18.02.2019
Головна » 2017 » Липень » 5 » Берголіо і Тіло Христове
19:42
Берголіо і Тіло Христове

Традиційно Свято Тіла Христового (Sanctissimi Corporis Christi) Католицька Церква відзначає у четвер на другому тижні після Святої Пя'тдесятниці, тому що невдовзі після зшестя Святого Духа апостоли почали давати Святе Причастя вірним. Торжества були встановлені за шість віків по тому. На офіційному рівні перші святкування відбулись у Бельгії за наказом Єпископа Льєжу в наслідок одкровення зробленого монахінею, Блаженною Юліанією у 1250 році. Особливе адорування Тіла Христового торжественною процесією було встановлене Папою Урбаном IV у 1264 р. з метою посилення нашої віри в присутність Христа у Найсвятішому Сакраменті. Папа Урбан IV встановив це святкування для цілої Католицької Церкви.

У 2017 р. "святкування" в Римі очолив антипапа Хорхе Берголіо (Франциск) в Неділю 18 червня. Під претекстом зручності для адептів 2 Ватиканської "церкви", антипапа переніс "святкування" з четверга на Неділю.

Одним з нюансів "святкувань" було те, що як під час новусордівської "меси", так і під час процесії, Берголіо жодного разу не приклонив коліна. Очевидно не через похилий вік - бо йому могли б допомогти молоді церемонмейстери - а через те, що він не вірить у дійсну присутність Тіла і Крові Христа у Пресвятій Євхаристії.

Bergoglio-corpuschristi-18-06-2017-00

Але, як би це дивно не звучало, те що Берголіо не став на коліна, він вчинив правильно, бо це цілком відповідає його "вірі" і статусу, тому що 1) у новусордівській "євхаристії" не відбувається перетворення хліба і вина в Тіло і Кров Христа, 2) "єпископи" і "священики", встановлені за некатолицьким обрядом 1968 р. антипапи Павла 6, залишаються мирянами, позбавленими печаті і характеру Католицького Священства. Навіть після вимовляння ними сакраментальних слів, перевтілення не відбувається.

Тому, оскільки Берголіо є мирянином, який не має влади творити Тіло і Кров Христа, він діяв правильно. Він так поводився не тому що є звичайним мирянином, який не має влади творити Тіло і Кров Христа і розуміє, що на столі звичайні хліб і вино, а тому, що в такий спосіб він хотів виявити зневагу Католицької Віри і Самого Господа саме у Свято Тіла Христового.

Присутні на "месі" новусордівські "священики", роздавали "причастя" в руку новусордівським "монахіням" і "вірним". Як перші так і другі демонстрували відсутність віри в присутність Тіла і Крові Христових у хлібі, який вони отримали від Берголіо.

Особливої уваги заслуговує "хрест", з яким Берголіо з'явився на "святкуванні". Це вже був не сатанинський "хрест" Кароля Войтили, але взагалі щось незрозуміле, яке все ж таки давало відповідь, якою насправді є "віра" антипапи Берголіо - незрозумілою, розпливчастою, адогматичною, в якій немає місця Голгофській Жертві Христа Бога. Берголіо вкотре публічно задекларував зневагу Віри, пдікреслюючи, що він є атеїстом.

Bergoglio-corpuschristi-18-06-2017-02

Ці всі нюанси, продемонстровані Берголіом під час "святкування" Тіла Христового, говорять про те, що Берголіо є поза Тілом Христовим, яким є Католицька Церква, і тому усі Католики мають обов'язок противитись йому, як головному пропагандисту антихристової псевдорелігії і ворогові Христової Церкви.

Згідно з novusordowatch.org

о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 253 | Додав: