18.02.2019
Головна » 2013 » Лютий » 5 » Бенедикт 16 вітає знищення Церкви
20:47
Бенедикт 16 вітає знищення Церкви

21 січня 2013 Бенедикт 16 під час приватної аудієнції тепло вітав Ху Тронга, генерального секретаря Комуністичної партіїї В'єтнаму. Хоча Ху Тронг не є головою держави, анти-папа виказав йому таку честь.

B16_Vietnam_communism_1.jpg В результаті багаторічної громадянської війни (1957-1975), за допомогою СРСР і Китаю, комуністи Північного В'єтнаму перемогли Південний В'єтнам, на боці якого стояли США і блок СЕНТО. Комуністи конфіскували все церковне майно, заборонили Католицьке виховання і освіту в усіх 26 Єпархіях Південного В'єтнаму. Було страчено та арештовано багато Католицьких єпископів і священиків, а ціла Католицька Церква оголошена поза законом. Тікаючи від комуністичного терору, безліч Католиків вимушені були імігрувати.

Не зважаючи на це, 2 Ватикан демонструє неймовірну любов і симпатії до кривавих гонителів Католицької Церкви, віддаючи їм офіційні почесті, тим самим плюндруючи пам'ять в'єтнамських Католиків, які були знищені цими гонителями, або поставлені на межу виживання.

Присутність комуністичних лідерів у Ватиканьских палатах, яка була нечуваною до анти-папи Івана 23, стає ще більш частішою за його наступників, особливо таких, як анти-папи Іван Павло 2 та Бенедикт 16. Відоме прислів'я каже: Скажи, хто є твої друзі, і я скажу хто є ти.

Хіба це не є ще одним беззаперечним доказом того, що 2 Ватикан є абсолютно новою анти-католицькою релігією, яка разом з такими гонителями, як комуністи В'єтнаму, зацікавлена у знищенні Католицької Церкви.

Джерело: www.traditioninaction.org

Підготував о. Керлі
05.02.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 823 | Додав: