18.02.2019
Головна » 2015 » Грудень » 18 » Берголіо пропагує Іслам
11:56
Берголіо пропагує Іслам

Під час візиту до Bangui, що у Африці, 30.11.2015, папа 2 Ватикану, Франческо, увійшов до мусульманської мечеті і молився, стоячи лицем до Мекки.

Bergolio-worship-mecca-2015-00

Поклоніння лицем до Мекки під час намазу є традицією Ісламської релігії, згідно з приписами якої, усі мусульмани, в якій би частині земної кулі вони не знаходились, під час намазу їхні лиця і груди повинні бути звернені у напрямку Мекки, яка вважається їхнею головною святинею.

Bangui є столицею Центрально-Африканської Республіки, яка з 2012 р. є у стані громадянської війни, віттоді, коли мусульманське військове угрупування "Селека" захопило владу і почало силові переслідування Католиків і Протестантів, вбиваючи їх, і руйнуючи церкви і доми молитви. Реакцією зі сторони переслідуваних було створення озброєних груп самозахисту, які вчинили дуже сильний спротив, в результаті якого безліч мусульман були вислані з країни, а їхні мечеті зруйновані.

Частина мусульман залишилась в Bangui, мечеть яких і відвідав Берголіо, де він публічно задекларував підтримку мусульманам і засудив Католиків і Протестантів. Спочатку він прийняв похвальні виступи від мусульманських імамів, а потім виступив сам. У своій промові Берголіо не згадав причини виселення мусульман, які перші розпочали військовий терор по відношенню до Католиків і Протестантів, які у відповідь були змушені захищатись від нападників. Виступаючи, Берголіо перекрутив факти так, що з його слів винними є Католики і Протестанти, жертвами яких ніби стали беззахисні мусульмани. Берголіо закликав християн бути милосердними до мусульман.

Такою поведінкою Берголіо продемонстрував чергову публічну образу і приниження Христинянства.

Також він провів публічну агітацію за Іслам, в якому зокрема Христос не визнається Богом, дозволяється полігамія і безкінечні розлучення (фактично блуд і перелюб), пропагуються і практикуються вбивства "невірних" т.т. усіх не-мусульман, в тому числі і Християн, задля поширення Ісламу і т.д.

Джерело: www.traditioninaction.org

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 468 | Додав: