18.02.2019
Головна » 2012 » Квітень » 24 » Ньюанс кубінського візиту
15:27
Ньюанс кубінського візиту

За повідомленнями ЗМІ, в ході візиту Бенедикта 16 на Кубу 26-28 березня 2012 року, під час його розмови з Фіделем Кастро останній підняв питання "реформи" літургії. Інформаційні агенції подають дуже стислі коментарі з цього приводу, або обходяться зовсім без коментарів. Повідомлення на цю тему обмежуються приблизно такою короткою тезою: "Фіделя Кастро цікавило питання реформи літургії, і Бенедикт 16 давав йому пояснення".

Лишається тільки здогадуватись в якому контексті це питання обговорювалось, але якщо Фідель Кастро дійсно його підняв, це багато про що говорить. Справа в тому, що у дитинстві він був охрищений в Католицькій Церкві, навчався в Католицькій школі і брав участь в Традиційній Католицькій Літургії. Тому з цього логічно випливає що предмет обговорення йому добре знайомий.

Незрозумілим є тільки те, чому це питання виникло. Або затверділий революціонер Фідель Кастро давав поради свому коллезі щодо прискорення "реформи", або навпаки, на закаті земного життя совість команданте почала прокидатись, і він висловлював занепокоєння з приводу жахливів наслідків революційної діяльності Бенедикта 16. Якщо перша версія виглядає цілком реалістично, то друга може викликати сумнів, хоча і її відкидати не слід.

В історії є приклади, коли богоборці розкаювались і визнавали їхню провину, хоча деколи дуже пізно. Кажуть, що Владімір Ульянов (Ленін) перед смертю повзав навколішках і просив пробачення у стільців, а Мао Цзедун незадовго до смерті був охрищений Католицькою монахінею; або Борис Єльцин, який дав наказ зруйнувати Іпатієвський дім, де була розстріляна царська родина, також бажаючи якось загладити провину, ініціював пошук останків Російського імператора, його дружини і дітей.

Тому, чому і Фідель Кастро, який також дуже сильно завинив перед Богом і Католицькою Церквою, не може спробувати хоч якось загладити його провину, звернувшись до Бенедикта 16 з осторогою чи напімненням, аби той схаменувся і принпинив так звану реформу, яка вже загубила сотні мільйонів душ.

В обох випадках, незалежно від позиції кубінського команданте, Бенедикт 16 виглядає безбожним революціонером, який причетний до руйнування Католицької Церкви і Віри, а 2 Ватикан розкривається, як атеїстична система, яка знаходится в орбіті світового атеїстичного руху.

  1. Якщо Фідель Кастро цікавився "реформою" літургії, тому що він є на боці 2 Ватикану, тоді це вказує на безбожну сутність 2 Ватикану, який співпрацює зі світовим атеїстичним рухом.
  2. Якщо Фідель Кастро, згадавши про його Католицьке дитинство, покаявся і закликав до каяття Бенедикта 16, а той це приховав, то це також вказує на безбожність Бенедикта 16 і 2 Ватикану загалом.

о. Керлі
24.04.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 784 | Додав: