12.12.2018
Головна » 2012 » Квітень » 5 » Бенедикт 16 атеїст
13:04
Бенедикт 16 атеїст

Ще не минув і рік відтоді (26.04.2011) коли Бенедикт 16 проголосив "блаженним" свого колегу, марксиста-атеїста Кароля Войтилу через те показавши і його особисту відданість атеїстичній доктрині, аж ось він знову підтвердив його вірність цій ідеології. І сталось це під час його візиту на Кубу 26-28 березня 2012 року.

Нижче на фото він показаний під час зустрічи із рідним братом комуністичного диктатора Фіделя Кастро, Раулем Кастро у Palбcio de la Revoluciуn, Палаці Революції що у Гавані, а також і з Фіделем Кастро. Як і його рідний брат, Рауль Кастро також є атеїстом і антикатоликом. Вище названий палац був збудований на честь перемоги Комунізму над Католицизмом на Кубі. На вітражі у сюрреалістчному стилі зображене сонце, яке символізує "світло" комунізму, що розповсюджується по всьому світі.

Через факт добровільного входження і прилюдного перебування у палаці, який є символом атеїстичної ідеології, Бенедикт 16 публічно продемонстрував його підтримку атеїстичного вчення, яке на Кубі проповідується на державному рівні. У всіх його промовах під час візиту на Кубу Бенедикт16 вихваляв комуністичний уряд, що панує на острові вже понад п'ятдесят років і тримає у стані повного поневолення, духовного і матеріального зубожіння весь кубінський народ.

Він жодним словом не обмовився про те, що кубінськи комуністи фактично знищили Католицьку Церкву на острові "свободи". Всі храми, які колись були збудовані Католицькою Церквою і їй належали, комуністи віддали Новій Релігії, тобто 2 Ватикану, на чолі якого нині є анти-папа Бенедикт 16.

Зустрічи Бенедикта 16 з обома братами Кастро проходили у дуже дружній і братерській атмосфері. Власне це й не дивно, бо зустрічались члени однієї релігії - атеїстичної й антикатолицької.

Чи міг би Папа, який є Вікарієм Христа і видимим головою Христової Церкви поводити себе так, як Бенедикт 16? Відповідь може бути тільки - ні.

Тому поведінка Бенедикта 16 під час його візиту на Кубу вкотре доказує, що він не є папою. Він є підставною зомбованою маріонеткою, яка запрограмована на виконання декретів 2 Ватикану - зтерти Католицьку Церкву з лиця землі. Як бачите, нічим іншим крім цього він не займається.

Бенедикт 16 в палаці революції

Бенедикт 16 з кубінськими правителями

фото: www.traditioninaction.org

23-25 березня 2012 року Бенедикт16 відвідав Мексику: Euronews

Ben-16/B16_mexico_2012_1.jpg

Первый день апостолького визита Папы Римского Бенедикта XVI в Мексику был омрачен новыми обвинениями в том, что католическая церковь тщательным образом скрывает факты сексуальных домогательств своих священников по отношению к детям и подросткам.
Речь идет о публикакции книги, проливающей свет на скандал вокруг основателя ордена “Легион Христа” Марсиаля Масьеля, умершего в 2008 году. Его обвиняют в насилии над молодыми семинаристами, тайным сожительством с женщинами, родившими от него трех сыновей, а также в употреблении наркотиков и растрате пожертвований прихожан на личные цели.
После изучения более чем 200 архивных документов, исследователи пришли к выводу о том, что Ватикан намеренно ограждал Марсиаля от правосудия:
“Я уверен, что в Мексике такой защитой пользуется каждый епископ и архиепископ. Католическая церковь здесь хранит молчание по поводу таких проблем,” — говорит один из авторов книги.
Архивные документы подтверждают, что нынешнему Папе Римскому также было известно о преступлениях Масьеля. Жертвы мексиканских священников-педофилов не добились аудиенции с понтификом.

Єдине, що слід підкорегувати у цьому промовистому повідомленні, це те, що в ньому йдеться не про Католицьку Церкву, а про злочини "духовенства" Нової Релігії 2 Ватикану під головуванням атеїста Йосифа Ратзінгера (Бенедикта 16), який особисто несе відповідальність за крімінал його підлеглих. Католицька Церква не має нічого спільного із цією новою релігією - антикатолицькою, атеїстичною, аморальною.

Зважаючи на ці події, які відбулись під час візиту Бенедикта 16 до Мексики і Куби, можна зробити висновок, що Бенедикт 16 і очолювана ним структура під назвою 2 Ватикан є за межами Католицької Церкви. Тому той, хто вважає себе Католиком, має обов'язок не підкорятись антипапі-атеїсту і його атєїстичним єпископам.

Через факт молитовного поминання атеїстів, як церковних їєрархів, будь який мирянин або священик автоматично відсікає себе від Католицької Церкви і долучає себе до атеїстичної нової релігії 2 Ватикану. Тому, за допомогою цієї дуже простої формули кожен легко може дізнатись ким він чи вона фактично є.

о. Керлі
05.04.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 984 | Додав: