18.02.2019
Головна » 2016 » Січень » 21 » Головна проблема - 2 Ватикан
23:17
Головна проблема - 2 Ватикан

Один єпископ традиціоналіст сказав, що Берголіо це не проблема, проблема - 2 Ватиканський собор, а Берголіо, як і усі його попередники у антипапстві, "лише" імплементує згубні реформи цього псевдо собору.

Багато католиків традиціоналістів, які трактують пап 2 Ватикану як правдивих Пап, почали виказувати невдоволення відверто антикатолицькими діями Берголіо (Франческо) і сумніватись в його легітимності. Кароль Войтила (Іван Павло ІІ), Ратзінгер (Бенедикт XVI) і Монтіні (Павло VI) в їхньому розумінні залишаються Папами.

Але з наступних фотографій видно, що проблема таки криється у 2 Ватиканському соборі, на якому була утворена нова некатолицька релігія.

Антипапа Павло VI носив символ юдейського первосвященика:

Vatican-II-religion-Paul-VI

Антипапа Іван Павло ІІ цілував коран, відвідував юдейську синагогу,
приймав помазання калом "священої" корови від індуської священиці,
причащав майже оголену язичницю:

Vatican-II-religion-John-Paul-II

Антипапа Бенедикт XVI молився в мечеті з мусульманами,
відвідував юдейську синагогу,
провадив процесії у супроводі австралійських язичників,
вітав будистів:

Vatican-II-religion-Benedict-XVI

Антипапа Франческо демонстрував його належність до юдейської релігії,
виступав в ролі клоуна, молився в мечеті,
молився в лютеранській церкві разом з лютеранським пастором:

Vatican-II-religion-Francesco

Усі ці фотодокументи, і багато інших подібних, є незаперечними доказами, які свідчать про те, що 2 Ватиканський собор породив нову антикатолицьку релігію, яка окупувала Ватикан, привласнивши усе майно Католицької Церкви, і представників якої помилково називають папами римськими.

Дії усіх цих антипап є демонстративно публічними, і такими, що мають на меті свідоме і умисне спотворення догм і канонів Католицької Церкви, що є доказом того, що усі вони не тільки не можуть бути Папами, але вони є поза Католицькою Церквою. А це значить, що усі без виключення Католики не мають права шанувати антипап і виказувати їм послух, як правдивим Папам.

Крім цього, кожний, хто вважає себе Католиком, повинен відкинути 2 Ватиканський собор, як фальшивий некатолицький собор, разом з усіма його єретичними новаціями в доктринальній, моральній, літургічній і дисциплінарній сферах.

Також, кожний, хто вважає себе Католиком, має обов'язок шукати і вивчати правдиві Католицькі доктрини, моральні, літургічні і дисциплінарні канони і правила, і згідно з ними провадити своє християнське життя.

Підготував Максим Слюсар

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 535 | Додав: