13.11.2018
Головна » 2016 » Квітень » 14 » Берголіо порівняв українців з 'даунами'
22:53
Берголіо порівняв українців з 'даунами'

Як повідомляє korrespondent.net деякі українські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що "папа" Франциск (Хорхе Берголіо) у своєму акаунті Instagram опублікував фото, на якому він обіймає двох дівчат хворих на сіндром Дауна; при цьому одна з них тримає в руці дві тканини в кольорах прапора України. Ніжність, майже забуте слово, котрого сьогодні так потребує світ, усі ми потребуємо - так Берголіо підписав фото. Коментатори стверджують, що ця подія ніби відбулася 21 березня 2016 р. у день солідарності з хворими на сіндром Дауна у Ватикані.

Francis-down-ukrainian-flag-00

Невідомо, коли символом захворювання на синдром Дауна стали синий і жовтий кольори, і чому саме ці кольори, але саме їх Берголіо використав у постанові під назвою "ніжність".

Але, ця історія має ще один суттєвий нюанс. Згідно з іспаномовним виданням Aletia, Це не перший раз коли папа робить такі жести ніжності ... відео показує момент, більше ніж батьківську, щиру близькість понтифіка. Це "Даун-шоу" мало місце під час візиту Берголіо до Мексики, на стадіоні el Estadio de Morelia (Michoacán) в проміжку з 12 по 17 лютого 2016 р., практично одразу після підписання "папою" разом з патріархом Кірілом Гаванської декларації, в якій пунктом 25 Берголіо зобов'язався ліквідувати український "уніатизм".

No es la primera vez que El Papa realiza semejantes gestos de ternura hacia las personas diversamente hábiles: durante el encuentro con los jóvenes en el Estadio de Morelia (Michoacán) en México, hizo subir a dos jovencitas con Síndrome Down que no se atrevían a aceptar la invitación. El video recoge este momento, uno más de cercanía paterna en los que se ha prodigado el pontífice.

Згадане видання 16 лютого оприлюднило відео з Мексиканського шоу Берголіо.

Ось так "ніжним" жестом Берголіо натякнув своїм фанатам з УГКЦ, які величають його "папою", за кого він їх насправді тримає. А те що цей жест адресований саме їм, говорить той факт, що Берголіо продемонстрував його одразу після зустрічі з патріархом Кірілом, де головною темою було питання майбутнього формату (не)існування УГКЦ, а також підтримки цією структурою розколів і "протистояння" в Україні.

Ну, і якщо погодитись з тим, що через чиюсь фантазію синій і жовтий кольори стали символами "даунізму", і Берголіо підтримує цю фантазію, то як би він фантазував, відповідаючи на запитання - чому у символіці і в уніформі Швейцарських гвардійців, які охороняють Ватикан, присутні синьо-жовті кольори ...

coat-of-arms-swiss-guard

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 385 | Додав: