18.02.2019
Головна » 2012 » Травень » 28 » Арешт дворецького Бенедикта 16
11:18
Арешт дворецького Бенедикта 16

PaoloGabriele_Camerdiner_1.jpg

Паоло Габрієле 1-й зліва на передньому плані

Бенедикт 16 розпорядився заарештувати його дворецького Паоло Габрієле після того як той передав Італійським ЗМІ "секретні" документи. В тих документах є докази особистої участі анти-папи Бенедикта 16 у корупції, шахрайських оборутках, викраданні фінансів та інших кримінальних злочинах. Хоча деякі журналісти висловлюють думку, що Паоло Габрієле став цапом відбувайлом (козлом отпущенія), тому що багато хто з так званих духовних осіб у Державному Секретаріаті 2 Ватикану вже давно приховано чи відкрито висловлює невдоволення корупцією і різного роду відвертим криміналом, які розплодив Бенедикт 16.

B16_Paedophil_Protector_1_400.jpg

"Отче, цей священик розбещує мене"
"Бідне дитя...йди до мене, я захищу тебе"

Фото з www.traditio.com May 9, 2012

Дуже цікавою є реакція "папи". В той час, коли про його особисті злочини, чи злочини його педофільних "священиків" говорять інші "священики" чи "єпископи", він і злочинців і викривателів переводить на інші посади чи парафії. Але коли мирянин відважився на такий сміливий вчинок, Бен 16 його одразу ж арештував і віддав на допит "ватиканським суддям".

Також нещодавно був звільнений президент Банку Ватикана Етторе Готті Тедескі "за неналежне виконання обов'язків". Одначе італійська преса повідомляє, що Бенедикт 16 його звільнив, тому що той оприлюднив документи, які викривають злочини "папи". Сам колишній банкір заявив, що його покарано за спробу зробити діяльність банку прозорішою.

У січні-лютому 2012, мер 2 Ватикану, "архієпископ" Карло Вігано, публічно виступив проти злочинів Ратзінгера і надав відповідні документи італійській пресі. Це він зробив після року, який давав Ратзінгеру на викорінення криміналу. Коли Бен 16 нічого не зробив, Вігано оприлюднив зібрані ним документи. Після цього його знято з посади у Нью Ватикані і відправлено за океан послом у Вашінгтон. В оприлюднених Вігано документах також йдеться про корупцію, непотизм (влаштування родичив) і кронізм (влаштування друзів) - явища, які очолює Бенедикт 16.

20 травня 2012 року італійський ТВ журналіст Жанлуїджі Нуцці опублікував книгу Sua Santita (Його Святійшество), у якій зібрано понад сотні "секретних" Ньюватиканських документів, розкриваючих темний бік анти-папи Бенедикта 16.

Цю серію скандалів у 2 Ватикані вже назвали "Ватілікс".

Джерело: www.traditio.com May 31, 2012


P.S. Як бачимо, все більше послідовників нової релігії 2 Ватикану починають розуміти, що величати "святішим вселенським архієреєм" марксиста-атеїста, який до того ж є шахраєм і злочинцем, це те саме, що єднатись з ним у його "вірі" і злочинах. Можливо вони також зрозуміють, що не лише Бен 16, але й ціла система 2 Ватикану є такою самою як він - атеїстичою і злочинною.

Підготував о. Керлі
28.05.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 949 | Додав: