29.09.2020
Головна » 2013 » Октябрь » 25 » Богиня 2 Ватикану
20:16
Богиня 2 Ватикану

12 жовтня 2013 року є Святом Пресвятої Богородиці Апаресидської, Покровительки Бразилії, яку Папа Св. Пій Х проголосив Королевою Бразилії. Проте, 5 жовтня 2013 року, у третій день новени перед Святом, ректор Базиліки Пресвятої Богородиці Апаресидської, заніс до храму статую язичницької "богині" Діке. Процесія відбувалась з усіма почестями і поклонінням зі сторони "священиків" Новус Ордо і їхніх парафіян (врехнє фото).

На середньому фото: ректор Базиліки "о" Домінгос Савіо (зправа), який є підлеглим "єпископа" Хосе Нікіолі (зліва) і "кардинала" Раймундо Дамасчено, "архієпископа" Апаресіди (в центрі).

На нижньому фото: Хорхе Берголіо з диявольским хрестом в Базиліці Пресвятої Богородиці Апаресидської під час його відвідин Бразилії, де він проводив World Youth Day - Woodstock 2013, 23-28 липня 2013 року.

www.traditioninaction.org

pagan-goddes-brasil-1.jpg

Показовим тут є те, що новусордівські "духовні" особи здійснили поклоніння поганському ідолу (гріх ідолатрії) напередодні Свята останнього об'явлення Пресвятої Богородиці в Португальській Фатимі, 13 жовтня 1917 року. Цим вони заманефестували їхню справжню віру і водночас проявили зневагу до Пречистої Діви Марії, показавши, що вони ставлять Її в один ряд з поганською "богинею".

Хорхе Берглоліо не засудив цей акт і взагалі ніяк не відреагував. Це й не дивно, тому що на момент цього поганського поклоніння він був в ролі головного "первосвященика" 2 Ватикану, який активно пропагує і практикує сінтез не-християнських культів.

Чи могло б таке статись за Папи Св. Пія Х?

Сподівають ви розумієте, що ні.

Вікіпедія про Діке:

Дике, Дикэ, Дика др-греч. Δίκη, «право, справедливость, правда») — в древнегреческой мифологии ора богиня правды, понимаемой как единый закон мироустройства. Атрибутом Дике служили весы. Согласно Гесиоду, Дике, как и иные оры были дочерьми Зевса и тинаниды Фемиды. По орфикам, Дике — дочь Номоса и Евсебии, вскармливает Зевса в пещере Никты. Воспитала Дардана.
Дике находилась на Олимпе возле Зевса, наблюдая за соблюдением справедливости в мире людей и докладывая при этом своему отцу о всяком проявлении отступления от правды.
Согласно Арату, некогда Дике жила на земле, но в медном веке покинула людей и вознеслась на небо. Стала созвездием Девы, которое содержит и звезды Виноградарь и Колос. После вознесения на небо, её весы, служившие символическим инструментом мирового равновесия, стали созвездием Весов.
Ей посвящен LXII орфический гимн. Упомянута в поэме Парменида «О природе», у Гераклита и в орфических поэмах.

Підготував о. Керлі
25.10.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 819 | Додав: