24.10.2021
Головна » 2020 » Август » 2 » Propagatorzy „Tezy o Sirim” głoszą niechrześcijańskie doktryny
11:10
Propagatorzy „Tezy o Sirim” głoszą niechrześcijańskie doktryny

Propagatorzy „Tezy o Sirim” głoszą niechrześcijańskie doktryny

Problem nad którym warto się pochylić: Propagatorzy „Tezy o Sirim” zachęcają katolików do zaakceptowania religii niechrześcijańskiej:

„Jeśli masek nie można kupić w Twojej okolicy, możesz użyć nakrycia twarzy takiego jak szalik, chustka itp. Najlepiej jest pozostać w domu, kiedy tylko to możliwe”.

Muslim-woman-about-wearing-mask
* Nie wiem, w czym problem. Noszę maskę od lat i opuszczam swój dom tylko wtedy, gdy mi na to pozwolą.

Poniższe cytaty z bloga „Papa Siri” potwierdzają, że propagatorzy „Tezy o Sirim” promują nową religię niechrześcijańską:

26.03.2020 11:31
Od początku myślałem, że rząd Stanów Zjednoczonych mówiący społeczeństwu, aby NIE nosili masek na twarzy, był wykalkulowaną sztuczką dezinformacyjną, stosowaną z powodu braku masek dla pracowników służby zdrowia.

26.03.2020 11:47
Moja rodzina i ja mieliśmy odpowiednią ilość masek na nasze potrzeby (przechowywanych przez kilka lat w ramach przygotowań do 3 Dni Ciemności) i nosimy je, kiedy (musimy) wyjść na zewnątrz. Nosimy też jednorazowe rękawiczki - i wszyscy są zdrowi.

03.04.2020 01:02
(Agencja Reutera): "Amerykanie wezwani do noszenia masek na zewnątrz pomieszczeń, ponieważ sytuacja związana z pandemią koronawirusa pogarsza się".

03.04.2020 01:23
Jeśli masek nie można kupić w Twojej okolicy, możesz użyć nakrycia, takiego jak szalik, chustka, itp. Najlepiej jest pozostać w domu, kiedy tylko to możliwe.

07.05.2020 16:02
(NY Times): "Podróż z Nowego Jorku po rozsianych falą epidemii Stnach Zjednoczonych"
Jak ustalili naukowcy, koronawirus z Nowego Jorku stał się głównym źródłem infekcji w Stanach Zjednoczonych.

15.05.2020 18.20
Aby uniknąć koronawirusa... "Ogólna zasada powinna brzmieć: na zewnątrz jest lepiej niż w wewnątrz; otwarte jest lepsze niż zamknięte; mniejsza ilość ludzi [w danym miejscu – P.] jest lepsza niż większa; i trzymaj się z dala od chorych”. -Dr. Erich Anderer (neurochirurg)

Tak więc czytelnicy wiedzą już, że propagatorzy „Tezy o Sirim” powtarzają słowo w słowo światową propagandę. Chwalą, zachęcają i propagują działania światowych gigantów handlu.

Powtarzając propagandę zachęcającą do noszenia „masek”, propagatorzy „Tezy o Sirim” w końcu potwierdzili, że znajdują się w obozie ludzi, których celem jest zniszczenie chrześcijaństwa i zdrowego rozsądku.

Z jednej strony mówią, że mieli odpowiednią ilość masek na swoje potrzeby, które były przechowywane przez kilka lat w ramach przygotowań na „trzy dni ciemności”.

Z drugiej strony noszą maski niezależnie od tego, że „trzy dni ciemności” do tej pory nie nadeszły.

Propagując to samo, co światowi władcy, propagatorzy „Tezy o Sirim” sami udowadniają, że sami nie wierzą we własną doktrynę.

Wnioski:

  • Oczywistym jest, że kult fałszywego „Papieża Siri`ego” to odgałęzienie antychrześcijańskiego „Kościoła” Soboru Watykańskiego II, który bierze czynny udział w ustanowieniu światowej tyranii dyktatury.
  • Jest to więc kolejny argument dla tradycyjnych katolików aby trzymali się oni możliwie jak najdalej od propagatorów fałszywych doktryn.

Ks. Walery

P.S. Potwierdzone "przypadki" (18 lipiec 2020): Pakistan - 261916; Iran - 271606; Turcja -217799; Arabia Saudyjska- 248416; Irak - 90220; Indie - 1055932, etc. Zakryta twarz ukrywa całe ich życie… i nadal świadczy o „covid-19”. Myślcie, Katolicy, myślcie!

Tłum. Paulo

Категорія: Розважання | Переглядів: 205 | Додав: