29.09.2020
Головна » 2014 » Февраль » 8 » Хорхе Берголіо і сексуальні танці
21:53
Хорхе Берголіо і сексуальні танці

На спомин 80-ї річниці Католицької присутності у Coghlan, що в Буенос Айресі, "архієпископ" і "кардинал" Хорхе Берголіо відслужив "танго месу". Це відбулось 2008 року в парафії Святої Марії Ангельської, яку провадять "капуцини".

Танцори, Ангел Завалета і Граціела Скурі, виконали найсексуальніший танок - танго, просто перед вівтарем за "благословенням" Хорхе Берголіо.

Tango-mess-1.jpg

У Сарому Завіті танцями деколи супроводжувались релігійні церемонії, наприклад, радісний танок Царя Давида перед Ковчегом Завіту (2 Царів 6:14), або хороводи при переході Єврейського народу через Червоне море (Вихід 15:20). Але ці танці були вийнятком з правила, такою собі імпровізацією. Законом Мойсея танці не були передбачені у храмі під час богослуження, їх там не було. Більше того, за танці під час молитви накладалась дуже строга кара. Коли Мойсей молився на горі Синай, народ почав веселитись і танцювати перед золотим тільцем, за що був суворо покараний (Вихід 32).

З настанням Нового Завіту танці взагалі були прибрані з релігійних церемоній. Цнотливі танці у пристойному одязі є дозволеними лише, наприклад, під час сімейних урочистостей, таких як весілля. Але такі танці, як танго, де партнери тілами чуттєво торкаються одне одного, розпалюючи сексуальні пристрасті, Церква однозначно забороняє. Заборона стосується як виконання таких танців, так і споглядання за ними.

Ані Господь, ані Святі Апостоли або Святі отці не дозволяли будь які танці під час Служби Божої, або інших богослужень.

Судячі з того, що Хорхе Берголіо під час зібрання релігійного характеру практикує танці, які до того ж розпалюють сексуальні пристрасті, виходить, що він або не знає Святої Традиції Христової Церкви, або добровільно і свідомо її ігнорує. У будь якому разі, такими діями він демонстративно підкреслює, що перебуває поза Католицькою Церквою. Такий чоловік, який публічними брутальними діями, постійно дискредитує Католицьку Церкву, підпадає під кару великої екскомуніки, і він не може бути ані Папою, ані єпископом, ані навіть мирянином Католицької Церкви; він є представником зовсім іншої структури - анти-Католицької Новус Ордо релігії 2 Ватикану.

Стосовно танго, за дорученням Папи Св. Пія Х, Генеральний Вікарій Риму, Кардинал Базиліо Помпілі, у 1914 році випустив Пасторальний Лист, викриваючи танго, як найвищу шкоду для душі. Кардинал стверджує: Танго, яке вже було засуджене багатьма Єпископами і є забороненим навіть у Протестанських країнах, має бути абсолютно заборонене у місці Престолу Римського Понтифіка, центрі Католицької Релігії. Він закликає кліриків негайно підняти голос на захист святості Християнських звичаїв проти загрозливої небезпеки і напливу аморальності нового язичництва. Він також попереджає батьків що, якщо вони не захищають їхніх дітей перед таким зіпсуттям, вони будуть винуваті перед Богом за невиконання їхніх найбільш священих обов'язків. (The New York Times, January 16, 1914)

За матеріалами: www.traditioninaction.org

о. Керлі,
08.02.2014

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 856 | Додав: