18.02.2019
Головна » 2012 » Квітень » 21 » Гра в традицію
14:43
Гра в традицію

Генеральний настоятель Братства Св. Пія Х єпископ Бернард Фелле дав відповідь Бенедикту 16, яку він мав надати до 15 квітня 2012 року. У цій відповіді ніби йдеться про те, що Братство не може підписати документ, яким вони зобов'язуються прийняти всі без виключення модерністські нововведення 2 Ватикану.

Fellay_1.jpg
Єпископ Фелле: "Рухаємось туди"

Чи дійсно Братство Св. Пія Х не хоче визнавати модерністичні реформи 2 Ватикану, і чи дійсно священики цього Братства мають піти на якесь примирення з Римом, і натомість отримати певний офіційний статус в системі 2 Ватикану?

Щоб мати відповідь на це запитання треба знати історію виникнення Братства Св. Пія Х і з якою метою воно створювалось. Якщо коротко, то ця структура від самого початку її існування у середині 70-х була і досі лишається складовою частиною 2 Ватикану. Архієпископ Марсель Лефебр, якого всі вважають офіційним засновником Братства Св. Пія Х, дістав дозвіл на реєстрацію статуту від одного діючого швейцарського єпархіального єпископа, який перебував у прямому підпорядкуванні 2 Ватикану.

За три роки до смерті архієпископ Лефебр висвятив чьотирьох єпископів, які б мали продовжити його справу, яку він називав збереженням Католицької Традиції. Ці свячення відбулись 30 червня 1988 в Еконі що у Швейцарії. Імена висвячених єпископів - Річард Уілліамсон, Тіссер де Малераіс, Альфонсо де Галларета і Бернард Фелле. Співсвятителем був єпископ Кастро де Майер. Того ж самого дня Іван Павло 2 оголосив, що усі шестеро єпископів включно із Марселем Лефебром підпадають під кару великої екскомуніки за самочинні єпископські свячення без дозволу верховної влади. Крім цього Войтила зазначив, що усі священики і вірні, які визнають їхніми пастирями вище названих єпископів, також підпадають під аналогічну екскомуніку, і якщо вони хочуть лишитись в сиситемі 2 Ватикану, то мають приєднатись до швидкоутвореної структури під назвою "Братство Св. Петра", яку Войтилини клерки створили на противагу "Братству Св. Пія Х".

Насправді ж це була майстерно зіграна театральна вистава за режесурою і участю анти-папи Івана Павла 2, який в його молоді роки був театральним виконавцем. Ніякої екскомуніки не було, і всі шестеро єпископів з Лефебрового Братства Св. Пія Х разом з усіма священиками і обдуреними вірними спокійно залишились в системі 2 Ватикану і продовжили виставу.

Увесь цей спектакль був розіграний лише з однією метою - обдурити і утримати при собі вірних, які масово почали виходити з 2 Ватикану, коли зрозуміли його антикатолицьку сутність. Багато вірних почали приєднуватись до руху Седе Ваканте, і саме задля їхньої дезорієнтації 2 Ватикан за допомогою архієпископа Марселя Лефебра створив паралельну псевдотрадиційну структуру, яка постійно знаходилась і надалі знаходиться під ковпаком і менеджментом 2 Ватикану.

Головним доказом цього є те що у 1983 році Лефебр наказав всім його підлеглим єпископам і священикам служити нову модернізовану месу анти-папи Павла 6 замість Традиційної Католицької Меси Папи Св. Пія V. Усі священики, які відмовились приєднатись до зрадницької діяльності Лефебра, були ним видалені з його структури, і після цього офіційно долучились до Традиційного Католицького Руху Спротиву, який став загально відомим під назвою Седе Ваканте, і який фактично і юридично є Римо Католицькою Церквою.

Lefebvre_1.jpg
Архієпископ Лефебр: "Підписуємо - не підписуємо"

Тому ця вистава із підписаннями-непідписаннями якихось угод між 2 Ватиканом та його спецпідрозділом є нічим іншим як продовженням лукавої гри, розпочатої архієпископом Марселем Лефебром в купі з анти-папою Іваном Павлом 2 та анти-кардиналом Йосифом Ратзінгером, який у 2005 році напередодні дня народження Гітлера став анти-папою Бенедиктом 16.

о. Керлі
21.04.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 903 | Додав: