01.10.2020
Головна » 2013 » Сентябрь » 8 » Курси Франчески Чаоукі в Рясному
18:55
Курси Франчески Чаоукі в Рясному

Невеличке село в Калабрії, звідки походить Франческа Чаоукі, стало відомим на весь світ після її призначення на посаду PR-менеджера комісії по дослідженню фінансових махінацій Банку 2 Ватикана.

Хто знає, можливо, назву Львівського району Рясне також будуть знати на цілій планеті. Ви запитаєте, чому. Та все дуже просто; тому що героїчний захисник "унійної традиції УГКЦ" о. Василь Ковпак вже декілька років поспіль веде курси, на яких протягом року маленьких дівчаток готують приступати до першого причастя в образі Франчесок Чаоукі:

frkovpak-1st-communion-2013-galeria.jpg

Нижче, на перших двох фото - Хорхе Берголіо на WYD 2013 в Бразилії з напів оголеними тьотями і дядями дає майстер-клас для маленьких дівчаток, на другому знизу - процесія "папи" Бенедикта 16 на WYD 2008 в Австралії, на нижньому - "папа" Іван Павло 2 дає "перше причастя" туземцям Папуа Нової Гвінеї у 1984:

frkovpak-nude-teachers-01.jpg

Як бачите, о. Ковпак добре засвоїв уроки досвідчених вчителів. Ось тому, якась посада в якій небудь комісії 2 Ватикану, можливо, дістанеться дівчині, або може хлопцю, які пройшли через курси в Рясному. Чому ні, адже все в дусі "унійної традиції" 2 Ватикану - атмосфера бал-маскараду, вечірні сукні, оголені спини, руки і плечики, фото і відео супровід....

На фото, де о. Ковпак з чашею є підпис На парафіях Святої Унійної Традиції УГКЦ діти приступають до Першого Святого Причастя після річного курсу катехизи та Першої Святої Сповіді. Надпис ніби добрий, але це лише манипулятивне гасло, тому що на практиці бачимо, яку "катехизу" дають дітям, і чого варта "перша свята сповідь".

На початку 2005 я мав телефонну розмову з о. Ковпаком. Говорили про апостазію УГКЦ і про заходи по збереженню Католицької Традиції. Запитавши мене, які маємо плоди, і почувши у відповідь, що людей, бажаючих бути Католиками, в нас дуже мало, о. Ковпак похвалився успіхами і великою кількістю парафіян в його парафії Св. Петра і Павла в Рясному. На його запрошення, щоб подивитись на плоди, якими пишається о. Ковпак, я відвідав його парафію двічі у тому ж 2005.

Дійсно, людей там багато, тисячі. Щодня по декілька літургій, вервиці, молебні, сповіді, процесії по Рясному з перекриттям руху на автошляхах. Є в них семінарія, монастир сестер Василіянок, декілька філій парафії, газети, журнали, аудіо записи, вебсайт і т. ін.. Люди приїздять зі Львова та цілої області, а також з Тернопільскої та Івано-Франківської областей. На Свято Святих Петра і Павла у Літургії взяли участь понад чотири тисячі людей. Плоди по кількості, дійсно, вражають.

Можна було б радіти, але, справа в тому, що кількість не відповідає якості. Під гаслами збереження "унійної традиції УГКЦ" о. Ковпак робить ці тисячі послідовниками Новус Ордо релігії 2 Ватикану, і вони фактично ними стають. Один з прикладів, якими є плоди "унійної традиції УГКЦ" о. Ковпака ви бачите у фотозвіті про перше причастя в парафії Св. Петра і Павла в Рясному.

* о. Ковпак допускає до Причастя дівчат, які одягнуті у відверто нецнотливі сукні, з оголеними руками, плечами і спинами. Це є модерністичною модою, якій не місце у церкві. Згідно з традиційними Католицькими правилами, руки і плечі дівчат та жінок мають бути повністю прикритими. Сукні мають бути такої довжини, щоб коліна залишались прикритими, коли дівчина або жінка сидить.

Тому, якщо ваша дитина незабаром повною мірою проявить здібності Франчески Чаоукі, не дивуйтесь, адже ви самі тому сприяли, віддавши її на "Курси Франчески Чаоукі" в Рясному, або при одній з філій "унійної традиції УГКЦ", яка є складовою частиною Новус Ордо релігії 2 Ватикану.

Підготував о. Валерій Кудрявцев
для www.catholicmessage.org
07.09.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 724 | Додав: