18.02.2019
Головна » 2017 » Квітень » 13 » Берголіо пропагує содомізм, а Шевчук покриває
12:38
Берголіо пропагує содомізм, а Шевчук покриває

Небагато говоритиму вже з вами,
надходить бо князь світу цього.
Щоправда, у Мені не має він нічого

(Йоан 14:30)

Берголіо прийняв "подружжя" содомітів, а "отець і глава" УГКЦ його покриває.

Спочатку декілька цитат від "отця і голови" УГКЦ, який 9 квітня 2017 р., під час проповіді на Пальмову Неділю в соборі Воскресіння Христового у Києві, різко "розкритикував" політиків.

Святослав Шевчук зокрема сказав:

За кілька днів ми побачимо, як державні мужі і політики почнуть бігати по церквах, від одної до другої, жодної літургії до кінця не вислухають, невідомо де до причастя приступлять, щоби зробити гарну фотографію, гарно показати себе в тому світі. Але пізніше в тому місті, в столиці України, не завагаючись, підпишуть будь-який закон чи декрет, який буде смертним засудом для сімейних цінностей, і радше поклоняться новій атеїстичній ідеології гендеру, називаючи її чомусь "європейськими цінностями".
(На відео хвилини 11:00 - 11:55).

Shevchuk-criticize-politicians-for-gender-00

Ніби правильні слова "голови і отця" церкви, який має дбати за моральну чистоту суспільства, і який, зокрема, ніби переймається духовним станом душ представників державної влади. Але тут є один нюанс.

24 березня 2017 р. антипапа Франциск (Хорхе Берголіо) прийняв у Ватикані 27 європейських політичних лідерів, які, пребуваючи в Римі, святкували 60-ту річницю Римської Угоди (1957 р.) про спільний ринок Європейського Союзу.

Трактуючи так само, як інших політиків, які на заході були з дружинами, Берголіо прийняв прем'єрміністра Люксембурга, Ксавієра Беттела разом з його "чоловіком", Гаутієром Дестеней.

Люксембург, де 67% населення ідентифікують себе "католиками" (адептами Новус Ордо псевдорелігії 2 Ватикану), легалізував "подружню еквівалентність" у 2014 році. Невдовзі після того як у 2015 р. новий "закон" набув чинності, прем'єрміністр Ксавієр Беттел публічно і "законно" "вийшов заміж" за Гаутієра Дестенея.

На його офіційному акаунті у Твітері Ксавієр Беттел написав про прийняття у Ватикані:

Це було великим задоволенням і честю для мене і Гаутієра бути добре прийнятими лідером Католицької церкви. КБ

Bergoglio-sodomitic-couple-02

Під постом Беттела декілька коментарів від інших содомітів:

Patryk Plaza: Сер, ви дали мені надію і дуже багато позитивної енергії продовжувати їздити до гомофобської Польші.

Fabrizio Celestini: ми є з вами: любов перемагає усе.

Patryk Plaza: Я реально сподіваюсь, що одного дня мені буде дозволено одружитись з моїм БФ у Польші.

Fabrizio Celestini: однією з багатьох причин чому Європа є так важлива об'єднаною, щоб просувати новий культурний ренессанс.

Далі на фото бачимо, як спочатку "архієпископ" Георг Гансвейн, голова "папського господарства", радо вітає люксембургське "подружжя".

Bergoglio-sodomitic-couple-00

Потім содомітське "подружжя" привітав і сам антипапа.

Bergoglio-sodomitic-couple-01

Якщо би Берголіо відстоював Християнські моральні цінності і віру, він повинен був заборонити содомітам заходити до Ватиканських палат і відмовитись від зустрічі з ними. Відповідні дипломатичні служби мали б заздалегідь повідомити уряд Люксембургу, що "папа Франциск" не бажає бачити содомітське "подружжя" прем'єрміністра цієї країни у Ватикані. Натомість "папа" не тільки дозволив публічним содомітам зайти до Ватикану, але перед фото і телекамерами він із задоволенням потиснув руку публічному содоміту. Іншими словами, Берголіо відкрито пропагує збочені сексуальні стосунки, які кличуть на помсту з Неба. І це в черговий раз доказує, що Берголіо є не папою, а особою, яка має завдання руйнувати Християнську мораль і віру, що власне він і робить.

Важко повірити в те, що "блаженнійший" Святослав, "критикуючи" українських політиків за ймовірне прийняття ними закону, який буде смертним засудом для сімейних цінностей, не знав про свіжий факт публічної теплої зустрічі його безпосереднього шефа з відвертими содомітами, що було черговим смертним вироком Християнським сімейним цінностям.

Знаючи, що Берголіо публічно пропагує содомію, "отець і глава" УГКЦ, замовчує цей факт, натомість переводячи увагу на світських політиків.

Згадуючи в літургії пропагандиста содомізму, апостата Берголіо, як "святішого і вселенського архієрея", і в той самий час "критикуючи" світських політиків, Святослав Шевчук виглядає, як мінімум, непослідовним. Насправді ж його дії виглядають як намагання приховати свіжий і відомий у Європейському Союзі і у 2 Ватикані факт пропаганди смертного гріху антипапою Франциском, який навіть і не намагається приховувати його симпатію до содомського гріху і до тих, що його чинять.

Якщо з "блаженнішим" і антипапою Франциском все зрозуміло, то що з тими, які називають себе "священиками і вірними УГКЦ"?

Якби вони не мали доступу до сучасних засобів інформації, то можна було б припустити, що вони нічого не знають про апостасію їхнього "папи Франциска" і "блаженнішого глави і отця" УГКЦ. І тільки через непереможне незнання про апостасію їхніх духовних лідерів, вони можуть вважати їхню церкву католицькою, тобто перебувати в добрій вірі, якщо говорити мовою Моральної Теології.

Але переважна більшість з них, особливо молодь і люди середнього віку, мають доступ до інтернету, тобто є добре поінформованими про події в цілому світі. А це означає, що вони разом з "блаженнішим" і "папою Франциском", знаючи, що він відкрито пропагує содомський гріх, і мовчать на це, також перебувають в апостасії, а значить за межами Католицької Церкви.

Вони разом з їхнім "блаженнішим патріярхом" беруть мовчазну участь у пропаганді содомізму, і це означає, що вони разом з ним несуть за це відповідальність, в тому числі і за тих політиків, які прийматимуть "закон", який буде смертним засудом для сімейних цінностей.

Цей матеріал опубліковано в Страсний Четвер, аби показати, наскільки є віддаленими від Тіла Христового сучасний Ватикан і підлеглі йому структури, настільки, що не мають в Ньому нічого.

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 344 | Додав: