12.12.2018
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Берголіо благословив незаконий "шлюб" президента Колумбії
12:29
Берголіо благословив незаконий "шлюб" президента Колумбії

Під час візиту до Колумбії 6-10 вересня, 2017, антипапа Франциск (Хорхе Берголіо) провів зустріч з президентом країни, Хуаном Мануелем Сантос Калдероном, який відкрито живе у незаконному, з точки зору Католицької Церкви, союзі з Марією Клеменцією Родрігез Мунера. Це є другий "шлюб" для обох партнерів.

Першою і єдиною дружиною Хуана Сантоса є Сільвія Амая Лондоно, з якою він прожив три роки, не маючи дітей.

Першиим і єдиним чоловіком Марії Родрігез є Крістіан Торо Іблер, з яким вона також прожила три роки, і також не мала від нього дітей.

Новусордівська церква дала обом парам "розлучення" з тієї причини, що в них не було дітей. Але згідно з Католицьким вченням бездітність обох або одного з супругів не є причиною для розірвання шлюбу, якщо чоловік і дружина перебували у статєвих стосунках хоча б один раз (довершений шлюб). А у випадку президента Колумбії, він і його друга "дружина" мали статєві стосунки з їхніми супругами пртягом трьох років.

Тому, "розлучення" обох є абсолютно недійсними і незаконними. І тому, з гідно з однозначним і незмінним вченням Католицької Церкви, нинішній "шлюб" президента Колумбії і його другої "дружини" є нічим іншим, як перелюбним зв'язком.

По завершенню візиту Берголіо до Колумбії, 10 вересня, друга "дружина" президента, Марія Клеменсія Родрігез, виклала у Твіттері коротке відео, на якому відзнятий момент, як антипапа Франциск уділяє "благословення" для неї і її другого "чоловіка" (Берголіо, не будучи священиком, взагалі не може уділяти будь кому благословення). Марія Родрігез у своєму твіті звертається до антипапи: Su Santidad, gracias por bendecir nuestro matrimonio - Ваше Святосте, дякую вам за благословення нашого подружжя.

Bergoglio-bless-Adult-Union-Colombian-President-00

Нижче "подружжя" супроводжує Берголіо на "Емоційному концерті на честь Франчіско":

Bergoglio-bless-Adult-Union-Colombian-President-01

Відомо, що Берголіо неодноразово називав "фарисеями" тих людей, які зберігають незмінний Божий Закон щодо шлюбу, тим самим показуючи, що він не знає Божого Слова, або свідомо Його ігнорує, тому що саме фарисеї виступали адвокатами розлучень і повторних "шлюбів" на підставі приписів Мойсея.

У Новому Завіті Господь Ісус Христос проголосив незмінність Божого Закону Старого Завіту щодо одності і нерозривності шлюбу одного чоловіка і однієї жінки:

І підійшли до Нього фарисеї і, спокушаючи Його, запитали: "Чи можна чоловікові відпустити свою жінку з якоїбудь причини?" Він відповів їм: "Хіба ви не читали, що Творець від початку створив їх чоловіком і жінкою, і мовив: Тому покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і будуть вони двоє одним тілом, так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог получив, людина хай не розлучає. Кажуть вони до Нього: "Чому ж тоді Мойсей звелів дати розвідний лист і відпустити її?" А Він сказав їм: "Задля жорстокости сердець ваших Мойсей дозволив вам відпускати жінок ваших; спочатку ж не було так. А Я кажу вам: Хто відпускає свою жінку - за винятком розпусти - і ожениться з іншою, той чинить перелюб; і хто ожениться з розвідкою, чинить перелюб". (Матей 19:3-9).

Тому, на підставі Божого Слова, Церква Христова дозволяє тільки сепарацію (розлучення в обмеженому сенсі). Сепарація може бути постійною - в разі довершеного перелюбу одного з супругів, або тимчасовою - наприклад, в таких випадках як приєднання одного з супругів до якоїсь секти, чи фізичне насилля з боку чоловіка щодо дружини або дітей. Але розірвання законного і дійсного довершеного шлюбу, коли супруги мали хоча б один статєвий акт, Церква Христова ніколи не дозволяє. Постійна сепарація, як бачимо у вищенаведениій цитаті з Євангелії, не дає права на новий "шлюб".

Що маємо в підсумку?

  1. Миряни Новусордовської церкви 2 Ватикану спокійно живуть у відкритому перелюбі;
  2. "Ієрархія" Новусордовської церкви 2 Ватикану спокійно дає незаконні і недійсні "розлучення" для мирян і "благословляє" їхні повторні незаконні і недійсні "шлюби";
  3. Голова Новусордовської церкви 2 Ватикану, антипапа Франциск (Хорхе Берголіо), спокійно "благословляє" повторні незаконні і недійсні "шлюби".
  4. В сумі, Новусордівська церква 2 Ватикану, спокійно, без будь яких докорів сумління, на усіх рівнях пропагує і практикує порушення Божої Заповіді - Не чини перелюбу (Вихід 20:14). Іншими словами Новусордівська церква 2 Ватикану пропагує і чинить смертний гріх.

Цей випадок є черговим доказом того, що Новусордівська церква 2 Ватикану немає нічого спільного з Католицькою Церквою.

Джерело: novusordowatch.org/

Підготував о. Керлі.

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 202 | Додав: