12.12.2018
Головна » 2012 » Липень » 19 » Новий префект віри
00:54
Новий префект віри

У 2 Ватикані 2 липня 2012 повідомлено про призначення нового префекта Конгрегації віри. На цю посаду антипапа Бенедикт 16 призначив свого земляка германського новусордівського єпископа Герхарда Людвіга Мюллера з Регенсбурга.

Цей чоловік є протеже іншої ексцентричної особи - кардинала Карла Леммана, який декілька років тому дістав титул першого дурня Германії за участь у різного роду ТВ шоу програмах.

Герхард Мюллер заперечує Католицьку догму про Вічне Дівицтво Богородиці і сповідує марксистську "теологію визволення", один з лідерів якої Густаво Гутіеррез є його близьким другом. Окрім цього Мюллер служив не меньше ніж у сімох екуменічних комітетах, завданням яких є імплементування 2 Ватиканської анти-Католицької доктрини, яка стверджує що усі релігії є еквівалентні і що усі вклоняються одному й тому самому Богові.

Також Мюллер був замішаний у приховуванні секс скандалів. Наприклад, він призначив до іншої парафії засудженого за педофілію пресвітера, з метою його виправдати. Парафіяни і міський мер позивалися на Мюллера за приховування ним педофільного минулого цього пресвітера.

На нижче наданому фото новий префект відкрито позує на камеру у досить інтимних обіймах з молодими дівчатами під час одного з World Youth Day. Судячи по ірокезу на голові однієї з дівчат, вона належить до якогось панківського руху.

Католицькі священики будь якого обряду зобов'язані уникати появи в публічних місцях у жіночій компанії поза церковним богослужінням. Навіть сідати до автомобіля на одне сидіння поряд із жінкою заборонено, якщо окрім неї в машині немає інших людей. Такі суворі правила встановлені для того, аби стимулювати пошану до священого сану і запобігання спокуси.

Але священики 2 Ватикану цих Традиційних Католицьких дисциплінарних норм не дотримуються. На фото бачимо, як новусордівський єпископ Герхард Мюллер демонструє солідарність з духом вільного кохання і вседозволеності.

Як ця молодь, якій священик має давати приклад чистого життя у Христі і страху Божого, буде хотіти чистоти і мати страх Божий, якщо "священик" навпаки дає їм майстер клас нечистоти і безсоромності?

Muller_headOfFaith_1.jpg І цей красавчик мужчина буде визначати для "католиків" що є добре а що є зле. Можна уявити, яку віру буде проповідувати новий префект Конгрегації віри 2 Ватикану. Єдине що тут є очевидним - він не має жодного стосунку до Католицької Віри, радше він її одверто дискредитує і заперечує. Але тут питання дещо глибше.


Якщо Бенедикт 16 на надзвичайно відповідальну посаду призначає одвертого єретика, який до того ж на весь світ демонструє абсолютно неприйнятну для духовної особи поведінку, то значить обидва вони сповідують однакову віру - не Католицьку. І очевидно вони це роблять для того, щоб і надалі нищити Католицьку Віру і натомість насаджувати нову безлімітну релігію вседозволеності.

Фактично "теологія визволення" є завуальованою маркистсько-ленінською атеїстичною доктриною, яка відводить Ісусу Христу роль лише земного лідера збройних повстанців, головною метою яких ніби є відібрати багатство від багатих капіталістів і "справедливо" розподілити його поміж бідними й нужденними. Ця доктрина відрізняється від класичного марксизму-ленінізму лише зовнішнім використанням дивного трактування Євангелії для досягнення єдиної мети: знищення морального авторитета - Католицької Церкви, і зосередження усіх багатств в руках купки міліардерів-атеїстів, які знають як "ощасливити" бідних. "Теологія" у цьому вченні є лише прикриттям атеїстичної революційної ідеї.

Відомими представниками "теології визволення" були анти-папа Іван Павло 2 (Кароль Войтила) і "мать" Тереза. Остання, знаходячись на Кубі у 1986 році, ось так висловилась: Я вважаю вчення Христа глибоко революційним і абсолютно відповідним справі соціалізма, воно не протирічить навіть марксизмові-ленінізмові.

Найширшого поступу це вчення досягло в країнах Латинської Америки, де до влади прийшли такі лідери, як Уго Чавес у Венесуелі і Рафаєль Корреа у Еквадорі. Обраний 2008 року президентом Парагваю Фернандо Луго, який був колишнім єпископом 2 Ватикану, також сповідує цю марксистсько-ленінську іделогію. Під час різдвяної промови 2005 року Уго Чавес сказав: Для мене Різдво - це Христос, Христос - бунтар, Христос - революціонер, Христос - соціаліст.

Проповідника такого вчення, Герхарда Людвіга Мюллера, анти-папа Бенедикт 16 призначив шефом Конгрегації віри 2 Ватикану.

За матеріалами www.traditioninaction.org

о. Керлі
18.07.2012

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 744 | Додав: