18.02.2019
Головна » 2012 » Грудень » 1 » Йосиф Ратзінгер революціонер
20:37
Йосиф Ратзінгер революціонер

KarlRahner_JosefRatzinger_suit.jpg На цьому фото два модерністських революціонери, Карл Раннер (зліва) і Йосиф Ратзінгер, які входили до групи керманичів 2 Ватиканського собору, зображені перед однією з сесій. Їхнім звичайним одягом на той час були мирянські бізнес-костюми.

З нагоди 50 роковини відкриття 2 Ватикану в одному з монастирів у Мюнхені був виставлений лист Карла Раннера до його брата, датований 2 листопада 1963.

У цьому листі йшлось про наступне:

  1. Втручання Кардинала Оттавіані 2 жовтня 1962, через десять днів від початку собору, було спрямоване проти вже ідентифікованих лідерів того собору: о. Йосифа Ратзінгера, єзуїтів Карла Раннера і Густава Мартелета.
  2. Більшість Італійських та Іспанських єпископів побоювались, що ці модертністські лідери будуть намагатись скасувати догматичні декрети 1 Ватиканського Собору (1869-1870).
  3. Консервативні Французькі єпископи звинувачували Йосифа Ратзінгера як єретика, який не визнає існування Аду.

Пізніше, 13 січня 1964, під час промови у Фрейбурзі, Германія, Карл Раннер відкрив, що той памфлет був відправлений до кімнат собору з метою звинуватити Ратзінгера та інших Німецьких ліберальних теологів у Галліканізмі, Модернізмі і навіть у ще небезпечніших єресях.

JosefRatzinger_suit.jpg Фотокамера зафіксувала Йосифа Ратзінгера під час його виступів на 2 Ватиканському соборі. Як бачимо, він був одягнений у світський костюм.

Канонічним одягом Католицького священика має бути сутана, або ряса. Світський одяг священикам дозволено носити лише у деяких випадках, наприклад під час переслідувань, в ув'язненні, у домашньому побуті, при виконанні фізичних робіт і спортивних вправ, на відпочинку, під час хвороби.

Але Йосиф Ратзінгер на 2 Ватиканському соборі надягав на себе піджак і галстук зовсім з інших мотивів. Він і його однодумці робили це демонстративно, щоб підкреслити їхню зневагу до Традиції Католицької Церкви. Ніхто їх до цього не змушував, це була їхня свідома акція.

Джерело: www.traditio.com
October 14, 2012
November 13, 2012

Підготував о. Керлі
01.12.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 833 | Додав: