19.09.2020
Головна » 2013 » Август » 31 » Франческа Чаоукі - гола правда 2 Ватикану
11:12
Франческа Чаоукі - гола правда 2 Ватикану

Як вже повідомлялось, на посаду керівника Банку Ватикана і директором Ватиканського готелю Domus Sanctae Marthae, який Хорхе Берголіо обрав місцем проживання, він призначив одвертого содоміта "монсеньйора" Баттісту Річчі.

І ось знову, світові інформаційні агенції вже більше як місяць, обговорюють ще одне доволі неадекватне призначення, зроблене Хорхе Берголіо.

Ще перед початком World Youth Day - Woodstock - 2013, 18 липня 2013 року, Хорхе Берголіо, до складу комісії з восьми "кардиналів", які мають "дослідити" фінансові махінації Банку Ватикана, увів 31-річну Франческу Чаоукі (Francesca Chaouqui). Оголошено, що вона буде PR-менеджером цієї комісії.

Здається, у цьому призначенні немає нічого дивного, якби не декілька але:

  • Франческа Чаоукі знаходиться у дружніх стосунках із журналістом Жаном Луіджі Нуцці, який прийняв викрадені документи від Паоло Габрієле, дворецького Бенедикта 16, і сприяв їхньому поширенню. В тих документах йдеться про найрізноманітніші злочини чиновників 2 Ватикану.
  • На момент призначення Франчески Чаоукі, на її персональній сторінці у Твіттері були викладені два повідомлення. В одному вона стверджує, що Бенедикт 16 пішов на зречення через те, що в нього, ніби, лейкемія. А в іншому повідомленні, "кардинала" Бертоне вона називає корупціонером.
  • На момент призначення на тій самій власній сторінці у Твіттері, Франческа Чаоукі тримала декілька фотографій, серед яких була одна, де вона позує оголеною у обіймах також оголеного мужчини, який кусає її за плече.
  • Лише на шостий день після призначення, 23 липня, Франческа Чаоукі видалила з її сотрінки у Твітері цю розпусну фотографію.
  • Лише на двадцять четвертий день після призначення, 10 серпня, Франческа Чаоукі закрила її сторінку у Твітері.

З цих фактів випливає, що для неї самої було повною несподіванкою отримати таке дивне призначення. Якби вона знала, що її зроблять PR-менеджером Ватиканської комісії, яка буде досліджувати фінансові махінації Банку Ватикана, вона б мала найперше привести до ладу її власний імідж, у чому, насамперед, мав би бути зацікавлений той, хто її призначає, Хорхе Берголіо. Але те, що вона цього не зробила на момент призначення, говорить про те, що була заскочена дуже несподівано, "як обухом по голові".

Важко повірити, що в Італії, чи навіть на цілій планеті, - бо 2 Ватикан дійсно став планетарною релігією, не знайшлось гідної кандидатури, яка б насправді могла бути прикладом жіночої скромності і цнотливості, тобто побожності.

Також, неможливо, щоб замість содоміта не знайшовся чистий, з моральної сторони, кандидат на посаду голови Банку Ватикана, незаплямований содомським брудом.

Отже, про що свідчать такі дії Хорхе Берголіо, який на посаду керівника Банку Ватикана призначає одвертого содоміта, а PR-менеджером комісії, яка має досліджувати фінансові махінації того ж таки Банку Ватикана, призначає жінку, яка викладає в інтернет її власні фотографії в оголеному вигляді?

Ці дуже неадекватні дії Хорхе Берголіо свідчать про те, що ані він сам, ані ціла система 2 Ватикану, яку він номінально очолює, не є Католицькою Церквою, а радше є анти-християнською релігією Новус Ордо, в якій дозволено все, що згідно з Божим Законом визначене як смертний гріх.

Джерело: chiesa.espresso.repubblica.it

Підготував о. Керлі
31.08.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 972 | Додав: