24.09.2020
Головна » 2013 » Февраль » 3 » Попередження 2 Ватикану
20:16
Попередження 2 Ватикану

Безліч інтернет-ресурсів повідомили про досить цікаву знакову подію, яка відбулась у Ватикані останньої неділі січня за участю анти-папи Бенедикта 16.

Але, як завжди, україно-мовні новусордівські сайти намагались цей факт приховати через те, що він є черговим доказом того, що Бог вкотре показав вкрай негативне ставлення до 2 Ватикану, який вже п'ятдесят років насаджує анти-католицьку релігію, вводячи в оману цілий світ.

В неділю, 27 січня 2013, Бенедикт 16 зібрав тисячи молодих людей на площі Св. Петра. Після того, як анти-папа закінчив промову про "мир", про холокост, про солідарність і таке інше, він разом з двома підлітками випустив пару голубів, які б мали літати над натовпом, символізуючи "святого духа миру" 2 Ватикану.

B16_Seagull_1.jpg

Проте, сценарій цього шоу був раптово зіпсований морською чайкою, яка виникла несподівано і невідомо звідки, атакувавши одного з голубів "миру", в той час як перший голуб взагалі не полетів.

B16_Seagull_2.jpg

Вмить, забувши про зміст лицемірного спітчу анти-папи, зібрана на площі молодь, всю увагу сконцентрувала на цій несподіваній і дуже символічний картині - голуб "миру", якого випустив марксист Бенедикт 16, хаотично літає і щосили намагається втікти від атакуючої його білої морської чайки, яка з'явилась невідомо звідки. Ця сцена продовжується декілька хвилин, і зрештою, до смерті наляканому голубу вдається розчинитись десь поміж колон, а чайка раптово зникає в нікуди так само, як і об'явилась.

27 січня вірні Латинської Традиції відзначають свято Св. Іоанна Златоуста, а вірні Візантійського Обряду святкують останній день Святого Богоявлення.

Але, як бачите, Бог не дозволив голубу "миру" 2 Ватикану спрофанувати ані Латинське ані у Візантійське свято. Як кажуть в Росії, "факт налицо".

Це вже не перше Боже попередження на адресу 2 Ватикану. Незадовго до смерті анти-папи Івана Павла 2, коли він з балкону собору Св. Петра проголошував чергову фарисейську промову про "мир", його раптово атакуав білий голуб.

Dove_attack_JPII_2005.jpg

Від переляку Кароль Войтила ледве не вмер тієї ж миті, проте це сталось дещо пізніше. Він так і не покаявся після цього Божого попередження.

Подивимся, чи покається Йосиф Ратзінгер, хоча це також мало ймовірно.

Підготував о. Керлі
02.02.2013

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 1452 | Додав: