13.11.2018
Головна » 2016 » Липень » 25 » Секретар двох антипап розкритикував обох
23:15
Секретар двох антипап розкритикував обох

Особистий секретар двох антипап розкритикував їх обох

Ganswein-secretary-of-ratzinger-bergoglio-00 19 липня 2016 р. "архієпископ" Георг Гансвейн, особистий секретар антипап Франциска-Берголіо і Бенедикта-Ратзінгера сказав для преси, що Ратзінгера настільки ненавидять в Германії за його корумпованих педофільних єпископів і пресвітерів, що Гансвейн не в змозі повернутись до своєї рідної Германії. Подібно, навряд чи Берголіо зможе повернутись до Аргентини.

Гансвейн сказав, що його начальник, Франциск-Берголіо, безкінечно вводить у замішання церкву - Коли папа хоче змінити якийсь аспект доктрини, він повинен робити це так ясно, щоб це зобов'язувало. Важливі пункти вчення не можуть бути змінені через напівсентенції чи якісь неоднозначні записи. Гайсвен також сказав - Заяви, які можуть бути інтерпретованими по різному є ризикованою річчю. Кожен просто має визнати той факт, що його манера висловлювання часом є якоюсь неточною і насправді небезпечною.

Іншими словами, особистий секретар Берголіо вважає, що він є некомпетентний і небезпечний.

Гансвейн зазначив, що так званий "ефект Франциска" збільшення відвідин новусордовської меси не відповідає дійсності. Це все обманливий дим у дзеркалах. Фактично, Берголіо став одним з найбільш ненависних антипап 2 Ватикану, який намагається незаконно міняти Католицьку доктрину.

Джерело: www.traditio.com JULY 26, 2016

Категорія: 2 Ватикан | Переглядів: 332 | Додав: