18.02.2019
Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Ассізі 2016, тридцяті роковини 'молитви за мир'
17:14
Ассізі 2016, тридцяті роковини 'молитви за мир'

Ассізі 2016 - Тридцяті роковини екуменічної "молитви за мир"

За повідомленням www.traditioninaction.org 20 вересня 2016 р. анти-папа Франциск - Хорхе Берголіо очолив чергові ідолатрійні ритуали в Ассізі. Цього разу це були тридцяті роковини екуменічної "молитви за мир", яку у 1986 році започаткував анти-папа Іван Павло ІІ - Кароль Войтила.

Як завжди - ті самі обряди поган перед їхніми ідолами в Католицьких храмах, ті самі обійми з юдеями, мусульманами і єретиками, ті самі лицемірні заяви про те що усі є братами і лукаві побажання "миру".

Але однією відмінністю була тональність задана Берголіом, який хронічно п'яним (в духовному значенні) голосом наголошував на тому, що Католики, які противляться екуменізму, є настільки "злими", що мають бути знищені. Але це не є сюрпризом: проституція не толерує чистоти...

Assisi-false-ecumenism-2016-00

Тридцять років ненависті до Бога і Його Святої Релігі; 30 років поганських ритуалів в Католицьких церквах; 30 років пропаганди всеможливих єресей під предекстом імітації "молитви за мир".

Assisi-false-ecumenism-2016-01

Як довго чекатиме Господь Бог перед тим, як розпочати карати?

Поки що результати екуменічної "молитви за мир" в Ассізі, яку вже впродовж тридцяти років очолють анти-папи 2 Ватикану, відчувають на собі мешканці Італії:

26 вересня 1997, в 816-ю річницю з дня народження св. Франциска, 11 екуменічна "молитва за мир", в Ассізі стався землетрус, який серйозно пошкодив храм і поховав під масою уламків двох "ченців-францисканців" і двох співробітників комітету.

Кількість загиблих від землетрусу, який сколихнув центральну Італію 24 серпня, сягнула 293 осіб.

Землетрус, за даними Національного інституту геофізики і вулканології, мав магнітуду 6.0 і глибину 4 км і був зареєстрований в 3.36 ранку 24 серпня з епіцентром біля міста Аккумолі, провінція Рієті. Поштовхи тривали 142 секунди.

У центральній Італії у вівторок, 26 жовтня, відбулися кілька підземних поштовхів магнітудою від 5,4 до 6,4.

Перший поштовх був зафіксований близько 18.00 за місцевим часом, його епіцентр знаходився в 68 кілометрах на схід від міста Перуджі. Він відчувався в областях Марке, Абруццо, Умбрія і Лаціо. Другий, більш сильний, стався через дві години і був відчутний також у столиці країни Римі.

Мер населеного пункту Уссіта Марко Рінальді, розташованого поблизу епіцентру другого підземного поштовху, повідомив, що постраждалих немає, оскільки всі люди вчасно вийшли на вулиці. При цьому, за словами Рінальді, руйнування "величезні".

"Територія міста дійсно зруйнована, ситуація апокаліптична", - додав мер Уссіти.

До вечора повідомлялося про двох постраждалих в невеликому місті Віссі (приблизно в 70 кілометрах від міста Ассізі). У комуні Кастельсантанджело-суль-Нера також зафіксовані деякі руйнування. У ряді регіонів, порушених землетрусом, в четвер скасовані шкільні заняття. Стихія торкнулася також деяких з тих регіонів, які постраждали від землетрусу в серпні 2016 року.

Сильний землетрус стався в неділю, 30 жовтня 2016 р. в центральній Італії о 07:41.
За даними телеканалу RAI TV, магнітуда землетрусу склала 6,1 бала.
На сайті Європейського середземноморського сейсмологічного центру (EMSC) повідомляється, що епіцентр землетрусу знаходився на глибині 10 кілометрів, його магнітуда склала 6,6 балів.
Зазначено, що поштовх був такої сили і тривалості, що багато жителів італійської столиці, які ще спали в цей час, прокинулися від того, що стіни будинків трясуться.

Assisi-false-ecumenism-2016-02

Результати екуменічної "молитви за мир", яку очолюють анти-папи 2 Ватикану, відчувають на собі мешканці Донецька і Луганська (схід України):

Assisi-false-prayer-Donetsk-Lugansk-2016-00

Також, результати екуменічної "молитви за мир", яку очолюють анти-папи 2 Ватикану, відчувають на собі і мешканці Алеппо в Сирії, серед яких є багато католиків: греків-мелькітів, маронітів, латинян, халдеїв, сирійських католиків (які майже усі прийняли псевдорелігію 2 Ватикану):

Assisi-false-prayer-Aleppo-2016-00

Assisi-false-prayer-Aleppo-2016-01

Assisi-false-prayer-Aleppo-2016-02

Так виглядають результати "молитви за мир" під проводом апостата і агресивного ненависника Католицької Церкви, Хорхе Берголіо, який невдовзі після 30-ї екуменічної зустрічі в Ассізі, 20 вересня 2016 р., вже 12 жовтня 2016 р. під час загальної аудієнціїї у Ватикані сказав:

Я хочу підкреслити і підтвердити мою близькість всім жертвам жорстокого конфлікту в Сирії. І з почуттям крайньої необхідності знову звертаюся, благаючи до відповідальних осіб, вжити заходів щодо негайного припинення вогню, режим якого буде дотримуватися хоча б деякий час, що дозволить провести евакуацію мирного населення, в першу чергу дітей, які все ще знаходяться під кривавими бомбардуваннями.

Берголіо не закликає "відповідальних осіб" негайно припинити криваві бомбардування раз і назавжди, але він їх "благає", щоб режим припинення вогню дотримувався хоча б деякий час, що дозволить провести евакуацію мирного населення, в першу чергу дітей... З його слів виходить так, що після евакуації мирного населення і дітей, бомбардування мають тривати далі, і що ті мирні жителі і діти, які не встигли евакуюватись, будуть знищені поновленими бомбардуваннями.

У неділю, 23 жовтня 2016 р., опівдні, під час "молитовної зустрічі" з паломниками на площі Св. Петра у Ватикані, апостат Хорхе Берголіо "духовно єднався з усім населенням Іраку", де проходить військова операція по звільненню північних регіонів країни, захоплених кілька років тому так званою Ісламською державою:

В ці трагічні години я духовно єднаюся з усім населенням Іраку, зокрема, з населенням міста Мосул. Наш дух глибоко потрясений жорстокими актами насильства, які вже надто тривалий час скоюються проти невинних громадян, чи то мусульман, чи то християн, чи приналежних до інших етносів чи релігій. Я засмучений повідомленням про холоднокровні вбивства багатьох синів і дочок цієї любої землі, між якими чимало дітей. Ця жорстокість викликає в нас сльози, позбавляючи слів. Слова солідарності супроводжуються запевненням згадкою в молитвах за те, щоб Ірак, не зважаючи на важкі удари, залишався сильним та стійким у надії змогти прямувати вперед до майбутнього безпеки, примирення та миру. В цьому наміренні прошу всіх вас приєднатися в тиші до моєї молитви.

Перебуваючи в гіпнотичному трансі після "молитови за мир" в Ассізі, "духовно єднаючись" з усім населенням Іраку, "миролюбний" апостат бажає невинним громадянам Іраку, щоб не зважаючи на важкі бомбові удари, які квітучу землю і все що є на ній перетворюють на мертву пустелю, Ірак залишався сильним та стійким у надії змогти прямувати вперед до майбутнього безпеки, примирення та миру.

Мільйони людей засипають бомбами, рівняють з землею їхні доми, шматують на частини їхні тіла, змушують побитих, поранених і голодних тікати з їхніх домівок невідомо куди, залишають без жодних засобів до існування, а потім з ними "духовно єднаються" і кажуть їм: залишайтесь сильними і стійкими у надії, і прямуйте вперед до майбутнього безпеки, примирення та миру - тільки безбожний диявол може таке бажати.

Ці жахливі події, що відбуваються під супровід екуменічної "молитви за мир" в Ассізі, є свідоцтвом того, що ця "молитва" інспірована злим духом, і є нічим іншим, як прикриттям найжорстокіших злодіянь, які чиняться в ім'я диявольського примирення та миру.

Саме, як говоритимуть: мир і безпечність, - тоді зненацька злетить на них погибель, як біль на вагітну лоном, - і не уникнуть (1 Сол. 5:3).

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 389 | Додав: