18.02.2019
Головна » 2016 » Квітень » 23 » "Папа Франциск" прийняв просодомітську "єпископиню"
16:04
"Папа Франциск" прийняв просодомітську "єпископиню"

18 січня 2016 р. "папа Франциск" вчергове засвідчив, що він є поза Католицькою Церквою. Він прийняв у Ватикані Irja Askola, першу жінку лютеранську "єпископиню" з Хельсинки, Фінляндія. Окрім того, що ця жінка проповідує єресі ексомунікованого Мартіна Лютера, вона також відкрито декларує підтримку содомітам. В промові, адресованій гомосексуалістам на Європейському Форумі "ЛГБТ християн" 24.05.14, в церкві Alppila, Хельсинки, вона зокрема сказала:

Я зичу вам почуватись бажаними, дуже бажаними, в цілій нашій церкві і єпархії. Ви несете із собою щось таке, що ми потребуємо в нашій церкві: мудрість бути чуттєвими до усіх тих, хто змагається за те, щоб бути прийнятими, чути голоси тих, які є ігнорованими, і приймати красу, яку заборонено цінувати.

Francis-Lutheran-pro-gay-bishopris-00

Під час цього прийняття Берголіо публічно продемонстрував фальшивий екуменізм і релігійну байдужість. Також, через прийняття цієї жінки, Берголіо публічно дав згоду на пропагування виклятих лютеранських єресей, фемінізму і содомізму.

На верхньому і нижньому фото, по правій стороні від Берголіо, стоїть "кардинал" Кох, який за дорученням Берголіо, готував текст спільної з патріархом Кірілом Гаванської декларації.

Джерело: traditioninaction.org

Підготував Максим Слюсар

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 399 | Додав: