18.02.2019
Головна » 2017 » Січень » 12 » Папство є засобом Спасіння
19:59
Папство є засобом Спасіння

Різдво Христове, 2016 Року Божого.

Христос Раждається! Славімо Його!

Вона породить Сина, і ти даси йому ім'я Ісус, бо він спасе народ свій від гріхів їхніх. А сталося все це, щоб здійснилось Господнє слово, сказане пророком: "Ось, діва матиме в утробі й породить сина, і дадуть йому ім'я Еммануїл, що значить: З нами Бог" (Матей 1:21-23).

Давайте розважмо в цю Святу Різдвяну Ніч над зв'язком між Воплоченням Нашого Господа, Папством і нашим спасінням. Тільки одразу зазначимо, що особи, які окупують Собор Св. Петра у Ватикані з часів "2 Ватиканського собору" (1962-1965), і навіть ще раніше, від жовтня 1958 року, не мають жодного відношення до Папства.

Отже, стисло кажучи, Папство є чудесним благословенним плодом Воплочення і є найбільш важливим засобом спасіння. Чому?

Ми можемо мати багато різних гіпотез і відповідей, але знову, кажучи коротко - Папство, з Божої Волі і згідно з Божим планом, є одним з найважливіших інструментів в ділі спасіння.

Подивимось на ще одне слово Воплоченого Бога, і ми повинні звернути увагу на це слово:

Коли ви робите все, що Я вам заповідаю, то ви - друзі мої (Йоан 15:14).

Відомо, що атонимом слова "друг" є слово "ворог". Звідси, ті люди, які роблять все, що Бог заповідає, є друзями Бога, і навпаки, ті люди, які не роблять усього, що Бог заповідає, є ворогами Бога.

Однією з Божих заповідей є наступна:

У відповідь Ісус сказав до нього: Щасливий ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров це тобі відкрили, а Отець мій небесний. Тож і Я тобі заявляю, що ти - Петро (скеля), і що Я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, і що ти на землі зв'яжеш, те буде зв'язане на небі; і те, що ти на землі розв'яжеш, те буде розв'язане й на небі (Матей 16:17-19).

Також в Євангелії Св. Йоана читаємо слова Ісуса Христа, які Він адресував Св. Петрові: Паси Мої ягнята ... Паси Мої ягнята ... Паси Мої вівці (Йоан 21:15-17). "Тут Наш Господь виконує Його обітницю (Матей 16:17-19) через надання Св. Петрові суперінтенданства над усіма Його вівцями, без виключення; і відповідно над усією Його отарою, яка є Його власною церквою" (Commentary of Bishop Challoner (1691-1781) in DOUAY, A.D. 1609 - RHEIMS, A.D. 1582 VERSION of The HOLY BIBLE, London, CATHOLIC TRUTH SOCIETY, First Published 1956).

Церква Христова, яку Він збудував на Св. Петрі, є тілом Христа.

Будучи тілом Христа, Церква не може протирічити Її Главі, тобто Самому Христу. Кожне слово і кожна доктрина Церкви, тіла Христа, є у повній гармонії з кожним словом і кожною доктриною Ісуса Христа - Глави тіла.

Ось одна дуже важлива доктрина Церкви Христової: "Славний Ватиканський Собор у 1870 році непомильно ствердив, що Св. Петро МАЄ (не повинен мати чи буде мати) у першості над цілою церквою вічних спадкоємців, а хто не визнає, що ця доктрина є Божого права, нехай буде підданий анатемі. Відповідну цитату знаходимо в Denzinger №1825: "Si quis ergo dixerit, non esse ex ipsius Christi domini institutione seu iure divino, ut beatus Petrus in primatu super universam ecclesiam habeat perpetuos successores; … anathema sit." Habeat = він має (теперішній час). Майбутній час (він буде мати) = habebit. Він повинен мати = debeat habere. Тому, habeat є еквівалентом МАЄ, а не повинен мати чи буде мати.

У благородних творах, які отці ранніх віків Християнства написали на захист доктрин Церкви проти їхніх нападників, однозначно визначили цей ясний принцип, що ця доктрина є правдивою Католицькою, і що так вірилось в усіх місцях, в усі часи і усіма вірними".

Священик з Ордену Редемптористів (заснований Св. Альфонсо де Лігуорі) о. Михаїл Мюллер у 1880 Р.Б. казав: "Цим тестом універсальності, давнини і згоди Церква серйозно, особливо у Її загальних Соборах, усі питання щодо Віри і Моралі, засуджує і відкидає усі варіації щодо Віри, і таким чином завжди тріумфує над єресями і невірністю".

Папа Св. Стефан І (257 Р.Б.) у листі до Церкви в Африці каже: "Нехай не будуть запроваджуватись інновації, але нехай буде зберігатись те, що було вручене нам через традицію". І тут ми маємо сказати, що Традиція, яку згадує Папа Св. Стефан І, вручена нам Самим Богом, і це значить, що ми повинні коритись цій Традиції. І якщо хтось не кориться цій Традиції, він не кориться Самому Богові.

Таким чином, ми повинні слідувати кожній доктрині вічного спадкоємця Св. Петра, тому що він є Вікарієм Христа, і коритись йому є есенціальною частиною нашого спасіння.

Тож, немає спасіння поза Папством, немає Церкви поза Папством, немає спасіння поза Церквою, а Церква є там, де є Папа.

Чому Диявол в наші часи дуже легко спонукає людей поповнювати смертний гріх?

Тому що люди відкидають вічного спадкоємця Св. Петра, який є Вікарієм Христа, Вікарієм Сина Божого, Вікарієм Воплоченого Бога, і, згідно з Божим задумом, є одним з головних інструментів спасіння.

Вона породить Сина, і ти даси йому ім'я Ісус, бо він спасе народ свій від гріхів їхніх (Матей 1:21-23). Але, не можливо бути Божим народом і бути спасенним від своїх гріхів, не виконуючи заборон і дозволів, зв'язаних і розв'язаних Св. Петром і його вічними спадкоємцями.

Коли ви робите все, що Я вам заповідаю, то ви - друзі мої (Йоан 15:14). Але неможливо бути друзями Ісуса, не виконуючи заборон і дозволів, зв'язаних і розв'язаних Його Вікарієм на землі.

Тож, повертаючись до головної мети Воплочення Нашого Господа - бо Він спасе народ свій від гріхів їхніх - давайте продовжимо практикувати нашу правдиву Віру в Боже Воплочення, в правдивого вічного спадкоємця Св. Петра, який, згідно з Божою Волею і Божим Планом, є Вікарієм Христа на землі, і ця правдива Віра продовжить допомагати нам бути друзями Ісуса, бути Його народом, бути спасенними від наших гріхів.

Христос Раждається! Славімо Його!

о. N

Категорія: Розважання | Переглядів: 428 | Додав: