04.06.2020
Головна » 2020 » Май » 12 » Пасха Христова в умовах 'комуновірусної' пандемії
15:48
Пасха Христова в умовах 'комуновірусної' пандемії

Пасха Христова в умовах «комуновірусної» пандемії

«І Світло світить у темряві, і не пойняла Його темрява» (Св. Іоан 1:5)

Роздуми про Пасху Христову в контексті земного і Небесного, тому що віра в Бога - це завжди про земне і Небесне.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Про Християнську віру та медицину.

Християнська віра не забороняє звертатися по медичну допомогу до лікарів.

«Наше тіло було створено Богом як обитель для нашої безсмертної душі, стан якої часто залежить від стану цієї обителі. ... Ми зобов'язані приймати лікувальні засоби в разі хвороби. Це є гріхом, коли хтось, будучи небезпечно хворим, не звертається за медичною допомогою, і не користується лікувальними засобами. «Вшановуй належно потрібного тобі лікаря, бо й він існує з Господньої установи» (Сирах 38:1). «Господь із землі ліки виводить, і розумний муж не нехтує ними» (Сирах 38:4)» (THE CATECHISM EXPLAINED, AN EXHAUSTIVE EXPOSITION OF THE CHRISTIAN RELIGION, From the original of Rev. Francis Spirago, Professor of Theology, Edited by Rev. Richard F. Clarke, S.J. New York, Cincinnati, Chicago: BENZIGER BROTHERS, Printers to the Holy Apostolic See, 1899 Nihil Obstat: Thos. L. Kinkead, Censor Librorum, Imprimatur: + MICHAEL AUGUSTINE, Archbishop of New York. New York, August 8, 1899. p. 380, 382).

Професія медика є однією з найшляхетніших професій і зовсім не суперечить вірі в Бога. Наприклад, з послання св. Апостола Павла до Колосян відомо, що св. Євангеліст Лука був за професією лікарем «Вітає вас Лука, любий лікар, та Димас» (Кол. 4:14).

Згідно Католицької Енциклопедії:

«Св. Лука міг вивчати медицину в знаменитій школі Тарса, яка конкурувала з Олександрією і Афінами, і, можливо, саме там він зустрівся зі св. Павлом. Судячи за його особистим знанням східного Середземномор'я, є припущення, що він мав тривалий досвід роботи доктора на борту корабля». (THE CATHOLIC ENCYCLOPEDIA, In Fifteen Volumes, Volume IX, New York, ROBERT APPLETON COMPANY, 1910, Nihil Obstat: October 1, 1910 REMY LAFORT, CENSOR, Imprimatur: +JOHN M. FARLEY, ARCHBISHOP OF NEW YORK, p. 421)

Звідси випливає, що Християнство не заперечує медицину, але, навпаки, грунтуючись на Біблійному вченні і Апостольському авторитеті, визнає і благословляє її.

Про смерть і воскресіння.

Свято Воскресіння Христового у 2020 році від Різдва Христового ми змушені святкувати в умовах кампанії пропаганди смерті, розгорнутої всесвітніми комуністичними структурами.

Але чи повинні ми піддаватися паніці разом з усіма невіруючими людьми?

Смерть Христова упоминается во время всего суточного круга богослужения, и особенно во время Божественной Литургии, которая является центром Смерть Христова згадується під час усього добового кола богослужіння, і особливо під час Божественної Літургії, яка є центром Християнського богослужіння.

Наприклад, в третю неділю Великого посту у Візантійському обряді, Церква молиться:

«Кресту Твоему поклоняемся, Владико, и Святое Воскресеніє Твоє славим»

У Світле Свято Воскресіння Христового ми співаємо цей Воскресний тропар:

«Христос воскресе из мертвих смертію смерть поправ, и сущих во гробіх живот даровав»

Так, ми завжди повинні пам'ятати про смерть, оскільки це є частиною Євангельської проповіді. Але Євангеліє говорить не тільки про смерть і воскресіння Христа, але і про смерть і воскресіння людини, після чого буде Суд, потім - Рай або Пекло.

Вчення комуністів відрізняється від Євангельського вчення тим, що вони фокусують увагу лише на земному житті. Смерть в їхньому розумінні є кінцем земного життя, після якої нічого немає. Тому вони прагнуть «взяти» від життя все.

У той час, коли більшість людей тремтять від страху, боячись заразитися «вірусом» і вмерти, давайте подивимося на цю ситуацію очима віри.

Святе Письмо говорить про те, що Адам і Єва, за намовою диявола, були заражені вірусом первородного гріху, і відтоді тіло кожного їх нащадка підлягає хворобам і смерті:

«З усякого дерева в саду їстимеш; з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш». (Буття 2: 15-17)

«В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бот и є порох і вернешся в порох». (Буття 3:19)

Господь Ісус Христос говорить про те, що відбувається після смерті:

«Був один чоловік багатий, що одягавсь у кармазин та вісон та бенкетував щодня розкішно. Убогий же якийсь, на ім’я Лазар, лежав у нього при воротях, увесь струпами вкритий; він бажав насититися тим, що падало в багатого зо столу; ба навіть пси приходили й лизали рани його. Та сталося, що помер убогий, і ангели занесли його на лоно Авраама. Помер також багатий, і його поховали. В аді …». (Св. Луки 16:19:23)

Також, Св. Апостол Павло пише:

«І як призначено людям раз умерти, потім же суд.» (Євреям 9:27).

З цього випливає, що християни повинні вірити в Євангельське вчення про смерть і про те, що відбувається після неї. Саме цим ми, християни, відрізняємося від атеїстів.

Про політико-економічний контекст «вірусної» фобії і про нову комуністичну релігію.

Якщо ви помітили, всесвітня «вірусна» істерія досягла свого піку під час Великого посту і святкування Пасхи Христової, і, здається, це не проста випадковість. Наважуся припустити, що це є втручання Бога.

Коли люди не визнають Бога і живуть так, як ніби Його немає, Він залишає їх наодинці з їхніми земними уявами про життя і смерть. (Читай Рим. 1:18-32).

Якщо судити по публікаціях про «новий вірус», то думки вірусологів, мікробіологів, епідеміологів, пульмонологів і реаніматологів з США, Канади, Франції, Німеччини, Швейцарії, Данії, Швеції та Ізраїлю, в чомусь збігаються, і в чомусь розходяться.

Одні вважають його вірусом «грипозної» групи, що викликає симптоми ГРВІ, які успішно лікуються вже відомими препаратами.

Інші (зокрема ВООЗ) говорять, що це новий тип вірусу, і препарату для профілактики або лікування ще немає.

Проте, доктори сходяться на думці, що симптоми, викликані цим вірусом, успішно лікуються вже наявними ліками, або зникають «самі по собі» під впливом антитіл, що виробляються людським організмом, тобто, за допомогою натурального імунітету.

Треті стверджують, що «вірус» є ідеологічно. (не біологічною) зброєю правлячої компартії Китаю, яка прагне досягти економічного і політичного ослаблення конкурентів, які, починаючи з 2017 р, почали переводити деякі виробництва з Китаю до своїх країн. Тому, китайські комуністи застосували «зброю», що відправило противника в lockdown (закриття в’язнів в камерах, як правило, для відновлення контролю під час заворушень).

Ідеологічною зброєю можна завдавати шкоди тільки противнику, а біологічною можна нашкодити не тільки противнику, а й собі. З метою створення психологічного ефекту китайські комуністи «закрили» на жорсткий «карантин» одне місто, а на решті території країни наказали всім людям носити «маски». Цього було достатньо для того, щоб «зброя» спрацювала. Почалася всесвітня паніка, і за лічені дні увесь світ був перетворений на зону суворого режиму – «шаг влево, шаг вправо, попытка к бегству …»

Четверті вбачають змову між двома монополіями - до політичних та економічних інтересів китайських комуністів додалися політичні та економічні (не медичні) інтереси ВООЗ.

Про те, що ВООЗ має політичні та економічні інтереси, написано на сайті цієї організації в розділі «Группа по глобальной политике» (Global Policy Group):

«ГГП обсуждает вопросы стратегии и внутренней политики, имеющие отношение к программной и управленческой деятельности ВОЗ. Они включают:

Политические и экономические вопросы на глобальном и региональном уровне, имеющие отношение к ВОЗ».

Також в розділі «Мифы и ложные представления» (Myth busters) о 2019-nCoV написано наступне:

Существуют ли лекарственные средства, предназначенные для профилактики или лечения новой коронавирусной инфекции?

На данный момент рекомендованных лекарственных средств, предназначенных для профилактики или лечения инфекции, вызванной новым коронавирусом (2019-nCoV) нет.

Тому, кожен має право припустити, що китайські комуністи взаємовигідно домовилися з ВООЗ про виробництво так званих «тестів», які «знаходять вірус» в організмі людини, «засобів захисту» - «масок», і «противірусної вакцини», яка з дня на день повинна бути «винайдена». Звичайно ж «тести», «маски» і «вакцина» повинні вироблятися в Китаї. Ну а ринком збуту повинен стати ВЕСЬ, переляканий до смерті, світ.

Наприклад, про так званий «свинячий грип» (H1N1) 2009-2010 р.р., німецький політик і лікар Вольфганг Водарг в інтерв'ю «Известиям» повідомив, що пандемії не було, що ВООЗ і фармацевтичні концерни маніпулюють громадською думкою, щоб збільшити продажі своїх ліків. Там же він стверджував, що на бренді «свинячий грип» фармацевтичні концерни отримали прибуток приблизно 18 мільярдів доларів США. (Александр Собина. Расследование "Известий": Грипп для состоятельных господ. Известия. ООО «МИЦ «Известия» (24 февраля 2010). - Интервью с бывшим председателем подкомитета здравоохранения Парламентской ассамблеи Совета Европы Вольфгангом Водаргом).

4 червня 2010 року Британський медичний журнал (British Medical Journal або BMJ) і Комісія з охорони здоров'я Парламентської асамблеї Ради Європи поширила заяву, що епідемії свинячого грипу в 2009 році не було, а була паніка, спровокована заявою ВООЗ, і що ця паніка призвела до перезавантаження лікарень і розбазарювання коштів з держбюджетів, зокрема, що мільйони упаковок закупленої вакцини не були використані, так як епідемія мала «обмежений масштаб». За словами голови комісії ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є, організація дивним чином змінила в 2009 році умови оголошення пандемії. Британський медичний журнал прямо звинуватив ВООЗ в корупції (ВОЗ обвиняют в раздувании масштабов свиного гриппа. Корреспондент.net. ООО «Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг» 5 июня 2010).

У 2019-2020 роках ситуація виглядає так, як ніби відбувається щось подібне, "business as usual", але значно більше за масштабами.

Професор Детлеф Крюгер, попередник відомого німецького вірусолога Крістіана Дростена в клініці Шаріте в Берліні, пояснив в недавньому інтерв'ю, що Covid19 «у багатьох відношеннях можна порівняти з грипом» і «не є більш небезпечним, ніж деякі варіанти вірус грипу". Професор Крюгер вважає, що «захист рота і носа, винайдений політиками», є «активізмом» і потенційним «збирачем бактерій». У той же час він попереджає про «колосальну побічну шкоду», викликану вжитими заходами.

Двоє каліфорнійських медиків, доктор Деніел Еріксон і доктор Артін Массіхі з Accelerated Urgent Care, розповіли про свої спостереження щодо Covid19 на дуже помітній прес-конференції 22 квітня 2020 року. До сих пір лікарні та відділення інтенсивної терапії в Каліфорнії та інших штатах залишалися в основному порожніми. Лікарі Еріксон і Массіхі повідомляють, що на лікарів в декількох штатах США «тиснули» вимагаючи видавати свідоцтва про смерть, в яких згадується Covid19, хоча самі лікарі не були з цим згодні.

Це сміливе і шокуюче одкровення докторів, які знають ситуацію на безпосередньому практичному рівні, викликало хвилю сильної критики з боку «лівого» (читай комуністичного) табору, як засобів масової інформації, так і медичних працівників.

Тим не менше, є багато докторів доброї волі (див. PS), як вчених, так і практіків з усього світу, які мають смілівість робити заяви, які доводять до шаленства комуністічніх пропагандістів:

Урядові заходи щодо боротьби з COVID-19 є гротескними, абсурдними і дуже небезпечними, тому що вони ведуть до самознищення і колективного самогубства тільки через страх.

Не дивлячись на те, що єдиним «доказом» існування нового «вірусу» є заяви двох монополістів світового рівня, головне те, що товари з позначкою «зроблено в КНР» будуть продаватися в усьому світі.

Не можна також ігнорувати того факту, що «наріжним каменем» ідеології китайської компартії є марксизм-ленінізм, і що «вірусна доктрина» китайських комуністів була підтримана ідеологічно близької до них структурою - Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я.

За даними Російської Вікіпедії, з 2017 року ВООЗ очолюється членом лівої партії марксистсько-ленінського спрямування з Ефіопії «Народний Фронт Визволення Тиграй». Ця партія прийшла до влади у 1991 р в результаті громадянської війни, і виступала за незалежність регіону Тиграй, де вона є правлячою партією. Ключову роль в ефіопської економіці відіграють фінансові, промислові, транспортні, енергетичні, будівельні, сільськогосподарські підприємства, афілійовані з НФВТ.

Також, підтвердженням тісної співпраці китайських комуністів з ВООЗ, може бути те, що з 2003 р. по 2017 р. на чолі ВООЗ була представниця Китаю, яка у 2009 році оголосила так звану пандемію «свинячого грипу».

Хто жив в Радянському Союзі, той, напевно, пам'ятає, що головним завданням комуністичних пропагандистів була «криміналізація» віри в Бога і нав'язування радянській людині віри у «вічно живого» вождя світового пролетаріату Володимира Леніна (по суті - антихриста) і його партію (по суті - антицеркву). Не вірите? Послухайте цю пісню:

«Ленин всегда живой, Ленин всегда с тобой -
В горе, в надежде и радости.
Ленин в твоей весне,
В каждом счастливом дне,
Ленин в тебе и во мне!»

Важко повірити, але з 1924 р аж до цього дня 2020 р забальзамоване тіло терориста Володимира Леніна, «справу» якого продовжують китайська компартія і ВООЗ, дбайливо зберігається в «Мавзолеї Леніна», пам'ятнику-усипальниці на Красной площади біля Кремлівської стіни в Москві, столиці Росії.

Віруючих в Бога людей, особливо християн, радянські комуністи-ленінці називали «мракобесами», а віруючих в Леніна - «строителями светлого будущего».

Різниця між радянськими комуністами-інтернаціоналістами і сучасними комуністами-глобалістами полягає в тому, що перші вживали слово «Ленин», а другі винайшли сучасний термін - «вірус». Але суть та сама – «всегда живой, всегда с тобой».

Протягом двох-трьох місяців, правляча компартія Китаю разом з ВООЗ створили релігію «вірусу», і за допомогою ленінських методів нав'язують всьому світові «протокол поклоніння», за недотримання якого, християн називають «мракобісами», і звинувачують в «поширенні інфекційних хвороб».

За допомогою правителів переважної більшості економічно залежних від Китаю країн, релігія «вірусу» поширюється по всьому світу.

Чим ближче наближалося Свято Воскресіння Христового, тим ширшим ставав діапазон погроз на адресу людей, які не вірять у «вірус»: високі штрафи, тюремне ув'язнення і навіть погрози смертю.

Погроза смертю звучала так:

«У разі масового скупчення людей в храмах під час Великодніх богослужінь, вірусом будуть інфіковані від 2% до 10% населення, і тоді медики прийматимуть рішення кого залишити в живих, а кого ні».

Так було в західних країнах, де Пасху Христову в цьому році святкували 12 квітня, і так було в східних і пострадянських країнах, де Пасха Христова святкувалася 19 квітня.

Навіть в мусульманських країнах влада пішла на жорсткі обмеження саме в період святкування Воскресіння Христового.

Наприклад, в Туреччині посилення «карантину», аж до введення комендантської години, дивним чином збіглося з датами святкування Християнської Пасхи, 11 і 12 квітня за Григоріанським календарем, і 18 і 19 квітня за календарем Юліанським.

У зв'язку зі скасуванням усіх міжнародних авіарейсів, на «карантин» закрили Мекку і Медину. І, оскільки літаки не літають, а на верблюдах в хадж давно не їздять, тому - «карантин».

Навіть в Ізраїлі, ортодоксальних іудеїв позбавили можливості публічно святкувати Песах. А як інакше? Якщо можна іудеям, тоді довелося б пояснювати, чому не можна християнам?

Була зупинена вся світова економіка (крім галузей, необхідних для стримування і придушення можливих соціальних бунтів), в результаті чого мільярди людей втратили роботу, і відповідно, залишилися без заробітку, тобто, без засобів, необхідних для життя.

Можновладці за допомогою поліції примушують людей сидіти по домівках. Дозволено вийти тільки в найближчий магазин чи аптеку. Працюють супермаркети, що належать великим компаніям, а маленькі приватні магазини в більшості закриті на «карантин».

Прогулянку в парку без собаки або появу в «громадському місці» без «маски» прирівняли до «злочину проти людства».

І все це заради одного - «Святкуйте Великдень вдома» і «Не виставляйте віру на показ».

Щось подібне вже було.

Коли, безмежна жага земної слави і розкоші, вважаютчих себе «богами» і «володарями всесвіту», римських імператорів, приводила до економічних і соціальних проблем в неосяжній імперії, послідовники Христа призначалися винними в усіх бідах.

Як тоді, противники Христа, намагаючись приховати свою власну жадібність і невміння управляти земними справами, під різними надуманими приводами списували все на християн, так це відбувається і зараз. Тільки зараз це явище вийшло на глобальний рівень, і під «карантин» разом з християнами потрапили всі. Аналізуючи драконівські «карантинні» заборони, викликані нібито турботою про людське здоров'я, мимоволі помічаєш явні протиріччя, і ось лише деякі з них:

 1. Кожна людина без суду і слідства оголошена «потенційно інфікованою» і тому зобов'язана носити «маску» в громадських місцях, щоб «не заразити оточуючих його здорових людей».
  - Але якщо кожен вже «потенційно інфікований», то, який сенс носити «маску»?
 2. В супермаркеті, куди десятки тисяч людей йдуть нескінченним потоком протягом цілого дня, при дотриманні ними «соціальної дистанції» і одягненою на обличчя «маски», «вірус» є безпечним.
  - Чому тоді в церкві, куди набагато менше людей приходять один раз на тиждень, навіть при дотриманні ними тих же умов, «вірус» стає «смертельно небезпечним», і навіть може викликати «сплеск епідемії»?
 3. Більш того, виявляється, навіть перебування під відкритим небом, наприклад в парку, або на цвинтарі, може викликати «сплеск епідемії». І не важливо, вірите ви в Христа чи ні, але якщо в Великодні поминальні дні ви прийдете на могилку до ваших близьких, «вірус» обов'язково вас вразить.
  - Цікаво, чому?

Тому:

 1. комуністична етіологія «вірусу»,
 2. загальні політичні та економічні інтереси китайських комуністів і ВООЗ,
 3. політика «подвійних стандартів» або вибіркова дія «вірусу»: в супермаркеті - безпечний, в церкві - небезпечний,
 4. заява ВООЗ: «На даний момент рекомендованих лікарських засобів, призначених для профілактики або лікування інфекції, викликаної новим коронавіруссом (2019-nCoV) немає»,
 5. примусове поміщення в «ізолятори» і примусове «лікування» при відсутності рекомендованих лікарських засобів,
 6. всесвітній «карантин» на кшталт зони суворого режиму, пік якого збігся з Великим постом і Християнською Пасхою,

наводить на думку про те, що ведеться боротьба не з «вірусом», а з віруючими в Воскреслого Христа людьми, а під гаслами турботи про здоров'я людей, їх змушують прийняти нову релігію «комуновірусу», яку активно пропагує «Pachapapa», апостат Бергольо.

Люди, яким «діагностували» «вірус», тільки на Суді Божому дізнаються, чи була у них насправді яка-небудь вірусна інфекція чи ні.

І тільки на Суді Божому ми всі почуємо відповідь комуністичних «докторів», на якій підставі вони, за допомогою репресивних органів, примушували мільярди людей «добровільно самоізолюватися» або примусово заключали їх під арешт в «громадських ізоляторах», в той час як «рекомендованих лікарських засобів немає».

Як вже було сказано на початку, Християнство не заперечує медицини, але, навпаки, грунтуючись на Біблійному вченні і Апостольському авторитеті, її визнає і благословляє.

Однак, як ми бачимо, з «комуновірусом», далеко не все є однозначно.

На підставі перерахованих вище фактів і явних протиріч, пов'язаних з насадженням релігійного тоталітарного культу «комуновіруса», а також, судячи по більшовицьким «карантинним» (репресивно-каральним) методам його нав'язування усьому світу, кожна розсудлива людина має право розглядати цей культ, як такий, який знаходиться за межами медицини.

Тому, оскільки тоталітарна релігія «комуновірусу» є ідеологією, що діє в сфері духу (πνεύμα) за межами медицини (φάρμακο), і, відповідно, вражає не тіло (σωμα), а психіку (ψυχή), то і духовну терапію (θεραπεία πνευματική), яка лікує психіку, потрібно шукати не в медицині, яка працює з тілом, а в сфері духу, що працює з психікою, тому що φάρμακο тут безсила.

Духовна Терапія, яка успішно зцілює психіку від «комуновірусу», є віра в Бога і дотримання Божих Заповідей.

Про темряву і Світло.

Розглядаючи ці події з точки зору Християнської віри, ми не можемо не помітити деяких позитивних моментів.

Християни не повинні плутати смуток цього світу зі смутком заради Бога.

«Бо смуток задля Бога чинить спасенне каяття, а смуток цього світу – смерть спричинює». (2 Коринтянам 7:10)

«Блаженні ви, коли вас будуть зневажати, гонити та виговорювати всяке лихо на вас, обмовляючи мене ради. Радійте й веселіться, бо нагорода ваша велика на небі; так бо переслідували пророків, які були перед вами.» (Мф. 5: 11–12).

Жорстоко переслідуючи перших Християн, імператори поганського Риму досягли зворотнього ефекту - тимчасова Римська імперія зазнала поразки і зруйнувалася, а вічне Царство Христа перемогло і утвердилося.

Щось подібне сталося і з комуністичною імперією Радянського Союзу.

«Не обманюйте себе самих: з Богом жартувати не можна. Що хто посіє, те й жатиме» (Галатам 6:7).

На кожну людину, незалежно від того наскільки вона мала або велика у цьому світі, чекає Суд Божий - безсторонній і справедливий.

Як не дивно, противники Христа, а не християни, які, перш за все, зобов'язані це робити, сприяли проповіді Його Воскресіння. Завдяки комуністичній антипропаганді, Воскреслий Христос зайняв центральне місце у всесвітній «комуновірусній» виставі.

Як багато тих, які, називаючи себе християнами, забули, ким вони повинні бути і не цінують Ім'я, яке намарно використовують. Марнуючи час разом з усім невіруючим світом, одягаються в ті самі одежі, грають в ті самі ігри, дивляться те саме кіно, слухають ту саму музику і співають такі ж пісні. Зайвий раз не зроблять знак хреста, боячись не того, що про них подумають інші, а, насамперед, самі боячись виглядати «релігійними фанатиками». Не кажучи про Таїнство Покаяння і участь в Божественній Літургії кожної Неділі, а не раз на рік, вони не знають, що таке загальна сімейна молитва. Ображають святість сім'ї перелюбами, абортами, розлученнями, пропагандою гріха содомського. Все це, а також кривоприсяга вкупі з усіма видами невірства й підступу стали звичайною реальністю для них.

Оскільки їх світильники коптять, але не світять, даючи більше диму і мороку, ніж полум'я і світла, то, мабуть, прийшов час ще сильніше згуститися темряві, щоб Світло Христове засяяло в цій темряві й освітило шлях, перш за все для тих, хто сам повинен бути світлом, вказуючи шлях іншим.

Якби не згустилася «комуновірусна» темрява, багато «християн», як завжди, були б заклопотані вирішенням вічної для них дилеми - піти на Пасхальну Утреню або прийти пізніше на Літургію; піти до храму, або залишитися вдома. І коли Pachapapa Бергольо озвучив рекомендацію своїх комуністичних «братів» по вірі – «залишайтеся вдома», все остаточно прояснилося і стало на свої місця.

Так само, позитивним моментом є те, що за посередництвом цих подій, Бог нагадує нам про наші власні гріхи.

21 березня 1923 року о. Леонід Фьодоров (4 листопада 1879 р - 7 березня 1935 г.), екзарх Російської Візантійської Католицької Церкви, був одним з обвинувачених на судовому процесі над католицьким духовенством в Москві. Під час судового засідання, відповідаючи на питання більшовицького обвинувача, о. Леонід сказав: «Якщо слідувати твердженню Святого Письма, що будь-яка влада походить від Бога, то я, як католицький священик, повинен визнати, що ця влада також від Бога, можливо, вона була дана нам за гріхи».

Церква вчить нас, що Бог посилає поганих правителів за гріхи народу. Наприклад, о. Франциск Спіраго пише:

«Погані правителі зазвичай посилаються Богом в покарання за гріхи народу. Якщо монарх є тираном, ми повинні благати Бога про допомогу, і Його допомога буде надана, коли люди залишать свої злі діяння». (The Catechism Explained, AN EXHAUSTIVE EXPOSITION OF THE CHRISTIAN RELIGION, From the original of Rev. Francis Spirago, Professor of Theology, Edited by Rev. Richard F. Clarke, S.J. New York, Cincinnati, Chicago: BENZIGER BROTHERS, Printers to the Holy Apostolic See, 1899 Nihil Obstat: Thos. L. Kinkead, Censor Librorum, Imprimatur: + MICHAEL AUGUSTINE, Archbishop of New York. New York, August 8, 1899. p. 376).

Тому, хіба християни не повинні прийняти ці події як такі, що відбуваються за Провидінням Бога, Який знає, що може послужити для нашого спасіння?

Святкуючи Воскресіння Христове, будемо постійно пам'ятати про Його Хрест. Радіючи і надихаючись перспективою Вічного життя з Богом в Його Вічному Царстві, будемо також пам'ятати про смерть, яку кожній людині рано чи пізно доведеться пережити.

У зверненні до вірних Латинського обряду під час Страсної Седмиці Його Преосвященство, Єпископ Даніел Долан написав:

«Це є правда, що хрест відкидає важку тінь, але його солодкий відтінок освіжає і зміцнює тих, хто наближається до нього. Вивчайте, інформуйте себе, але найбільше моліться в ці дні, моліться так, як ніколи раніше, але з великим спокоєм. «У Його волі наш світ», як сказав поет. Великий піст, який Бог вибирає для нас, завжди є кращий. З моїми молитвами в цей Страсний час за кожне благословення цієї Пасхи».

Нехай усі тимчасові труднощі і нестачі, спричинені «комуновіруснимі» подіями, стануть для нас наближенням до Хреста Господнього, освіженням і зміцненням нашої віри, і благодатним Пасхальним благословенням Воскреслого Христа, нашого Спасителя і Бога.

Всупереч збільшенню числа людей, котрі зненавиділи Христа і приєдналися до табору Його гонителів, багато людей, подібно до римського сотника, який керував стратою Христа, приймуть Розп'ятого і Воскреслого Господа у свої серця, будуть зцілені Ним від всіляких вірусів гріха, і будуть приготовані Ним до Вічного життя в Його небесному Царстві.

Відтоді як Христос прийшов у наш світ, Його гонять і ненавидять, Його люблять і в Нього вірують.

Нехай люблячих Його і віруючих в Нього людей, буде більше, і нехай всупереч темряві, що згустилася, вони завжди залишаються в числі тих, хто Його любить, в Нього вірує, виконує Його Заповіді, і «дають плід у терпінні», тому що «Світло в темряві світить, і темрява не обгорнула Його».

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

о. Валерій

P.S. Лікарі, які мають мужність викривати «комуновірусну» релігію; будь ласка, тримайте їх у своїх молитвах, як і всіх тих, хто є хворий фізично або психічно:

Dr. Sucharit Bhakdi, microbiologist (Germany) - "Prof. Dr. Sucharit Bhakdi zu Covid 19", April 22, 2020,
Dr. Joel Kettner, surgeon, epidemiologist (Canada) – CBC Radio cuts off expert when he questions Covid19 narrative, March 17, 2020,
Dr. John Ioannidis, physician-scientist (USA) – “A fiasco in the making? As the coronavirus pandemic takes hold, we are making decisions without reliable data”, Stat News, March 17, 2020,
Dr. Yoram Lass, physician, researcher, scientist (Israel) - Interview by Globes, March 22, 2020,
Dr. Pietro Vernazza, infectionist (Switzerland) - Interview by St. Galler Tagblatt, March 22, 2020,
Frank Ulrich Montgomery, radiologist (Germany) - Interview by General Anzeiger, March 18, 2020,
Dr. Wolfgang Wodarg, pulmonologist, former chairman of The Parliamentary Assembly of the Council of Europe Committee (PACE) (Germany) - "How Dr. Wolfgang Wodarg Sees the Current Corona Pandemic", Global Research, March 24, 2020,
Professor Hendrik Streeck, HIV researcher, epidemiologist, professor for virology (Germany) - Interview by Frankfurter Allgemeine, March 16, 2020,
Dr. Yanis Roussel, infectionist (France) - “SARS-CoV-2: fear versus data”, International Journal of Antimicrobial Agents, March 19, 2020,
Dr. David Katz, physician, nutrition science, preventive medicine (USA) - “Is Our Fight Against Coronavirus Worse Than the Disease?” New York Times, March 20, 2020,
Michael T. Osterholm, infectious disease epidemiologist (USA) - “Facing Covid-19 reality: A national lock down is no cure”, Washington Post, March 21, 2020,
Dr. Peter Goetzsche, physician, medical researcher, science in biology and chemistry (Denmark) – “Corona: an epidemic of mass panic, Deadly Medicines”, March 21, 2020,
Dr. Daniel Erickson and Dr. Artin Massihi from Accelerated Urgent Care (USA) - press conference, Bakersfield, CA, April 22, 2020,
Professor Detlef Krüger, the direct predecessor of the well-known German virologist Christian Drosten at the Charité Clinic in Berlin (Germany) - Drosten-Vorgänger Krüger: „Corona nicht gefährlicher als Grippe“ - Exklusiv, April 25, 2020,
Professor Johan Giesecke, the former Swedish and European chief epidemiologist (Sweden) - „Lockdown verschiebt Tote in die Zukunft“, April 25, 2020.

Категорія: Розважання | Переглядів: 29 | Додав: