13.11.2018
Головна » 2016 » Серпень » 14 » Дикі Танці на WYD 2016 в Кракові
15:01
Дикі Танці на WYD 2016 в Кракові

Частиною програми WYD 2016, який був проведений антипапою Франциском 25-31 липня у Кракові, були танці. В проміжках між "молитовними чуваннями", "месами", "хресними дорогами" молодь була задіяна у різних "культурних програмах", які проходили під "патронатом" "св" Кароля Войтили і "св" Фаустини Ковальської. Але й самі "богослуження" були суцільною "культурною програмою" у вигляді добре зрежисованих театральних постанов.

wyd-woodstock-rockconcert-2016-00

Під музичний супровід професійних виконавців танцювали не тільки молоді люди, які з'їхались з цілого світу, а також "духовні" особи, наприклад, новусордовські "монахині". Так, в останній день WYD, 31 липня, після того як "папа Франциск" по закінченню "меси" оголосив місце проведення наступного WYD у 2019 році, оркестр заграв танцювальну мелодію у "харизматичному" стилі, і почались танці. Музиканти різними мовами багаторазово повторювали слова Св. Апостола Петра з Євангелії Св. Йоана 21:15-17 Так, Господи, Ти знаєш, що люблю Тебе. Але Євангелія каже, що Апостоли не грали в дудки, а Св. Петро не стрибав, як ідіот. Навпаки, Св. Євангелист Йоан підкреслює, що Господь спонтанну радість Апостолів від несподіваної зустрічі з Ним, перетворив на тишу, а радість Св. Петра перетворив на смуток: І засмутився Петро, що аж у третє його питає: "Чи любиш мене", - то й каже Йому: "Господи, Ти все знаєш, Ти знаєш, що Тебе люблю!". Тим самим Господь показав, що Апостоли не можуть легковажити служінням, до якого Він їх покликав. Але бачимо, що Берголіо дикими танцями показав, що він попросту глузує з Господа і Його Євангелії, що є черговим доказом того, що Берголіо не є спадкоємцем Св. Петра, він є хулителем і самозванцем.

wyd-woodstock-2016-dances-00

Разом з молоддю і новусордовськими "монахінями" глузували з Господа і новусордовські "єпископи".

wyd-woodstock-2016-dances-01

За два дні до цього, у п'ятницію 29 липня, під час "хресної дороги" яку провадив "папа Франциск", також були танці.

wyd-woodstock-way-of-cross-2016-00
wyd-woodstock-way-of-cross-2016-01

Традиція Католицької Церкви не має танців ані в добовому, ані в річному уставі богослужень. Також не має уставу на виконання танців на місці проведення богослужень одразу по їх закінченню. Танці дозволені, якщо вони не пов'язані з пропагандою аморальності, наприклад, на концертах або весіллях, окрім заборонених часів, зокрема у Різдвяному і Великому Пості. Танцювати дозволено тільки мирянам, але ніяк не священикам чи монахиням, покликанням яких є суто духовне ділання.

Проте, на WYD 2016, як і на кожному тридцять одному попередньому, всупереч Католицькій Традиції, танці були невід'ємною частиною новусордовських "богослужень", які проводились у стилю синтементально-чуттєвих "розважань". Були фолькльорні танці, імпровізовані хороводи, і також гімнастичні і балетні сцени з натяками на інтим. Панувала атмосфера Бразильського карнавалу і Американського рок-фестивалю "Woodstock", і "єпископи", "священики", "монахині" і миряни поводились відповідно до цієї атмосфери. Щоправда на "месах" і "хресній дорозі" звучала більш-менш спокійна, схожа на класичну, сучасна музика, у виконанні великого симфонічного оркестру і хору. Це, можливо, єдинє, що було всупереч "традиції" попередніх WYD і волі "св" Войтили, засновника і "патрона" "католицького вудстока", який віддавав перевагу рок-музиці і оголеним жіночим тілам.

По закінченню WYD 2016 є очевидним, що апостат Берголіо використав цей черговий "католицький вудсток" для пропаганди і поширення нової, очолюваної ним, антихристиянської релігії, яку він називає "католицькою".

Треба також зазначити, що під час WYD 2016 Берголіо особисто не був помічений у гей-пропаганді. Скоріше за все, він не відважився на це, тому що більшість поляків виступають проти содомітів, і закони держави, всупереч загальній практиці Євросоюзу, не дозволяють содомітських "шлюбів". Хоча під час т.зв. "хресної дороги" деякі сцени, як це видно на фото, мали натяк на пропаганду содомізму; і це було в присутності Берголіо, чи радше сцени з натяками на содомізм демонструвались за згодою і під головуванням Берголіо. Але загалом, усього того, що він разом з польським "єпископатом" продемонстрував, достатньо, щоб результат був той самий - введення в оману мільйонів молодих людей і залучення їх до нової антихристиянської релігії Новус Ордо, яка виникла на "2 Ватиканському соборі" у 1962-1965 роках.

Останні чотири хвилини відео

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 370 | Додав: