18.02.2019
Головна » 2012 » Червень » 8 » Католицька Церква і інтернет
18:25
Католицька Церква і інтернет

Деякі побажання тим, хто хотів би зрозуміти суть процесів,
які відбуваються у 2 Ватикані, і чому він не є Католицькою Церквою.


Можливо ви вже побачили, що на цьому сайті з'явились додаткові посилання на систему в якій був створений сайт, і завдяки якій він існує.

Як вписуються ці посилання у концепцію сайту з релігійною тематикою, - можливо хтось запитає - чому ми їх тут бачимо? Що це означає?

Спробую пояснити.

По-перше, кожна річ існує лише тому, що вона є кимось створеною. Нествореним є лише Творець усіх речей, тобто Бог, який дає принципи життя кожному творінню, одушевленному й бездушному. Принципи - це певні чіткі закони і правила.

Тіло людини має зовнішню і внутрішню сторони. Зовнішній вигляд людського тіла безпосередньо залежить від його внутрішнього стану, в соматичному, психічному і пневматичному вимірах. Чим якіснішими є елементи, якими ми живимо наші внутрішні органи, тим здоровіше ми виглядаємо назовні. Іншими словами, Бог дав людині дуже чіткі закони життя, наслідком недотримання яких, є хвороби і смерть.

Планети у всесвіті рухаються по своїх орбітах, тому що Бог також дав їм чіткий закон руху по цих орбітах. Всі елементи, без виключення, прості чи складні, мають відповідну формулу, яка є незмінною для кожного елементу. Якщо цю формулу буде змінено, тоді зміниться, або зникне і самий елемент, або замість нього утвориться інша субстанція.

Наприклад, якщо натрій (Na) поєднати із хлором (Cl), то як перший елемент так і другий зникнуть, і натомість виникне інша, складніша, річ - сіль (NaCl). І це стається саме так, тому що Бог дав такий закон.

Можливо, ви ще з дитинства знайомі із ляльковим театром, де кожна лялька "рухається" і "говорить" лише тоді, коли людина задає їй певні рухи і за неї промовляє.

У більш складних технічних системах, таких як, скажімо, автомобіль, що складається із багатьох деталей і які одна одну доповнюють, і працюють за дуже чітко визначеними законами, рух стає можливим лише за умови дотримання цих законів. В разі порушення хоча б одного з законів, який необхідний для руху автомобіля, він перетворюється на купу непотрібного брухту. Рух є тією метою, задля якої будується авто, і непотрібною стає та річ, через яку неможливо досягти мети.

Декоративні частини автомобіля, такі як колір, інтер'єр салону, форма фари можуть ніяк не впливати на кінцеву мету, тобто рух. Навіть більш важливі деталі, такі як діаметер колеса, потужність двигуна, форма і габарити кузова, загальна вага і економічність системи внутрішнього горіння, паливо й мастила, або потужність електричного двигуна, можуть зменшити або збільшити швидкість руху, але не відмінити його.

Але, якщо у автомобіля відсутні гальма, кермо, колеса, педалі чи кнопки зчеплення і газу, або немає палива, або не працює система викидів відпрацьованого палива, або немає іскри, яка потрібна для запуску двигуна, такий автомобіль не зрушить з місця, яким би красивим не був його зовнішній вигляд.

До того ж, якщо в разі абсолютно досконалого технічного стану автомобіля, ним буде керувати водій, який порушує правила дорожнього руху, або правила експлуатації, через те що він п'яний, або просто не знає потрібних правил чи не хоче їх виконувати, таке авто може стати засобом досягнення лише злої мети, такої як смерть або каліцтво людини.

Говорячи про комп'ютери та інтернет, маємо знати, що і в цій галузі сучасного людського життя-буття існують дуже чіткі закони, без яких ми часто-густо не зможемо досягти мети. Щоб на екрані комп'ютера ви змогли побачити цей текст, була дотримана купа законів, за якими працює комп'ютер і мережа інтернет.

І, як не дивно, принаймні базове знання цих комп'ютерно-інтернетних законів, може допомогти сучасній людині зрозуміти закони, за якими живе і діє Церква Христова.

Чим далі, тим очевиднішою стає тенденція, що у сучасному світі, якщо, ви не знаєте законів інтернету, ви не можете поділитись вашою думкою навіть з однією людиною, до якої ви бажаєте донести вашу ідеєю, чи вашу віру, щоб привести її до Бога.

Наприклад, до тексту, яким починається ця стаття, застосований закон, за допомогою якого, змінюється колір тексту при наведенні на нього курсором, але значення тексту залишається без будь якої зміни. Якщо ви оновите сторінку, колір тексту знову стане таким, яким ви його бачили спочатку. Якщо ви знову наведете на текст курсором, колір його знову зміниться і знову стане блідим, але значення тексту все одно буде незмінним.

Щось подібне відбувається з Божою Істиною, що її проповідує Католицька Церква. Диявол, який доречи у всі віки успішно використовував сучасні технології, постійно намагається навести тінь на Церкву, або взагалі загнати її у підпілля і змусити бути невидимою, щоб ніхто не чув Божої Істини. Тому Божі люди також повинні знати сучасні технології, щоб нейтралізувати атаки диявола і проповідувати Божу Істину.

Але, якщо ви не знаєте Божих законів (хоча ви знаєте закони інтернету), ви не зможете привести хоча б одну людину до Бога, тому що ви будете через досконалі закони інтернету проповідувати іншій людині неправильну віру, тобто хибні закони, які до Бога нікого не приведуть.

Саме таким шляхом пішов 2 Ватикан, який створив автомобіль не здатний рухатись у правильному напрямку. Ніби є необхідні зовнішні атрибути, але внутрішні елементи, наприклад, паливо, мастила, система вихлопних газів тощо, або програмне забезпечення, є такої якості, що рух можливий тільки у зворотньому напрямку, тобто від Бога.

Тому, можливо, ці посилання на вебсервіс, який забезпечує законне створення а потім законне адміністрування сайтів, допоможуть вам зрозуміти справжню суть процесів, які відбуваються у 2 Ватикані з одної сторони, а з іншої сторони - зрозуміти і почати виконувати Божі Закони, якими рухається і живе Католицька Церква.

о. Керлі
08.06.2012

Категорія: Про uCoz | Переглядів: 727 | Додав: