12.12.2018
Головна » 2016 » Червень » 28 » Берголіо закликає Католиків просити прощення у 'геїв'
23:17
Берголіо закликає Католиків просити прощення у 'геїв'

Берголіо заявив, що Церква повинна просити прощення у гомосексуалістів

Gay-Francis-Person-year-2013
"папа Франциск" - персона 2013 року по версії содомітського журналу

Минуло три роки ... Повертаючись літаком з Арменії до Ватикану 26 червня 2016 р., і відповідаючи на запитання журналістів, "папа Франциск" (Хорхе Берголіо) заявив, що Католики та інші християни повинні просити прощення у содомітів (які називають себе "геями"), за своє колишнє ставлення до них. Про це повідомляє zaxid.net

ask-forgiveness-gays-26-06-2016

Фото з сайта www.dw.com

Журналісти запитали "папу", чи погоджується він з німецьким "кардиналом" Рейнхардом Марксом, який в коментарі щодо розстрілу п'ятидесяти содомітів в "гей клубі" Орландо, 12 червня 2016 р., сказав, що церква зобов'язана вибачитись перед геями, за те що маргіналізує їх.

Згідно з Catholic News Service, "папа" заплющив очі і потрусив головою перед тим, як сказав Християни повинні просити прощення ... Не просто вибачення - прощення.

Проблема є в тому, що особа яка має такий стан, має добру волю, і яка шукає Бога, хто ми такі, щоб судити? - додав Берголіо, повторюючи його знамениту заяву щодо содомітів, зроблену ним у 2013 р. на пресконференції в літаку, коли він повертався до Ватикану з Бразилії, де очолював Woodstock-World Youth Day - Хто я такий, щоб судити?

Берголіо також "пожурив" содомітів, сказавши, що деякі політизовані моделі поведінки спільноти геїв можна засудити за те, що вони є трохи образливі для інших.

Cindy Wooden, CNS: "Святість, декілька днів тому, Кардинал Маркс, німець, даючи велику конференцію в Дубліні, яка є дуже важливою для Церкви в сучасному світі, сказав, що Католицька Церква повинна просити прощення у спільноти геїв за те що маргіналізувала цих людей. Цими днями, після розстрілу в Орландо, багато сказано, що спільнота Християн долучилася до ненависті по відношенню до цих людей. Що ви думаєте?"

Pope Francis: "Я повторюю те, що я сказав під час моєї першої подорожі. Я повторюю, що Катехизм Католицької Церкви каже, що вони не повинні бути дискриміновані, що їх треба поважати і супроводжувати пасторально. Хтось може засуджувати, тільки не з теологічної точки зору, але з точки зору політичної. Очевидно, маніфестації є трохи образливими для інших, ні? Але це речі, які не мають нічого спільного з проблемою. Проблема є в тому, що особа яка має такий стан, має добру волю, і яка шукає Бога, хто ми такі, щоб судити? І ми повинні акомпонуванти їм добре, це те що катехизм каже, ясний катехизм. Потім є традиції в деяких країнах, в деяких культурах, що мають різний менталітет щодо цієї проблеми. Я думаю, що Церква повинна не тільки просити прощення - як той "Марксистський Кардинал" каже (сміється) - не тільки повинна просити прощення у тих геїв які були ображені. Але вона повинна просити прощення у бідних також, у жінок яких експлуатують, у дітей яких експлуатують для роботи. Вона повинна просити прощення за те, що благословляла дуже багато зброї. Церква повинна просити прощення за те, що багато разів не поводила себе чемно - коли я кажу Церква, я маю на увазі Християн! Церква є святою, ми є грішниками! - Християни повинні просити прощення за багато втрачених шансів, за дуже багато сімей. Я пам'ятаю з мого дитинства культуру в Буенос Аіресі, закриту Католицьку культуру. Я перейшов через це, ех! Розлучена сім'я не повинна заходити до хати, і я говорю про те як було 80 років тому. Ця культура змінилася, слава Богу. Християни повинні просити прощення за багато речей, не тільки за ці. Прощення, а не тільки вибачення. Прости, Господи. Це слово, яке ми часто забуваємо."

Берголіо, посилаючись на вчення "Катехизму Католицької Церкви" щодо содомітів, насправді говорить не про вчення Католицької Церкви, а про вчення антикатолицької церкви 2 Ватикану, яка виникла на "2 Ватиканському соборі" у 1962-1965 роках.

В черговий раз самозванець, який незаконно окупує Папський Престіл, продемонстрував відданість гріховним практикам, які засуджені Богом і Божою Церквою, про що ясно і однозначно написано у Святому Письмі і Католицькій Традиції.

Також бачимо, що втративши будь який сором, апостат Берголіо безпідставно перекладає провину на Католицьку Церкву за скривдження бідних, за жінок і дітей яких експлуатують. Він каже, що Церква повинна просити прощення за те, що благословляла дуже багато зброї, за те що не дозволяла розлучень, тобто застерігала людей від розпусти і перелюбів, і за багато чого іншого.

Насправді Католицький Катехизм (спростовуючи брехню Берголіо) навчає так:

"Гріхи, які кличуть на помсту з Неба

7. Гріхи, які кличуть на помсту з Неба є найбільш злими гріхами. Це такі гріхи: добровільне жорстоке вбивство, гноблення бідних, обман робітників при виплаті зарплатні, і гріх Содому.


Ці гріхи є такі гидкі і протиприродні, що кожна людина зобов'язана бунтувати проти них. Коли Каїн вбив його брата Авеля, Бог сказав до нього: "Голос крові твого Брата кличе до Мене з землі" (Битіє 4:10). Кожна нація на землі карає особливо жорстоких вбивць, загалом через страту цих злочинців.

Гноблення безпомічних Ізраїльтян в Єгипті було гріхом який волав до Небес (Вихід 3:7). Фарисеї були винні в такому грісі; вони гнобили бідних і молились довгими молитвами (Матей 23:14). Бог виразно забороняв Юдеям ображати вдовиць і сиріт (Вих. 22:22).

Не виплачувати заробіток нужденним (Второзаконня 24:14) є гріх, який кличе на помсту з Неба, також під тим чи іншим претекстом платити їм менше ніж вони заробили (Якова 5:4). В Середніх Віках діло принесене робітником мало прецедент понад усіма іншими у судах, і рішення приймалося протягом трьох днів.

Гріх Содома називається так від назви мешканців Содома, які грішили протиприродніми статєвими гріхами через що вони були знищені Богом, Який вилив на них дощ з сірки і вогню (Буття 19:24). Мертве Море досі є скорботним пам'ятником їхніх гріхів; деякі з них настільки безсоромні, що навіть не можуть нами бути вимовлені.

В наші часи гріхи, які кличуть на помсту з Неба часто коються роботодавцями через їхню поведінку супроти беззахисних робітників.

Багато роботодавців змушують їхніх робітників працювати у нездорових і непокритих приміщеннях, що не опалюються у зимовому періоді; вони не дають робітникам належного часу для відпочинку і прийняття їжі; вони не платять робітникам достатьно аби ті могли жити пристойно; вони вимагають від працівників більше ніж вони можуть виконати, і такої роботи, якої не вправі вимагати. Експлуатація і гноблення працівників може в наші дні привести до повстання проти тих, хто зловживає соціальною демократією."

(The Catechism Explained, Nihil Obstat: Arthur J. Scanlan, S.T.D. Censor Librorum, Imprimatur: + Patrick J. Hayes, D.D. Archbishop of New York. New York, October 18, 1921, Copyright 1899, 1921 by Benzinger Brothers, New York., Photographically reproduced without change from the 1921 printing, by arrangement with Benzinger Brothers. TAN BOOKS AND PUBLISHERS, INC. P.O. Box 424, Rockford, Illinois 61105, 1993 p. 460-461)

Постійно пропагуючи морально злий спосіб життя, тим самим заохочуючи до нього своїх послідовників, і в той самий час виставляючи Бога і Католицьку Церкву "винними" у "маргіналізуванні" содомітів, Берголіо раз по разу доказує, що є впертим нерозкаяним єретиком, завданням якого є нищити залишки віри, які деколи ще проблискують в церкві 2 Ватикану.

Кожний, хто називає себе Католиком, і величає Намісником Христа нерозкаяного єретика, який знаходиться поза Католицькою Церквою, розуміючи, що він насправді є єретиком і який веде до пекла сотні мільйонів душ, також стає винним у співучасті в морально злих діяннях цього єретика, і таким чином стягає на себе екскомунікацію і Кару Небесну.

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 950 | Додав: