18.02.2019
Головна » 2013 » Червень » 24 » Брат Хорхе, англікани, геї
19:26
Брат Хорхе, англікани, геї

Anti_Francesco-Anglican_1.jpg 15.06.2013 папа Хорхе Бергольйо зустрівся у Ватикані з новим головою Англіканської церкви, архієпископом Кентерберійським Жастіном Уелбі. Під час зустрічі вони звершили спільну екуменічну молитву, яка як завжди фіксувалась теле і фотокамерами. Після цього дійства, впродовж обіду, вели розмову про необхідність намагатись досягти взаєморозуміння і обговорили деякі розбіжності. Мова йшла, зокрема, про жінок "священиць" і про сексуальні меншини. Хорхе відмовився засудити содомітські "шлюби", натомість волів говорити загально про "сімейні цінності" без уточнення, що для нього це означає. Відомо, що за часів його архієпископства у Аргентині, він говорив, що сексуальні стосунки між "геями є антропологічним кроком назад", жодним словом не згадуючи про те, що на підставі Божого Закону гомосексуалізм є одним зі смертних гріхів, який стягує Небесну кару.

Жастін Уелбі був обраний на посаду голови Англіканської церкви 21.03.2013. Він є сторонником рукопокладання жінок у "пресвітери" і "єпископи". Але, на відміну від Хорхе, він відкрито виступає проти "гей-шлюбів".

Взагалі, чекати від 2 Ватикану чогось доброго не доводиться. Наприклад, коли щирі, але обдурені вірні з Братства Св. Пія Х подарували папі Бергольйо букет з 3525 Розаріїв, він назвав їх єретичним "античним режимом", смішним, що повертає його у 1940, і що замість якихось розаріїв краще б вони за нього помолились.

За матеріалами ru.euronews.com

Підготував о. Керлі
24.06.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 636 | Додав: