13.11.2018
Головна » 2015 » Грудень » 1 » Папа Франческо вшанував Лютера
23:25
Папа Франческо вшанував Лютера

Невдовзі по закінченню закритого Ватиканського синоду (4-25.10.2015), Франческо відвідав лютеранський храм в Римі 15 листопада 2015 р.

На закритому Синоді Франческо переконував новусордовських єпископів визнати право членів "ЛГБТ спільноти" на церковні "шлюби" і право на розлучення і повторні "шлюби" між жінками і чоловіками, які є приписані до новусордовських парохій. Також він наполягав, щоб як одним так і іншим було забезпечене право на сповідь і причастя на рівні з тими, хто перебуває в законних природніх подружніх стосунках, або ведуть цнотливе одиноке життя.

А під час відвідин лютеранської церкви, він подарував лютеранам євхаристійний келих і здійснив з ними публічне моління, що є відвертим порушенням Католицьких канонів, які говорять, що активна участь в не-Католицьких служіннях є широко забороненою (С. 1258) і якщо хтось діє проти приписів С. 1258 і бере участь в не-Католицьких служіннях, підозрюється в єресі (С. 2316).

Bergoglio-Lutheran-prayer-00

Як відомо, Лютер був відлучений від Католицької Церкви. Він спочатку був Католицьким священиком і монахом Августинського Ордену, хоча його священство і монашество є сумнівними, адже він заприсягнув прийняти священий сан під впливом страху, який виник під час грози. Згідно з Католицьким вченням, будь яка обітниця, здійснена під впливом страху, є неважною.

Лютер виступив проти Католицької Церкви в цілому та Інституту Папства зокрема, оголосивши не окремого Папу, а Папство як таке "престолом антихриста". Лютер заперечував встановлену Богом спадковость служіння Св. Апостола Петра. Він відкинув Католицьке вчення про оправдання, про Святу Євхаристію, Таїнство Священства, молитовне заступництво Пресвятої Богородиці і Святих, Чистилище, заупокійні молитви, індульгенції, чернецтво, і ще багато чого з науки Католицької Церкви, що на його думку не відповідало Євангелії. Наприклад, він закликав своїх послідовників не визнавати єдність і нерозривність Католицького Шлюбу, і дозволив багаторазові розлучення і повторні "шлюби" і навіть полігамію. Також, в одному з його творів він навчав, що чоловік має право вступати в статєві стосунки з іншими жінками, якщо його дружина з якоїсь причини не допускає його до себе. І також, Лютер стверджував, що Христос мав три рази статеві стосунки з жінками, що фактично є хулою на Святого Духа.

Тому, 15 червня 1520 р., Папа Римський Лев X буллою Exsurge Domine засудив 41 з 95 Лютерових тез. 10 грудня 1520 р. Лютер власноруч публічно спалив цю буллу в присутності професорів і студентів Віттенберського університету, де він викладав. Невдовзі після цього, 3 січня 1521 р., той же Папа Лев Х буллою Decet Romanum Pontificem відлучив від Католицької Церкви самого Лютера і усіх його послідовників.

Окрім цього, виступ Лютера став причиною громадянської війни в Германії, після якої країна була розділена на частини за релігійним принципом, і люди, живучи в тому чи іншому князівстві, були змушені приймати ту релігію, яку сповідував князь. У тій громадянській війни загинуло близько 50000 людей. Внаслідок виступу Лютера за його життя і пізніше з 20.000.000 Католиків 14.000.000 перейшли на Протестантизм. Також, коли князі запитали Лютера, що робити з селянами, які підняли повстання, він їм порадив душити селян, як скажених собак.

Усі послідовники релігії Лютера також є екскомунікованими, і тому, той, хто бере публічну активну участь в їхньому культі підпадає під таку ж саму екскомуніку, як Лютер і усі його послідовники

Якщо б Франческо насправді був Намісником Христовим, він би ніколи публічно не молився з екскомунікованими єретиками. А оскільки він це робить, це означає, що він повністю схвалює не тільки усі єресі Лютера, але й усі страшні наслідки цих єресей. Намісник Христа такого не міг зробити. І тому, з цього випливає, що Франческо не є Намісником Христа; він лише є особою, яка незаконно узурпувала уряд Намісника Христа.

Джерело: www.traditioninaction.org

Підготував Максим Слюсар

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 469 | Додав: