буллу, Папа другою Буллою Decet Romanum Pontificem підтвердив усе те, що він написав у попередній Буллі і викляв Лютера і усіх його послідовників.

Останній артикул Decet Romanum Pontificem:

X. Ніхто взагалі не може порушувати це наше написане рішення, декларацію, припис, заборону, передачу, волю, декрет; або необачно суперечити цьому. Якщо хтось відважиться покуситись на це, нехай знає, що він накличе гнів Всемогутнього Бога і благословенних Апостолів Петра і Павла.

Тому, проведену Берголіом "канонізацію" Лютера і вигадану ним єретичну "релігію", яку він впровадив через криваву революцію, громадянську війну і жахливий терор, Католики повинні безумовно ігнорувати як таку, яка є повністю незаконною та інвалідною, а самого Берголіо трактувати як апостата і єретика, який разом з Лютером підпадає під осуд і екскомунікацію, проголошену Папою Левом Х в Буллах Exsurge Domine і Decet Romanum Pontificem, які ніким не можуть бути скасованими, не були і не є скасованими.

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 401 | Додав: