29.09.2020
Головна » 2013 » Октябрь » 1 » Хорхе Берголіо член Rotary Club
11:03
Хорхе Берголіо член Rotary Club

Нещодавно, завдяки оприлюдненому в Аргентині документу, стало відомо, що Хорхе Берголіо був почесним членом Rotary Club (Rotary International) в Буенос Айресі.

Загально відомо, що Rotary International разом із Lions Club International є пара-масонськими інституціями, через які Вільні Масони рекрутують нових членів і проповідують свої ідеї. Ці клуби практикують релігійний індиферентизм, сповідують Деїзм і є в опозиції до Католицької Церкви.

Однією з умов членства є велика вага і впливовість в економічних, політичних, науковоих, культурних і релігійних колах. Членами Rotary International можуть бути тільки особи, які мають великі фінансові статки. Хоча почесні члени звільнені від сплати членських внесків, в цю структуру вони інвестують статус і авторитет.

Почесними членами Rotary International, зокрема, були або є:

 • Альберт І, король Бельгії;
 • Карл XVI Густав, король Швеції;
 • Уінстон Черчіль, прем'єр міністр Англії;
 • Гасан ІІ, король Марокко;
 • Джон Кеннеді, 35-й президент США;
 • Августо Піночет, 30-й президент Чілі;
 • Реньє ІІІ, князь Монако;
 • Томас Едісон, вчений-винахідник;
 • Тур Геєрдал, норвезький мандрівник;
 • Ніл Армстронг, американський астронавт;
 • Уолт Дісней, американський кінорежисер, продюсер, художник-мультіпликатор, сценарист.
 • Ангела Меркель, федеральний канцлер Германії;

Перед 2 Ватиканом, Церква забороняла вірним вступати до двох вище згаданих організацій. Нині, багато прелатів 2 Ватикану є членами цих клубів.

Rotary International і Lions Club International заперечують їхній зв'язок з Масонами. Вони говорять, що на відміну від Масонських лож, в них, наприклад, дозволене жіноче членство. Хоча насправді, спочатку, з 1905 по 1980-ті роки жінкам не дозволялося членство. Потім це правило було скасоване, аби приховати зв'язок з Масонством.

Нижче є фотокопія подячного листа Хорхе Берголіо (26 липня 1999, Протокол 753/99), Архієпископа Буенос Айреса та Примаса Аргенини, до Президента Ротарі Клуба Буенос Айресу. Берголіо дякує за затверження його Почесним Членом. Наприкінці примітка від Ротарі Клуб: Як Аргентинська інституція, ми надіслали поздоровлення нашому екс-почесному члену, якому була присуджена Аргентинська Премія для Персони року 2005, Кардиналу Примасу Аргентини монсеньйору Хорхе Берголіо, нині Папа Франциск.

www.traditioninaction.org

Bergoglio-Rotary-Club-1.jpg

Moral Theology, by Rev. Heribert Jone, O.F.M. CAP., J.C.D., by Rev. Urban Adelman, O.F.M. CAP., J.C.D. The Mercier Press Limited, Cork, Ireland
Nihil Obstat: PIUS KAELIN, O.F.M. CAP., Censor Deputatus
Imprimi Potest: VICTOR GREEN, O.F.V. CAP., Provincial
July 2, 1955
Nihil Obstat: RICHARD GINDER, S.T.I., Censor Librorum
Imprimatur: JOHN FRANCIS DEARDEN, D.D., Bishop of Pittsburg
August 15, 1955
Printed in the United States of America
Book II. The Commandments, Part II. The Ten Commandments, Section IV, Penal Legislation, Chapter II, Article I, Number 435 - III, 2:
"Канон 2335 передбачає екскомунікацю simpliciter, зарезервовану за Святим Престолом, на тих, хто приєднується до Масонських, або подібних ассоціацій, які перебувають в опозиції до Церкви. Щоб повернутись у лоно Католицької Церкви, вимагається розірвання будь яких зв'язків з цими організаціями, обіцянка ніколи до них не вступати і відшкодувати шкоду, завдану через скандал. Також, така людина повинна повідомити ту організацію про зречення членства в ній якомога швидше, в безпечний для неї спосіб. Книжки, документи і відзнаки мають бути вручені священику під час сповіді, а священик має їх передати Ординарію, або якщо так вчинити незручно, вони мають бути спалені."

Підготував о. Керлі
30.09.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 883 | Додав: