18.02.2019
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Берголіо прийняв благословення від Юдейського Конгресу
23:26
Берголіо прийняв благословення від Юдейського Конгресу

В той час, як "глава і отець" УГКЦ, Святослав Шевчук, розповідає байки про інтенсифікацію стосунків з Ватиканом після підписання антипапою Берголіом-"Франческом" і патріархом Кірілом Гаванської декларації, а також про якусь "особливу місію" УГКЦ, антипапа часу не марнує, і публічно демонструє, що УГКЦ на ексклюзивність може не розраховувати.

27 січня 2017 р. Берголіо прийняв делегацію Європейського Юдейського Конгресу, очолювану її президентом, Моше Кантором.

Пікантність моменту полягає в тому, що Моше Кантор є Російським магнатом і одним з найбагатших людей Росії. Під час зустрічі, Кантор подарував Берголію картину. Це є специфічне Юдейське благословення із зображенням ілюмінації, яка символізує світ, дерева життя і двох павичів. В середині єврейський текст з побажаннями любові, достатку і родючості. Цей Юдейський звичай, званий Ketubah, практикується як побажання для Юдейських домів і подружжів.

Bergoglio-received-blessing-from-Russian

Під час зустрічі Моше Кантор запропонував Берголію працювати разом в області освіти і родини. Він також висловив побажання, щоб Ватикан зробив виставку колекції Юдейського мистецтва, власником якої він є.

Берголіо із задоволенням прийняв благословення від Європейського Юдейського Конгресу і звернувся з проханням до президента цієї організації: Моліться за мене, не забувайте цього. Моліться за мене, я потребую цього.

Цікаво, як скоро священики УГКЦ отримають директиву від "глави і отця" єднатись в молитві з Російським юдеєм, Моше Кантором, за "вселенського раббі Франческа" ... Чи вже отримали ...

Підготував о. Керлі

Джерело: www.traditioninaction.org

P.S. 12 лютого 2016 р., в аеропорті Гавани, антипапа "Франческо" і патріарх Кіріл підписали "Спільну Декларацію", де, між іншим, в п. 25 вони заявили, що метод «уніатизму», притаманний минулому, в значенні приєднання однієї спільноти до іншої, відриваючи її від своєї Церкви, не є способом, що дає змогу відновити єдність, і в п. 26, що вони вболівають з приводу протистояння в Україні, що вже спричинило багато жертв, завдало незліченних страждань мирним мешканцям та привело суспільство до важкої економічної та гуманітарної кризи. Тобто, іншими словами, вони сказали, що на їхню спільну думку, "уніатизм" є явищем, яке не може мати майбутнього, і що "протистояння в Україні" є суто внутрішньою проблемою України.

Глава УГКЦ, Святослав Шевчук, спочатку дуже жорстко розкритикував як саму декларацію, так і "папу", який підписав такий недосконалий документ. Але дуже скоро, десь за пару тижнів, після батога і пряника від Ватикану, отриманих ним у вигляді напоумлень та ін$трукцій, почав виправдовуватись і хвалити "папу", а критикувати тількі патріарха Кіріла, який, згідно з Шевчуком, неправильно інтерпретує декларацію, зміст якої для Шевчука через рік після її появи все ще залишається незрозумілим і утаємниченим.

Особливо Шевчук не шкодує епітетів для Кіріла за те що той каже, що в Україні немає зовнішньої агресії, а є тільки протистояння в Україні. Натомість Шевчук покладає провину за це протистояння, зокрема, на Кіріла, замовчуючи той факт, що разом з Кірілом, документ, в якому чітко йдеться не про зовнішню агресію, а про протистояння в Україні, підписав і "папа Франческо". Про саму ж Гаванську декларацію, після отриманих напоумлень та ін$трукцій, Шевчук вже каже, що перша річниця, можливо, ще надто рано, щоб підбивати підсумки. Ось такі метаморфози.

Тому, у зв'язку з цими метаморфозами у свідомості Шевчука, і виникає питання, як скоро священики УГКЦ отримають директиву від їхнього флюгерного "патріярха" єднатись у молитві з Російським юдеєм, Моше Кантором, і на "великому вході" згадувати "вселенського раббі Франческа" ...

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 319 | Додав: