18.02.2019
Головна » 2017 » Лютий » 26 » Проповідник седеприватіонізму визнав Берголіо папою
20:06
Проповідник седеприватіонізму визнав Берголіо папою

Відомий седеприватіоніст відкрито назвав псевдокардиналів - правдивими кардиналами, антипапу Франциска (Хорхе Берголіо), шостого антипапу, починаючи з 1958 року - правдивим папою, а цілу систему 2 Ватикану він назвав правдивою Католицькою Церквою.

Спочатку він пояснював тезу "Матеріал-формалізму" ("Седеприватіонізму") на прикладі антипапи Бенедикта 16 (Йозефа Ратзінгера) у статті "EXPLANATION OF THE THESIS OF BISHOP GUÉRARD DES LAURIERS".

ІІІ. Новус Ордо "папи" мають матеріальне спадкоємство. Я не думаю, що будь хто буде заперечувати, що Новус Ордо "папи" є, як мінімум, в такій самій кондиції, як Грецькі Схизматицькі єпископи на Апостольських престолах. Суть питання, чи є номінування Новусордовців на місце влади легальним і легітимним чи ні. Тоталісти можуть сказати, що вони є не в кращій кондиції ніж Грецькі схизматики, тобто, вони успадковують матеріально, але без легітимного призначення. Матеріал-формалісти кажуть, що вони успадковують матеріально, але з легітимним призначенням.

Питання: Як ми можемо якось мати реальних кардиналів, якщо Ратзінгер не є папою. Чи не можуть вони бути фальшивими кардиналами?

Відповідь: Вони можуть бути фальшивими кардиналами, але вони не є фальшивими виборцями. Ратзінгер має владу призначати виборців папи задля того самого резону, що ці кардинали мають владу обирати. Усе це залишається для порядку призначення, але не для порядку юрисдикції. Але це влада юрисдикції (влада керувати) робить папу Папою, але не влада призначати. Ця теза каже, що Новус Ордо має владу призначати людей для прийняття влади юрисдикції в Церкві. Це нещаслива реальність, але це є реальність.

Коротко про це сказано у наступній формулі:

Усе це залишається для порядку призначення, але не для порядку юрисдикції. Але це влада юрисдикції (влада керувати) робить папу Папою, але не влада призначати.

Не треба бути богословом, щоб зрозуміти, що влада призначати є інтегральною складовою влади юрисдикції. Тілька та особа, яка має повноту влади, тобто владу юрисдикції, має також і владу призначати, тому що право призначати є інтегральною частиною права керувати. А та особа, яка не має влади юрисдикції, не має також і влади призначати.

По суті це є єретична ідея, що антипапи "церкви" 2 Ватикану мають владу юрисдикції, тому що вони мають владу призначати. Також наступна його сентенція є повінстю фальшивою:

Я не думаю, що будь хто буде заперечувати, що Новус Ордо "папи" є, як мінімум, в такій самій кондиції, як Грецькі Схизматицькі єпископи на Апостольських престолах.

Це твердження є фальшивим тому, що Грецькі Схизматицькі єпископи як мінімум є важно (але нелегально) висвяченими, в той час як Новус Ордо "папи" є єретичними мирянами без свячень і без легального обрання.

Тепер подивимось на ще одне "вчення" де ніби критикується "післясоборове апостольське звернення" Amoris Lætitia* авторства антипапи Франциска (Хорхе Берголіо). Проповідник седеприватіонізму стверджує, що "консервативні кардинали" 2 Ватикану, які протестували проти деяких положень Amoris Lætitia, можуть стати спасителями Католицької Церкви.

Єдина річ, яку ці кардинали можуть зробити, це насамперед зробити публічну заяву про відпадіння вчення Франциска від апостольського вчення і практики. Потім вони можуть проголосити престол вакантним. Потім вони повинні анонсувати конклаве, зібратись разом, і вибрати Римського Католика як правдивого папу.

Це є та влада, яку вони мають згідно з тезою єпископа Жерарда де Лауре. Якщо правильно виконати, таке втручання могло б вирішити усю проблему в Церкві, якщо той чоловік, якого вони оберуть, має намір зректися 2 Ватикану і його реформ. Якщо він все ще акцептує 2 Ватикан, нічого не буде зроблено, тому що не Берголіо є проблемою, але сам 2 Ватикан.

Якщо ці Новусордовські кардинали зроблять те, що вони повинні зробити, вони будуть вітатись усіма правдивими Католиками і усією історією як спасителі Католицької Церкви. Якщо вони цього не зроблять, якщо вони не зроблять скоро щось, що я коротко описав, тоді вони будуть просто дурнями, які марнують наш час.

Нехай Бог дарує їм благодать мудрості і підтримку зробити Amoris Laetitia теологічним армагедоном між Католицизмом і Модернізмом.

Seminary Newsletter, December 2016.

Базуючись на цьому "вченні", виходить що Берголіо був правдивим папою аж до випуску ним Amoris Laetitia. Виходячи з цього "вчення" можна прийти до висновку, що окрім Amoris Laetitia, Берголіо в цілому проповідував Католицькі догми, і що не Берголіо є проблемою, але сам 2 Ватикан, і що сам Берголіо, як і усі "кардинали" 2 Ватикану є важно висвяченими, які усього навсього мають лише одне завдання обрати чоловіка якщо той чоловік, якого вони оберуть, має намір зректися 2 Ватикану і його реформ - і все буде добре.

Судячі з таких заяв можна припустити, що седеприватіоністи стали неприхованими пропагандистами 2 Ватикану. "Апостолятом" седеприватионістів є тримання в системі 2 Ватикану людей, які є прив'язані до зовнішніх традиційних обрядів і церемоній. Якщо говорити їхніми словами, то це нещаслива реальність, але це є реальність.

Тому, для усіх прихильників псевдовчення "Матеріал-формалізму" настав час вийти з під впливу софістичних формулювань, безумовно відкинути цю єресь і визнати той прикрий факт, що вони фактично перебувають в "церкві" 2 Ватикану. Визнавши це, вони повинні якомога скоріше вийти з цієї "церкви".

Підготував о. Керлі

* Amoris Lætitia - єретичне "післясоборове апостольське звернення" антипапи Франциска, 19 березня 2016 р., в якому він між іншим "навчає", що:

  1. розведені "католики" можуть укладати нові "шлюби" ще за життя їхніх справжніх супругів, яких вони залишили,
  2. такі нові "подружні пари" можуть причащатись, і це не буде гріхом,
  3. не можна принижувати осіб з "нетрадиційною сексуальною орієнтацією".
Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 356 | Додав: