11.08.2020
Головна » 2013 » Февраль » 21 » Бенедикт 16 зрікся антипапства
21:52
Бенедикт 16 зрікся антипапства

Звістка про зречення анти-папи Бенедикта 16 облетіла світ 11 лютого 2013 у Свято Об'явлення Пресвятої Богородиці в Люрді: ua.euronews.com

B16_resigned_1.jpg

Про своє рішення він оголосив у понеділок зранку на колегії кардиналів. Він говорив латиною. Це лише випадок, що журналіст одного з інформагенств, присутній на події, розумів мертву мову і одразу повідомив світ про цю подію.

B16_Resigned_lightning_1.jpg
Через декілька годин після зречення анти-папи Бенедикта 16
блискавка неодноразово влучила у собор Св. Петра.

Відео можна переглянути на: www.euronews.com

Офіційну версію зречення - похилий вік і фізичну неміч, - анти-папа назвав під час зверення до анти-кардиналів, але якою насправді є причина, поки що невідомо.

Можливо він хоче уникнути відповідальності за негативні акції проти Католицької Церкви, які він так чи інакше санкціонував, дозволяв, або покривав.

А може в нього прокинулась совість, і він серйозно сприйняв Божі попередження, особливо це і це

Проте, поки що він не відкинув і не засудив Нову Релігію 2 Ватикану, засновником, а потім і лідером якої він був.

У зв'язку із цією подією також є можливість розважити про Седе Ваканте.

По-перше, для Католицької Церкви ця подія не має ніякого значення, тому що Бенедикт 16 ніколи не був Вікарієм Христа. Тому його заява про зречення уряду Св. Петра є лише пустим звуком. Не може зректись уряду той, хто ніколи його не посідав. Він був "папою" анти-католицької церкви 2 Ватикану, яка, дезінформуючи необізнане людство, називає себе Католицькою Церквою, але насправді такою не є. Тим не менше, фактично, зі зреченням анти-папи Бенедикта 16 у 2 Ватикані настав період "седе ваканте", тобто їхня церква припинила існування, вмерла, тому що "теологи" 2 Ватикану кажуть, що церкви не може бути, якщо немає папи.

Якщо коротко, ця теорія є хибною, хоча б тому, що словосполучення Седе Ваканте говорить лише про незайнятість Престолу, а не про зникнення Церкви.

Запитайте в них, чи їхня церква припинила існування від моменту зречення анти-папи Бенедикта 16 до моменту обрання нового анти-папи?

Вони вам скажуть ні, вона існує. Тобто, всупереч своїй власній теорії, вони заявляють, що їхня церква може існувати без "папи".

Але, коли ви їм кажете, що Католицька Церква не має Папи від жовтня 1958 року вже п'ятдесят років, вони кажуть - такого не може бути, бо якщо нема Папи, значить нема і Церкви.

Вони дезінформують їхніх мирян, кажучи що ті не мають права брати участі у богослуженнях, які відправляються традиційними Католицькими священиками седевакантистами, мовляв, тому що седевакантисти не є Католицькими священиками, і що Літургії і всі Таїнства звершені священиками седевакантистами не є Католицькими.

Але зі зреченням анти-папи Бенедикта 16 у 2 Ватикані також настав період "седе ваканте". І, якщо, вони насправді вірять у їхню ж теорію, вони так само у цьому періоді всі "літургії" і "таінства" звершуть за межами своєї церкви. Хоча, як було сказано, вони заявляють, що в період їхнього "седе ваканте" церква 2 Ватикану продовжує існувати, навіть без "папи".

Ця теорія, з їхньої точки зору, є актуальною лише для Католицької Церкви, хоча у випадку "седе ваканте" у їхній церкві, ця ж сама теорія має абсолютно протилежну дію. Хіба це не свідчить про абсолютну відсутність логіки і елементарного здорового глузду.

Проте, якщо припустити, що їхня теорія не є хибною, то після зречення анти-папи Бенедикта 16, в періоді "седе ваканте", кожний член 2 Ватикану знаходиться в абсолютно безпорадному стані. Немає "єпископів", "священиків", "таїнств", раптом все кудись поділось і зникло, бо тієї миті, коли "папа" Бенедикт 16 припинив бути "папою" і перетворився на не-"кардинала" Йосифа Ратзінгера, усі вони також зникли, розчинились у "нірвані".

А ось коли їхні не-"кардинали" оберуть нового "папу", усі вони знову стануть "повноцінними католиками", бо знову не-єпископи стануть "єпископами", не-священики стануть "священиками", не-таїнства стануть "таїнствами". І так після кожного періоду "седе ваканте". Хіба це не абсурд?

І ці "повноцінні католики" мають "моральне право" поширювати дезінформацію про Католицьку Церкву?

Тож, користуйтесь можливістю чергового періоду "седе ваканте" у анти-церкві 2 Ватикану, і робіть правильні висновки.

Детальніше про Седе Ваканте

Підготував о. Керлі
21.02.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 928 | Додав: