11.08.2020
Головна » 2012 » Октябрь » 4 » Догналіти проект УГКЦ
18:48
Догналіти проект УГКЦ

Передивляючись українські новусордівські інтернет ресурси, я знайшов два сайти, власники яких пов'язують мене з новітнім модерністичним рухом, відомим під назвами "Підгорецькі отці", "Секта Догнала" або "Догналіти". Хоча я не бачу термінової потреби реагувати на подібні заяви, але, щоб не виникло ілюзії моєї згоди з написаним на тих сайтах, я вирішив оприлюднити своє ставлення до "Підгорецьких отців".

На офіційному форумі УГКЦ http://forum.ugcc.org.ua в темі "Правда Христа далека від підгорецьких", учасник форуму frater Vitalianus 25 грудня 2011 додав повідомлення такого змісту "Ось звідки Догнал і його кагебісти беруть свою ідеологію. Порівняйте самі: http://www.catholicmessage.org/"

Me_1.jpg

Також, на анонімному (хоча я маю припущення щодо авторства) сайті http://catolik.ucoz.ru моє фото вмонтоване до верхньої частини сайту у "сонм нечестивих" поряд з "Підгорецькими отцями".

На сторінці "Інформація про сайт" розміщений текст, в якому між іншим написано: Найбільші вороги нинішнього часу - ватиканські масони, модерністи і схизматики у ієрархії УГКЦ, дрібні ворги - різні секти, схизматики і седевакантисти (підгорецькі і кудрявцеві).

Me_2_Copy.jpg

Спочатку декілька слів про цей другий анонімний сайт, якому судячи по його контенту, можна було б дати робочу назву "В обороні абсурду", чи щось таке, і ви зараз зрозумієте чому.

Якщо ви уважно подивитесь на фотомонтаж, то побачите, що автор по правиці від Бога чомусь розмістив нечистивих, а зліва від Бога згідно з баченням автора мають бути святі. Будь яка людина при тямі, звичайно, має звернути увагу на таку "дрібницю". Припустимо, що це несвідома помилка, хоча вже більше як півроку вона чомусь не виправляється, а це може означати, що автор має саме такі сталі уявлення.

За які заслуги перед Католицькою Церквою одному з головних фундаторів Нової Релігії 2 Ватикану, модерністу і марксисту анти-папі Бенедикту 16, дісталось місце поряд з Папою Св. Пієм Х? Що спільного побачив автор фотомонтажу між марксистом Йосифом Ратзінгером і Папою Св. Пієм Х? Зрозуміти важко.

Також, у самому правому куті поряд з Падре Піо бачимо "мать" Терезу, про яку ще скажемо пізніше.

В абсурдності каламбурної інформації на цьому сайті, де стверджується, що седевакантисти є вороги, переконуємось, коли у файлах на тому ж сайті знаходимо статтю священика седевакантиста о. Антонія Чікади!

Me_3.jpg

Не меншим абсурдом виглядає "мать" Тереза, яку автор зарахував до святих, і водночас матеріал на цьому ж сайті "Мать Тереза, Иоанн Павел ІІ, и "скороспелые" святые", де "мать" Тереза зображена невіруючою в Бога аферисткою, яка збирала мільйони для власного збагачення, чим вщент розбивається теорія святості цієї особи.

Me_4.jpg

З огляду на ці очевидні протиріччя, дивно, як люди можуть довіряти тим, хто припускається таких серйозних помилок. Хоча з іншої сторони, нема чому дивуватись, тому що той, хто ідентифікує себе як непохитного послідовника УГКЦ, насправді не спроможний відрізнити зерно від полови з тієї причини, що вже понад двадцять (деколи більше) років перебуває під впливом пропаганди Нової Релігії, яку він сліпо сприймає за Католицьку. Нездатність до логічного і тверезого мислення та аналізу є однією з ознак послідовників 2 Ватикану.

Порівнюючи ці два новусордівських ресурси, не важко зрозуміти, що читачам навіюється думка, ніби "Підгорецькі отці" є седевакантистами. Але насправді вони є спеціальним проектом УГКЦ, метою якого є закладення у свідомість легковірних людей викривленого образу Католика седевакантиста.

Нагадаю, що останній період Седевакнте розпочався по смерті останнього Папи Пія ХІІ у жовтні 1958. Католики седевакантисти від того часу і донині не визнавали папами п'ятьох чоловіків, які послідовно окупували Апостольский Престіл. Імена цих п'ятьох анти-пап: Іван 23, Павло 6, Іван Павло 1, Іван Павло 2 та Бенедикт 16.

"Підгорецькі отці", навпаки, визнавали папами усіх цих п'ятьох, віддаючи їм папські почесті. Лише у травні 2011 вони оголосили настання Вакантності Апостольського Престолу через те, що 26 квітня 2011 анти-папа Бенедикт 16 проголосив "блаженним" свого попередника анти-папу Івана Павла 2. Але, якщо б тієї "беатифікації" не було, Бенедикт 16 для "Підгорецьких отців" і надалі був би "святішим отцем", і Апостольський Престол, з їхньої точки зору, не був би вакантним.

Усвідомивши, що поміж греко католиків ширються справжні седевакантистські настрої, з метою дезорієнтування легковірного народу, який десятки років знаходився в інформаційному вакумі, верхівка УГКЦ за допомогою "Підгорецьких отців" запустила спеціальний проект, метою якого має бути формування спотвореної опінії - седевакантисти такі, як Догнал і його компанія.

І це певною мірою спрацювало. Ті, хто не люблять не-українця, а тепер ще й "седевакантиста" Догнала залишились під ковпаком "патріотичної" УГКЦ, а ті що виявились інтернаціоналістами, приєднались до "Підгорецьких отців" і, знов таки, залишились у сфері впливу УГКЦ, наївно думаючи що "Підгорецькі/Догналіти" не є невід'ємною частиною УГКЦ.

Якщо ви порівняєте те, у чому УГКЦ звинувачує Догнала і його групу з тим, що практикує сама УГКЦ, ви між ними не знайдете жодної різниці. Хіба що "Догналіти" звинувачують "кардинала" Гузара у покриванні педофілів, а УГКЦ намагається це заперечити. Що стосуєтсья віри - одні та інші проповідують Нову Релігію 2 Ватикану з усіма разом взятими єресями.

Тому, щоб спростувати різні чутки, я вирішив вияснити своє ставлення до "Підгорецьких отців", які, на мое переконання, разом з УГКЦ є однією антикатолицькою структурою 2 Ватикану.

Отже, те, що написано про мене на новусордівських сайтах http://forum.ugcc.org.ua і http://catolik.ucoz.ru є просто невдалою дезінформацією, розрахованою на необізнаних людей.

Також читайте: Про свячення "Підгорецьких владик"

о. Керлі

Категорія: Різне | Переглядів: 1237 | Додав: