18.02.2019
Головна » 2017 » Липень » 14 » Індуси на новусордівській месі у Франції
20:07
Індуси на новусордівській месі у Франції

25 червня 2017 р. під час інсталяції новусордівського "священика" у дієцезії Rodez, Франція, активну участь взяли визнавці поганського індуського культу, які просто під час новусордівської "меси" виконали ритуали їхньої псевдорелігі.

Hindu-novusordo-mass-France-00

На фото бачимо, як "єпископ" François Fonlupt з індуським знаком на лобі, несе стілізовану квітку лотоса, який є символом поганських "божеств" Вішу і Брахми. Він також прийняв знак "божества" Шиви від матері нового "священика". Прийняв цей поганський знак і новий "священик". Під час помазання поруч новусордівська "монахіня" тримає квітку лотоса.

Далі молода індуска, одягнута у сарі, читає Апостола, а також декілька індусок піднімають "пожертвування" на тарілках під час "оферторія".

Hindu-novusordo-mass-France-01

Бачимо також, як дві індуські танцівниці виконують ритуальний танок перед "вівтарем", а новусордівські "священики" насолоджуються цим видовищем.

Hindu-novusordo-mass-France-02

Єдине що можна додати, це те, що ця синкретична поганська церемонія відбулась у одній з парафій, підпорядкованих антипапі Франциску (Хорхе Берголіо), який наразі є головним поганським жрецем, і що новусордівське "духовенство" на чолі з Берголіо не соромиться пропагувати цей синкретизм через засоби масової інформації.

Доволі важко на прикладі цього дійства не побачити і не зрозуміти, що нова псевдорелігія "2 Ватиканського собору" не має нічого спільного з Християнством, а є лише однією з багатьох поганських псевдорелігій.

За матеріалами: www.traditioninaction.org

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 308 | Додав: