29.09.2020
Головна » 2013 » Март » 16 » Habemus anti-Papam
13:19
Habemus anti-Papam

Habemus anti-Papam

Зібравшись на анти-конклаве 11.03.2013, і, недовго думаючи, вже 13.03.2013 анти-кардинали обрали нового анти-папу. Ним став одвертий, навіть і трохи не замаскований анти-католик з Аргентини, Хорхе Маріо Бергольйо, якого медіа представили, як "консервативного католика".

ua.euronews.com

Anti_Pope_Francis_1_1.jpg

"Новим Папою Римським обрали 76-річного аргентинського кардинала Хорхе-Маріо Берґольйо. Вперше очільником католицької церкви став виходець з Латинської Америки. Для служіння на престолі Святого Петра Понтифік узяв ім‘я Франциск.
Хорхе-Маріо Берґольйо народився в Буенос-Айресі 17 грудня 1936 року в родині італійського емігранта, який працював на залізниці.
У 1958 році він закінчив семінарію та вступив до ордену єзуїтів. Згодом став викладачем літератури, філософії та теології в університеті “Сальвадор” та в кількох коледжах у аргентинській столиці.
Берґольйо прийняв сан священика у 1969 році. Деякий час жив у Німеччині та Іспанії. Після повернення до Аргентини служив у Кордовській архієпархії. 1992 року його обрали допоміжним єпископом Буенос-Айреса, а у лютому 1998 він став архієпископом Буенос-Айреса. 2001 року Хорхе Берґольйо звели в сан кардинала.
Досвідчений богослов, Берґольйо підтримує консервативні доктрини. Він виступає проти евтаназії та абортів, засуджує гомосексуалізм та одностатеві шлюби, а також всиновлення дітей такими парами. Берґольйо, відомий своєю боротьбою за соціальну справедливість, і сам до сьогодні вів досить скромний спосіб життя."

Отже, який він насправді консерватор, і чи був він ним колись взагалі?

На верхньому фото бачимо анти-кардинала Хорхе Маріо Бергольйо, як він, нехтуючи Католицькою Традицією, демонструє зневагу до Таїнства Причастя під час Новус Ордо меси.

Першу месу на посаді анті-папи він відслужив в тому самому анти-католицькому обряді Новус Ордо

ua.euronews.com

Anti_Pope_Francis_1_2.jpg

Anti_Pope_Francis_1_3.jpg

21 лютого 2001 року марксист, анти-папа Іван Павло ІІ посвятив Хорхе Маріо Берґольйо у "кардинали". Той самий анти-папа раніше зробив його "єпископом" 1992 року.

На нижньому фото з сайта www.traditioninaction.org зафіксовано, як тоді ще "архієпископ" Буенос Айреса, Хорхе Бергольйо привселюдно, стоячи на колінах, приймає "благословення" від протестантських пасторів "харизматиків". Той, що тримає руку над головою майбутнього анти-папи, є Карлос Мраіда, а той що зліва від Карлоса Мраіда - Норберто Саракко. Той, що в сутані - Новус Ордо клірик "отець" Ранієро Канталамесса. Ця "консервативна" подія відбулась 19.06.2006 на Лунапарк стадіоні у Буенос Айресі в присутності понад 7000 протестантів і новусордовців пред фото і телекамерами.

Приймати публічне "благословення" від сповідників єретичних вчень аж ніяк не є підтриманням консервативних Католицьких доктрин. Навпаки, це був акт публічного зречення і апостазії.

Anti_Pope_Francis_1_4.jpg

Наступні чотири фото зі сторінки о. Александра Крисова.

Anti_Pope_Francis_1_5.jpg
Хорхе Бергольйо святкує Юдейську Хануку

Anti_Pope_Francis_1_6.jpg

Anti_Pope_Francis_1_8.jpg
Хорхе Бергольйо служить "харизматичну месу" з гітарами,
барабанами, танцями і повітряними кульками

Anti_Pope_Francis_1_7.jpg
Хорхе Бергольйо пристрасно цілує ноги жінці

Відео Хорхе Бергольйо на Хануці: www.youtube.com
Відео Хорхе Бергольйо служить "харизматичну месу": www.youtube.com

З огляду на те, що Хорхе Бергольйо сповідує все що завгодно, тільки не Католицьку Віру, він не може бути навіть кандидатом на Папський трон.

Папою може бути тільки Католик, і обирати Папу можуть тільки Католики.

У випадку з Хорхе Маріо Бергольйо і тими хто його обирав, абсолютно очевидно, що усі вони разом є за межами Католицької Церкви; вони є представниками не-Католицької Нової Релігії 2 Ватикану. Ніхто з них не може ані обирати Папу, ані бути обраним Папою.

Тому, якщо говорити про нового анти-папу, виходячи навіть з цього поверхневого, проте красномовного огляду його діянь, то говорити про нього можна лише як про консерватора анти-католицьких доктрин 2 Ватикану, спрямованих на системне, послідовне і повне викривлення Католицької Віри. Власне для цього анти-папа Франциск і був обраний.

Отже, Habemus anti-Papam! Тобто, період Седе Ваканте триває.

Подивимось, як будуть розвиватись події, але наразі очевидно лише те, що Апостольский Престол і надалі, вже 50 років, продовжує бути окупованим анти-католицькою структурою, ватажки якої 13.03.2013 призначили нового піар менеджера: анти-папу Франциска.

Підготував о. Керлі
16.03.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1505 | Додав: