19.09.2020
Головна » 2013 » Апрель » 14 » Дизайн і контент
13:36
Дизайн і контент

Сподіваюсь, шановні читачі звернули увагу на те, що дизайн сайту змінено. Понад два роки веб-браузери відображували сайт Catholicmessage.org ось так:

SitePicture_Old.jpg

Тепер за цією самою адресою ви бачите зовсім інше зображення:

SitePicture_New.jpg

Все правильно, це є цей самий сайт з тією самою тематикою, тією самю вірою, тим самим Посланням Нічого не змінилось: Присвячується Традиційній Католицькій Вірі. Головною і єдиною метою є представлення традиційного незмінного вчення Католицької Церкви, і пояснення реального стану Sede Vacante. Змінився лише зовнішній вигляд, який став "осучасненим", відповідаючим вимогам поступу інтернетних технологій.

Церква не відкидає технічного прогресу, а навпаки його використовує задля проповіді Божого Слова, пристосовуючись до сучасних реалій тієї чи іншої епохи. Колись манускрипти Євангелії записувались на папірусі, пергаменті або дерев'яних і глиняних дощечках, а тепер ми маємо інтернет.

Треба зрозуміти, що тут є дві речі: Євангелія і Середник її розповсюдження.

  • Євангелія - це незмінна річ, тобто Субстанція, яка завжди є тію самою, цє є Депозит Віри.
  • Папір, пергамент, інтернет - це змінні речі, тобто Акциденти, які змінюються, проте завданням яких є зберігати і потім передавати Субстанцію далі.

Католицька Церква завжди дотримувалась правила, за яким, використовуючи різні, з часом змінні середники - Акциденти, зберігала і потім передавала незмінений Депозит Віри, Субстанцію, Євангелію. Так було, так є і так буде.

Якщо ж ви подивитесь на 2 Ватикан, то ви там цього правила не знайдете. Там ось вже п'ятдесят років немає нічого постійного, кожний анти-папа і його команда проповідують щось нове і нове, і нове...

Те, що вчора для них було вірою, сьогодні є лише легендою, а те що вчора вони називали легендою, сьогодні для них вже є вірою. Метою цього їхнього релятивізму і акцидентальності є приховати Депозит Віри, Субстанцію, Євангелію і не дати їй бути переданою далі. Для цього вони постійно змінюють дизайн разом із контентом. Тому, єдине, що у 2 Ватикані є постійного, це постійний релятивізм і акцидентальність у доктринальній, літургічній і дисциплінарній сферах. Але саме цим вони і викривають їхню маргінальність.

Отже, перед вами дизайн, тобто Акцидент - новий, змінний, проте контент, тобто Субстанція - той самий, незмінний, постійний. Ніякий 2 Ватикан не має ані влади ані сили зашкодити Євангелії, яку Католицька Церква зберігає незміненою і також незміненою передає, і надалі буде.

о. Керлі
14.04.2013

Категорія: Розважання | Переглядів: 1135 | Додав: