18.02.2019
Головна » 2012 » Травень » 24 » Іван Павло 2 патрон ганстерів
22:02
Іван Павло 2 патрон ганстерів

Чергова скандальна звістка про причетність 2 Ватикану до кримінальних діянь облетіла світ. Деякі західні Інтернет ресурси, наприклад http://m.dailymail.co.uk/news/article-2148071/Gabriel-Amorth-claims-Emanuela-Orlandi-buried-Enrico-De-Pedis-tomb-kidnapped-Vatican-sex-parties.html (цю адресу треба ввести у пошук) повідомляють про зізнання головного екзорциста 2 Ватикану 85-річного о. Габрієла Аморза*, який стверджує, що під час правління Івана Павла 2, Ватиканськими діячами була викрадена, згвалтована і потім вбита дівчина підліток Емануела Орланді.

Wojtylas_Victim_1_400.jpg

Вказане видання повідомляє, що на минулому тижні поліція і судмедексперти відкрили домовину вбитого ганстера Енріко Де Педіса після анонімного телефонного дзвінка під час однієї програми на Італійському ТВ. Анонім, який зателефонував на ТВ програму, сказав, що правду про зникнення Емануели Орланді у 1983 році, треба шукати в домовині ганстера.

Виявилось, що кістки у домовині гангстера не його, але ще й не зроблено позитивного висновку про належність кісток вбитій дівчині.

Wojtylas_Victim_2_400.jpg

Проте о. Аморз у інтерв'ю газеті La Stampa сказав:

Це був злочин, скоєний із сексуальних мотивів. Раніше про це вже заявляв (покійний) монсіньйор Симеон Дуче, архивіст Ватикану, якого просили наймати дівчат для прогулянок за допомогою Ватиканських жандармів. Я вірю, що Емануела вмерла в тому колі. Я ніколи не вірив в інтернаціональну теорію (заморських кіднаперів). Я маю мотиви вірити, що це був випадок сексуальної експлуатації. Це привело до її вбивства і потім приховування її тіла. Тут також був задіяний один дипломатичний чин одного іноземного посольсьтва при Святому Престолі.

Негайної відповіді Ватикану на заяву о. Аморза ще не було. Але Ватиканські чиновники стверджують, що вони завжди співдіяли із слідством про зникнення Емануели Орланді - твердження, яке її брат часто заперечував.

Отець Аморз, який був висвячений у 1954, є колоритною фігурою, який в минулому викрив йогу і Гаррі Поттера як роботу Диявола. І це не перша його заява - два роки тому він сказав що через сексуальні скандали диявол працює у Ватикані.

Wojtylas_Victim_3_400.jpg

Де Педіс, харизматичний лідер ганстерів, відомих під назвою Banda della Magliana, був застрілений у віці 38 років членами конкуруючої групи. Детективи, які ведуть слідство по зникненню 15-річної Емануели Орланді у 1983, вірять що Де Педіс пов'язаний з її викраденням і що тіло доньки Ватиканської найманки ще не було знайдене.

Минулого місяця Римська діоцезія, за розпорядженням Ватикану, надала дозвіл слідчим на відкриття гробу в базиліці Св. Аполлінарії неподалік від Пяцца Навона в центрі Риму.

Під час похорону Де Педіса багато людей обурювались тим, що церковні шефи (Іван Павло 2 - Кароль Войтила), дозволили поховати кримінального авторитета в крипті Св. Аполлінарії. В той час було сказано, що похорон було дозволено, тому що тюремний капелан о. Веграрі сказав єпископам, що Де Педіс покаявся у тюремній камері і також зробив багато діл милосердя, включно з великими пожертвами на Католицьку Церкву.**

Де Педіс, чиє ім'я на гробі, який коштує 12000 фунтів, написане діамантами, був похований у церкві Св. Аполлінарії після того, як його було вбито у 1990 у популярному в місті місці Campo De Fiori.

Його ганстери контролювали прибутковий аптечний магазин в Римі і також ходили чутки, що вони мали вільні руки через зв'язки із поліцією і агентами секретних служб.

У 2008 Сабріна Мінарді, герл френд Де Педіса під час зникнення Орланді, сенсанційно заявила, що нині покійний американський монсіньйор Пауль Марцінкус, контроверсійний шеф Ватиканського банку, стояв за викраденням.

* Чи насправді о. Габрієл Аморз у його 85-річному віці є головним екзорцистом 2 Ватикану, невідомо. Якщо б він нині дійсно працював на 2 Ватикан, він був би зобов'язаний не виголошувати подібних зізнань про такі диявольські діяння 2 Ватиканських чиновників під керівництвом їхніх анти-пап.

** Фактично ганстер Енріко Де Педіс жертвував не на Католицьку Церкву, а на 2 Ватикан, який не є Католицькою Церквою.

Wojtylas_Victim_4_400.jpg

Чому такий загально відомий ганстер, який беззаперечно був пов'язаний із кримінальною шайкою Banda della Magliana, був похований у компанії єпископів, кардиналів і пап у Ватиканській церкві, є дуже жорстким запитанням для Святого Престолу в останні 15 років

Серьйозно? Де Педіс і Ватикан є членами організованих кримінальних груп. Вони належать одне одному.

Цей читацький коментар відображує позицію більшості людей на заході щодо анти-Католицького 2 Ватикану і його анти-пап.

Підготував о. Керлі
24.05.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1149 | Додав: