18.02.2019
Головна » 2015 » Березень » 18 » "Папа" Франческо пропагує транссексуалізм
14:38
"Папа" Франческо пропагує транссексуалізм

Як повідомляє www.ansa.it 24 січня 2014 року, "папа" Франческо (Хорхе Берголіо) прийняв на приватній аудієнції в готелі Св. Марти 48 річну жінку з Іспанського міста Пласенція, яка "змінила" стать на чоловічу методом хірургічного втручання. Таким чином вона "узаконила" гомосексуальні стосунки з іншою жінкою.

Коли ця особа намагалась приступити до причастя, парохіяльний священик відмовив їй і назвав дочкою диявола. Почуваючись ображеною, вона зателефонувала "папі" Франческу і попросила про аудієнцію. Будучи фанатичним апологетом сексуальних збоченців, "папа" прийняв цю "ображену" особу разом з її коханкою.

Цей факт говорить про те, наскільки далеко 2 Ватикан зайшов у його безбожних "реформах". Навіть якщо там ще лишилось якесь число священиків, які намагаються зберігати Католицьку Віру, їхні потуги невілює їхній шеф, брутально демонструючи зневажливе ставлення до таких священиків.

Коментуючи цю подію, Єпископ Доналд Сенборн в Семнінарійній Газеті за лютий 2015 написав:

Він таким чином засудив священика, це було очевидне приниження священика.

Єдиною причиною, з якої Католицький священик може прийняти транссексуала, це умова, що останній прийде до сповіді і обіцятиме повернутись до його Богом даної статі і жити згідно з законом чистоти.

Берголіо прийняв цю особу як одобрення зміни нею статі.

Така операція є дуже тяжким гріхом з наступних двох причин:

1) - калічення тіла без достатньої причини;

2) - каліченя тіла для явної мети коїти гріх проти природи.

Католицьке моральне вчення дозволяє калічення тіла тільки для того, щоб зберегти життя цілого тіла. Наприклад, ракова пухлина може бути видалена, щоб зберегти решту тіла від хвороби.

Що робить випадок зміни статі ще злішою, так це бажання поповнювати гріх.

Це показує ще раз, що "пасторальні досягнення" Берголіо є контрадикцією Католицькому моральному вченню.

Як відомо, раніше "папа" Франческо неоднократно зарекомендував себе, як ревний захисник і пропагандист гомосексуалізму. Але, по суті, транссексуалізм є однією з форм гомосексуалізму, тому що гомосексуалісти йдуть на операцію лише з метою вести розпусне життя з особами своєї ж статі. Чоловікові відрізають статевий член, розтинають між ніг і роблять подобу жіночої вагіни, пришивають силіконові "груди", але все одно він залишається чоловіком. Жінку, навпаки, через хирургічне втручання роблять зовнішньо подібною до чоловіка, але вона все одна залишається жінкою. Відрізання чи пришивання частин тіла, вживання гормональних препаратів, носіння одягу протилежної статі, все одно залишає особу в очах Божих тим, чим Він її/його створив, але з тією різніцею, що воно тепер буде нести кару за бунт проти Бога і Його задуму щодо людини.

Тому, коли "папа" Франческо захищає "класичних" гомосексуалістів або транссексуалів, він сам тяжко грішить і штовхає на смертний гріх інших людей. Усі Католики: священики і миряни зобов'язані противитись такому "папі", який захищає усякого роду збоченців, не поминати його як папу, і молитись, щоб Господь послав Церкві справжнього Намісника Христа, який восстановить авторитет і імідж Католицькій Церкві.

Підготував о. Керлі

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 535 | Додав: