18.02.2019
Головна » 2013 » Червень » 29 » Масони у 2 Ватикані
18:51
Масони у 2 Ватикані

Наступного дня після обрання анти-папи Франческа, Grand Orient of Italy (GOI), яка репрезентує Масонів у цій країні, видала формальне комюніке, вихваляючи його за "принципи", які він озвучив у день обрання. Ця Масонська структура через газету публічно заявила про очікувння Масонів, що новий "папа" поведе церкву демократичним шляхом, як того бажають Масони.

Ця заява була зареєстрована на офіціному вебсайті GOI 14 березня 2013 р.

freemasons_vatican2_2.jpg

Гранд Майстер Раффі: З папою Франческо вже нічого не буде так, як було раніше. Це є ясний вибір братерства для церкви діалогу, яка не є зараженою логікою і спокусами дочасної влади.

Чоловік бідних так далекий від Курії. Братерство і бажання діалогу були його першими конкретними словами. Можливо, нічого у церкві не буде так, як це було донині. Наша надія у тому, що понтифікат Франческа, папи який прийшов з кінця світу, може відзначитись поверненням до Церкви-Слова замість Церкви-Інституції, рухаючи відкритий діалог із сучасним світом, з віруючими і невіруючими, продовжуючи весну 2 Ватикану.

Єзуїт, який є близьким до найменшого в історії, має велику можливість показати світові лице церкви, яка повинна відновити об'явлення нового людства не вагою інституції, яка закриває себе у захисті власних привілеїв. Бергольйо знає реальне життя і буде пам'ятати уроки його улюбленого богослова, Романо Жардіні, для якого правда любові не може бути зупиненою.

Це були коментарі Густаво Раффі, Гранд Майстера Великої Ложі Італії.

Простий хрест він одягнув на його білу сутану, завершує Гранд Майстер Палацца Жустініані, давайте сподіватись, що церква людей віднайде можливості до діалогу з усіма людьми доброї волі і Масонами, які на досвіді Латинської Америки навчають нас працювати для добра і прогресу, як показували Болівар, Ал'енде і Хосе Марті, якщо назвати лише кількох. Саме такого "білого диму" ми очікуємо від церкви наших часів.

Трохи раніше, перед зреченням, анти-папа Бендикт 16 призначив членом "Ватиканської Понтифікальної Наукової Академії" професора з Університета в Сан Паоло, Бразилія, Вандерлея Багнато, який є відомим Масоном Grand Orient of Brazil (GOB). Його ви можете бачити на нижньому фото з сайта Бразильської Масонської Ложі (GOB).

Джерело:
www.traditioninaction.org
www.traditioninaction.org

Папа Климент ХІІ, 28 квітня 1738 р. видав Буллу Eminenti Apostolatus Specula, в якій говориться про автоматичну екскомуніку (ipso facto) Римо Католиків від Церкви в разі їхнього вступу до Масонської ложі.

Папа Лев ХІІІ в Енцикліці Humanum Genus від 20 квітня 1884 р. також осудив Масонство. До Кодексу Канонів 1917 р. було включено положення, згідно якого вступ до Масонської ложі означає автоматичну екскомунікацію (ipso facto) від Католицької Церкви.

Ось так. Але новусордовцям байдуже кого величати "папою", чи то анти-папу, чи просто Франческа, чи просто Хорхе, чи то Гранд Майстера, чи кого скажуть, аби сидів у Ватикані.

Підготував о. Керлі
29.06.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 830 | Додав: